Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sedo25

Stajyer

• Konuyu başlatan "sedo25"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 23.11.2009, 17:59

FLAT 5,12 YE RESİM YUKLEMEK

SLM ARKADASLAR. BEN DAHA ONCEK FLAT SURUMLERINDE RAHATLIKLA RESIM YUKLEYEBILIYORDUM RICTURE-- FILE DEN RAHATLIKLA YUKLUYORDUM ANCAK FLAT 5,12 YE GECTIK AMA BUNDA RESIM YUKLEYEMIYORUM. SADECE URL VAR DIGER SECENEKLERI ANLAMADIM. ESKISI GIBI NASIL RESIM YUKLEYEBILIRIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.. SAYGILARLA...

• "karamelek-10" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 23.11.2009, 19:43

saol ben sdorcaktım bilen varsa f5.2 arkadasım bizde sayende ögreniriz cogu kimse url bilmiyo saol böle konuya degindin için insallah yardımcı olan cıkar

3

Monday, 23.11.2009, 20:21

sedo25,

F5.2 sistminde malisef bilgisayarınızdan resim yüklemesi yapamıyosunuz

url olarak yüklemek zorundasınız

url ile fcp yapmının burdan flash olarak izelyebilirsiniz

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21991

farklı bir anlatımda burda mevcut

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=23038

sedo25

Stajyer

• Konuyu başlatan "sedo25"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 23.11.2009, 20:48

TESEKKURLER EKLENSE İYİ OLURMUS YAA..

5

Monday, 23.11.2009, 21:23

sedo25,

hayır iyi olmazdı nedenini açıklayim daha önceki versiyonlarda tema yapıldıında

o yapılmış temayı üye arkadaşlar pc lerinden aldıkları resimleri temaya ekleme yaptıkları ve o resimler sadece tema yapan kişinin bilgisayarında açılabiliyordu burdan temayı indiren bir arkadaşım beyaz ekranla karşılaşıyordu

bu sorunu çözebilmek ve indirilen temalarda beyaz ekranla karşılaşmamak için yeni F5.2 sisteminde malisef bu imkan kaldırıldı sadece url ile ekleme yapabilme seçeneği bırakıldı