Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "cihangirvlbg"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 12.11.2009, 20:01

Flatcastten nickimi nasil silerim

Evet sorunum var ve aramada baktim böyle bir baslik yok sanirim. Nickimi silmek istiyorum, ki mail adresimle baska nick alabiliyim. yardimci olan varmi acaba..?

edit

2

Thursday, 12.11.2009, 20:12

Silmek istedigin nickinle giris yap,

menüde Delete Account 'a tikla ve onayla.

yotube videosu bu bölümde yersiz ;)

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 12.11.2009, 20:32

ok :)

Alıntı sahibi ""DjCansu""

Silmek istedigin nickinle giris yap,

menüde Delete Account 'a tikla ve onayla.

yotube videosu bu bölümde yersiz ;)

Sen demeden hemen önce buldum. ama üye oldugum nickle bir türlü giris yapamadim. hep eski nickim cikiyor. abmelden yapiyorum. flatcasti tikliyorum. yine ayni nickle online olmusum. bu arada sarki hediyeydi :P

4

Thursday, 12.11.2009, 20:45

cihangirvlbg,

eski nickinizi logoaut yapmadınızdandır

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 12.11.2009, 20:47

logout

Alıntı sahibi ""beratcan""

cihangirvlbg,

eski nickinizi logoaut yapmadınızdandır

abmelden=logout zaten. yazdigim gibi logout yapiyorum oluyor. diger nicki giriyorum kabul etmiyor. browseri kapatip aciyorum yine eski nick orda. anlamadim gitti. neyse.... tesekkürler

6

Thursday, 12.11.2009, 20:50

cihangirvlbg,

logoaut yaptıkdan sonra bilgisayarınızı kapatıp tekrar açın bazan explorer takılı kalabiliyor

diger şifrenizi kabul etmemesi sanırım mail adresinize gelen onay mailini aktif etmedğinizden olabilir

7

Thursday, 12.11.2009, 20:54

Re: ok :)

Alıntı sahibi ""cihangirvlbg""

hep eski nickim cikiyor. abmelden yapiyorum. flatcasti tikliyorum. yine ayni nickle online olmusum.

eski nickinizi silmeden nasıl aynı maile ikinci bir nick aldınız onuda anlamadım ??

burdaki başlığı oku detaylı anlatımı mevcut

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=197729#197729

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.11.2009, 13:53

Re: ok :)

Alıntı

eski nickinizi silmeden nasıl aynı maile ikinci bir nick aldınız onuda anlamadım ??

burdaki başlığı oku detaylı anlatımı mevcut

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=197729#197729

eski nicki silmedim. baska maille aldim. onu silmek ve baska nick almak istiyorum. cünkü türkcede olan sch harfiyle nick alinca olmadi. neyse tesekkürler. konuyu anladim. olur umarim. :book: