Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "alonelancer"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 30.11.2009, 22:16

DJ mıxerde sorun

Arkadaşlar dj mixerle ilgili sorunum var .Mixere şarkı yüklediğimde mixer şarkıları teker teker dışarı atıyor.Daha önce böyle bir sorunum yoktu.Dj mixer yerine winamp kullanıyorum ama winamp kullanırken mıkrofon olayı sıkıntıya sebep oluyor.
Ayrıca yayın alırken tüm browserlarım çöküyor.Bunun da sebebini bilmiyorum.firefox,opera.google chrome browserlarım yayın almaya çalışırken çöküyor.bu konuda da bilgisi olan arkadaşım varsa yardımlarını rica ediyorum.Bu sorunlar yüzünden yayın alamaz oldum.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 30.11.2009, 22:24

alonelancer,

1 - mp3 lerinizde türkçe karakter olmamasına dikkat edin
2 - alttaki verdiğim linkten flatcast plugini indirip yeniden yükleyin (ilk once eskisini kaldirin)
3 - ses kartınızın driverini tekrar yükleyin

Active-x denetimi

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

3

Monday, 30.11.2009, 22:24

alonelancer,

arkadaşım burda sordun http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=235074#235074 az önce lütfen sorunuzu sorduğunuz yerden takip edin
ve ben orda size cevap verdim

aynı soruyu burda da başlık açarak sormuşsunuz

çok başlık çok cevap demek değilki

*Ebru*

Stajyer

• "*Ebru*" bir kadın
  • "*Ebru*" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 30.11.2009, 22:28

burayida okumaz şimdi :blink1:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 30.11.2009, 22:29

alonelancer, kullandigin browserleri silip yeniden yukle, sadece firefoxdan yayin al ve cerezlerin temizlendiginden emin ol, daha sonra flatcasti bilgisayarindan tamamen sil, windowsu guncelle sonra yeniden flatcasti yukle ve bak, gorunuse gore bilgisayarinda ters giden biseyler var, olasi ihtimallerden biride adware, spyware belkide virus girmis olabilir, her ihtimali dusunmek gerek..

bu linke bir bak internet explorer hatasini duzeltmek icin bilgi verilmis..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=175575#175575

6

Tuesday, 1.12.2009, 01:39

alonelancer,

tüm browserlerin hata veriyosa ozaman pc ile alakalı sorun vardır

Combofix'i dene ama linkteki yazılanları dikkatli okumalsın

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=31131

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 1.12.2009, 18:22

Beratcan dogru söylüyor aynı konuyu buraya aldım özür.orda kısa acıklama yapmıstım burda konuyu daha geniş olarak anlatmak için yeni başlık açmıştım.Bİlgilerini sunan arkadaşlara teşkkür ederim.Ben program ekle kaldırdan flat isimli dosyayı kaldırdım ve güncel sürümü yeniden kurdum.İ.Explorer 8 i güncelledim.Wİndowsun tüm güncellemelerini kurdum.Ama sonuç değişmedi.Ek olarak şunu söyleyebilirim ki aynı hatayı ben windows 7 de gördüm.Win 7 de de mixserden şarkıları atıyor.Tüm güncellemeleri yapmama regmen sonuc değişmedi.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 1.12.2009, 18:38

alonelancer,
ses karti driverini windows 7 ye gore yuklediniz mi_?

ses karti driverini pc den kaldir pc resetle actiginda sounds(ses karti) driveri isteyecek otomatik yuklemeyi secerek kendi otomatik yuklesin bide bu sekilde deneyin
sarki atlamalari sona erecektir ..

9

Tuesday, 1.12.2009, 19:16

Alıntı sahibi ""alonelancer""

Win 7 de de mixserden şarkıları atıyor.Tüm güncellemeleri yapmama regmen sonuc değişmedi.

windows 7 bazı sürücüler için henüz hazır değil özellikle ses kartı sorun yaratabiliyor

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=226660#226660

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 1.12.2009, 21:48

TESEKKUR EDERIM SES KARTINI YENIDEN YUKLUCEM

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 2.12.2009, 01:04

Ses kartını kaldırdım yeniden yükledim ama değişmedi arkadaşlar.Flat procuder ide kaldırdım yeniden yükledim yine düzelmedi.Sorun devam ediyor.

12

Wednesday, 2.12.2009, 01:14

alonelancer,

işletim sistemi nedir sizin ?

biz şuanda sorununun neresindeyiz akadaşim olmadı derrken ne yaptın veya neyi yapamadın dataylı verinki neye cevap vereceğimizi bilelim

ilk sounuzda broweser hataları demistiniz hala o sorunmu devam ediyor anlamadımki

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 2.12.2009, 21:19

O zaman şöyle anlatayım.Ben firefox kullanarak yayın alıyordum.fakat firefox çöktü.daha sonra google chrome ile yayın almaya başladım ama oda çöktü.Opera ile yayına giremedim bile.EN son olarak ne kadar sevmesemde internet explorer ile yayın almaya başaldım.bir kaç yayından sonra internet explorer ile yayın aldıgımda dj mixser şarkıları atmaya başladı.daha sonra diğer browser lar ile denedim onları kullanırkende djmixser şarkıları dişarı attı.Aslında burda iki sorun ortaya çıktı :
Birincisi dj mixserin şarkıları dışarı atması
ikincisi ise yayındayken kullandığım explorerların çökmesi ve benim yayından düşmem.Aslında ikinci sorunu daha önce de yaşamıştım ama son zamanlarda daha yayın alırken bile browser çökmeye başladı.Şimdi eğer dj mixser işini halledebilirsek sizden ayrıca bu browserların çökmesi ilgili de fikirlerinizi rica edicem.

14

Wednesday, 2.12.2009, 21:48

alonelancer,

dj mixserin şarkıları dışarı atması

1 -active-x sürümünün hatasından kaynaklanır silip yeniden yükleme yapmalısınız ama sadece yükle kaldırdan silmek bazan çözüm olmuyor

regedit ayarlarına girip ordanda ve program files explorer plugin içinden de silmelisiniz

2 - mp3 lerde türkçe karakter olmamasıan dikkat etmelisiniz

3 - en son olarak ses kartınızın işletim sistemine uygun driverini bulup yüklemelisiniz

diger tüm browserlerdeki oluşan hatalar için üst bölümde açıklama yapmıştım

Combofix'i dene ama linkteki yazılanları dikkatli okumalısın diye bi açıklama var

o linkteki açıklamaları okur ve uygularsanız sanırım sorununuz düzelcektir

çünkü tüm browserlerinin hata vermesi sizin bilgisayarınzla alakalı olan bi sorundan kaynaklanır bu virüs olabilir zararlı yazılım olabilir

veya winndows system32 nin içindeki dll eksikliklerinden kaynaklana hatalar olabilir

browserlerinizin hata verdiğinde çıkan hata görüntüsünü buraya koyabilme imkanı varsa daha sağlıklı bir açıklama yapabiliriz

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 4.12.2009, 01:48

regedit ayarlarından ve explorer plugın içinden nasıl sileceğimi anlatabilirseniz yaparım.işletim sistemim xp. teşekkür ederim cevaplarına beratcan.