Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "derya.bu.derya" bir kadın
  • Konuyu başlatan "derya.bu.derya"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.11.2009, 23:20

mikserde parcalarım atlıyor

oncelikle selamlar arkadaslar ben vista olan pc me format ile xp porfect attım ama ondan sonra yayında mıkserdekı parcalar atlar gıbı yapıyor dıger parca calacakken bellı kısmı gene calıyo atlıyo gıbı bısey

2

Sunday, 22.11.2009, 01:24

derya.bu.derya,

forum içinde aramayı kullanmalısınız başlık açmadan önce butür sorunlar biçok bölümde cevaplandı

şarkı atlama sebepleri

1- mp3 deki türkçe karakterler
2- active-x hataları
3- ses kartı driver sorunları
4- ses donanın kartınızın arızlı olması
5- donanım çakışmaları

şunuda göz önünde bulundurmak gerekir eski bir programı yenisinin üzerine kuramazsınız (üzerine derken silip kurmakdan bahsediyorum ) kurarsınız ama driverlerde sorun yaratır vista Direver leri farklıdır Xp Driver leri farklıdır hangisini neye göre doğru kurulum yaptınız önce onu detaylı araştırmak lazım

Dipnot:
eğer vistayı silmeden önce xp driverlerini bulup bir cd ye kaydetmediyseniz xp yükledikden sonra yani formattan sonra başınız çok ağrıyacak driverleri bulmak için
örnek kullandığınız ses kartı eğer vista ya uyumluysa xp driverini yüklemek sorun yaratır önemli olan bilgisayarınızdaki ilk yüklü olan işletim sistemi veya ses kartınızın xp driverini kabul edip etmiyceğidir