Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gurbetci94

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gurbetci94"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 9.12.2009, 12:56

Yesil renkli radyo indeksi

flatcast radyolar icin yesil renkli radyo sayfa kodlari isteyen arkadaslar ekleyebilirler GORMEK ICIN TIKLAYIN
gurbetci94 belirtilen dosyaları ekledi:

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 9.12.2009, 13:31

buradaki gorevli arkadasima soyluyorum tasarimlarimi cope atacaksaniz hicbirisini koymam buraya bu tasarimlar hepsi bana aittir bunu istzerseniz her yonuyle ispatlarim bazi baska forumda benim tasarimlarimi kiskanan kisiler tarafindan yapilan iftiradir temalara gelince bundan bir yil once dj lik yaparken ozamanlar tema yapmasini dahi bilmiyordum o zamanlar bazi temalarin isimlerin,i degistirdim bu temalar forumumdaydin gercekten yapmis oldugum sey iyi birsey degildi sonra butun o temalarin hepsini cope attim ama bes aydir yapmis oldugum temalarin hepsi benimdir ve yapmis oldugum butun radyo sayfalari benimdir sunu yazayim indekslerimi cope atacaksaniz hicbirisini buraya koymam bu temalardan ve indekslerden hicbir kazancim yoktur sadece zevk icin yapiyorum o kiskanc kisilerede soyluyorum bir laf vardir kel koru gecer derler baskalarinin kendilerinkinden daha guzel yapmis oldugu paylasimlari kiskanmasinlar cevabinizi bekliyorum cope atacaksaniz simdiden soylesin bosa urasip buraya koymayayim butun paylasimlarimi

3

Wednesday, 9.12.2009, 19:20

Alıntı sahibi ""gurbetci94""

bazi temalarin isimlerin,i degistirdim bu temalar forumumdaydin gercekten yapmis oldugum sey iyi birsey degildi sonra butun o temalarin hepsini cope attim

buna sevindim
ayrıca kaldırdığım bir indeksinizdeki koymuş olduğunuz tema resmi burdan bir arkadaşa ait olduğu için ve o temanın üzerinde oynama olduğundan dolayı kaldırdım

bir diger indeksinizi editledim çünkü sizden bir başlık içinde indeks isteyen arkadaşın verdiği resimde radyo raklamı olduğu için ve yapmış olduğunuz o indeks sadece o arkadaşa gerektiği, burdaki herhangi bir üye arkadaşıma faydası olmuycağıdan dolayı editledim

çünkü kişiye özel indeksti zaten almıştır indeksinide şayet almadıysa lütfen özeline atınız

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 9.12.2009, 22:42

tamam sizler haklisiniz indekslerin hepsini cope atiniz bu indeksler siz diyorsaniz sizin dediniz olur buranin gorevlisi sizsiniz aradstirmadan karar verebiliyorsaniz ben sizlere birsey diyemem

5

Wednesday, 9.12.2009, 23:47

gurbetci94,

kaldırdığım indeksi ve editlediğm indeksi söyledim ve nedeninide açıkladım

ve özelden size sordum indekslerdeki site sizinmi diye sizde cevap verdiniz benim diye

sizinse sorun yok zaten kimsenin bişey dediğide yok
bunları bizim sormamız gerek yarin birisi gelip benim indeksim bu editlenmiş diycek olursa enazından cevap verebilelim diye bunu yapmak zorundayız

neden anlayış göstermiyosunuz unutmayınki burda tüm üye arkadaşlara cevap vercek olan bizleriz herhangi bir sorun olduğunda bizleri muhatap gördükleri için

sormak ve yanlış varsa düzeltmek zorundayız

ben sadece bir soru sordum indeskler sizinmi diye sizde benim dediniz bitti

sanırım konu kapanmıştır ;)

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 10.12.2009, 00:15

Alıntı sahibi ""beratcan""

gurbetci94,

kaldırdığım indeksi ve editlediğm indeksi söyledim ve nedeninide açıkladım

ve özelden size sordum indekslerdeki site sizinmi diye sizde cevap verdiniz benim diye

sizinse sorun yok zaten kimsenin bişey dediğide yok
bunları bizim sormamız gerek yarin birisi gelip benim indeksim bu editlenmiş diycek olursa enazından cevap verebilelim diye bunu yapmak zorundayız

neden anlayış göstermiyosunuz unutmayınki burda tüm üye arkadaşlara cevap vercek olan bizleriz herhangi bir sorun olduğunda bizleri muhatap gördükleri için

sormak ve yanlış varsa düzeltmek zorundayız

ben sadece bir soru sordum indeskler sizinmi diye sizde benim dediniz bitti

sanırım konu kapanmıştır ;)
tesekkurler kardesim konu kapanmisdir rahatsiz ettigim arkadaslardan cok ozurdiliyorum

7

Saturday, 12.12.2009, 22:32

gurbetci94, paylasım ıcın tesekkurler......

gurbetci94

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 13.12.2009, 16:00

tesekkurler yorumun icin

BY*ZALIM

Profesyonel

• "BY*ZALIM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9