Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "mechuullll"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 19.12.2009, 08:30

radyo kurmak

slm lar nedense radyomu kuruyorum fakat aktif olmuyor bana düzgün bir şekilde yardım edebilecek admin türünden yetgili arkadaşlar yokmu.kaç defa bu konuda moderatörlerinize mesaj attım adminlerinize msj attım fakat hiç biri geri dönüş yapmadı.acaba neden yardım etmek istemiyorlar.bir sorun mu var.üyelerinize bu şekil mi hizmet veriyorsunuz.lütfen ilgilenmeyen kişileri değiştirin.madem hizmet veriyosunuz hizmete yatkın kişileri sitenize moderator admin yapın bence.lütfen bana gercekten yardım edebilcek arkadaş var ise mailime yazsın.saygılar.
edit
mechuullll belirtilen resmi ekledi:
  • mechuuuuullll.jpg

sevd/\gul

Profesyonel

• "sevd/\gul" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 19.12.2009, 08:38

mechuullll, mailinize gelen aktivite kodunu onaylamaniz lazim ozaman aktiflesir

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 19.12.2009, 09:43

Alıntı

bana düzgün bir şekilde yardım edebilecek admin türünden yetgili arkadaşlar yokmu.kaç defa bu konuda moderatörlerinize mesaj attım adminlerinize msj attım fakat hiç biri geri dönüş yapmadı.

-Belki siraya almislardin, herkez seningibi sorularini özelden soracak olsa, bukadar üyede, en gec 4-5 ay icinde bir cevap alabilirsin.
- Yada sen onlarin yazdiklarini okumuyorsun diye onlarda senin yazdiklarini okumuyordur.

Kurallarda yaziyor
özelden cevap vermiyorlar
defalarca sorulmus sorulari forumda cevaplamiyorlar
aramayi kullanin

Alıntı

bir sorun mu var.üyelerinize bu şekil mi hizmet veriyorsunuz.lütfen ilgilenmeyen kişileri değiştirin

Kayit olurken bir ücretmi ödedin?! hayir, demekki yetkililer gönüllü, bir karsilik beklemeden yardim ediyor. 24 saat bilgisayrlarinin basinda oturup, biri soru sorsada cevaplasak düsüncesi , burda yanlis.

Alıntı

bana gercekten yardım edebilcek arkadaş var ise mailime yazsın.saygılar.

Bukadar bencillik olmaz,
niye mail üzeri yardim istiyorsun, sana yardim edecek kisi saatlerini harciyacak ve bundan sadece sen faydalanacaksin... oysaki forum üzeri yardimdan okuyan her ziyaretci faydalanabilir.

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 19.12.2009, 12:01

mechuullll,

Arkadasim bana mesaj felan gelmedi gelsede yardim etmem cünkü yasak, ha birde sunu söyleyim eger bu sekilde yardim istediysen sana zaten kimse yardim etmez. Nedir bu?
Sunuda söylemek gerekir biz moderatörlerden tutun Admine kadar bu isi hobby olarak gönüllü yapiyoruz. Eger vaktimiz varsa cevap veriyoruz ki sorunda olmuyor cünkü ben yoksam diger arkadasim o yoksa diger arkadasim cevaplar. Hic bir konu simdiye kadar cevapsiz kalmamistir!

Simdi istesende sana cevap yazmam önce dogru düzgün yazmasini ögren!!!!

Rapunzel

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 19.12.2009, 12:10

mechuullll
Olar, Noel babayi görürsem iletcem :D

• Konuyu başlatan "mechuullll"

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 20.12.2009, 08:10

VALLAHİ ARKADAŞLAR BEN DÜZGÜN BİR MSJ YAZDIM YARDIM İSTEDİGİM KONUYU AMA BANA BERATCAN ADLI MODERATÖRÜNÜZDEN CVB GELMEDİ.İNANIN KİMSEYE TERS BİR SORU YAZMADIM SADECE BİR KONUDA YARDIM TALEBİM OLDU.FAKAT MALESEFKİ KİMSE CIKIPTA SİZE YARDIM EDEBİLİRİZ YADA EDEMEYİZ DİYE BİR ŞEY DEMEDİ.SİZİN YAPTIGINIZ MI AYIP BENİM ADAM GİBİ O ARKADAŞLARA YAZDIĞIM YAZIMI AYIP.LÜTFEN BANA BİR CVCB VERİRMİSİNİZ.2 MODERATÖRÜNÜZE YAZDIM BEN O SORUNUMU ÜSTELİK SAYGI ÇERCEVESİNDE YAZDIM.ASLA KABALIK ETMEDİM.HOBY OLARAK YAPMANIZ SİZİN BURDA CVB VERMEMENİZ ANLAMINA GELMEZ.BEN DE HOBİLERİMİ YAPARKEN KİŞİ VE KURUMLARI CVBSIZ BIRAKMIYORUM.İSTESENİZ DE CVB VERMEYİZ DİYORSUNUZ.BU SİZCE NASIL BİR MANTIK.BEN TEPKİMİ ÖLCÜLÜ YAPIYORUM.ELEŞTİRİYE AÇIK OLMALISINIZ.NETİCEDE ELEŞTİRİ HER ZAMAN DİKKATE ALINAN ÖNEMLİ BİR KONUDUR.Ha®uN BEY SAYGILAR

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 20.12.2009, 10:14

mechuullll,

1-büyük harfle yazmak forumlar arasında kabalık anlamına gelir (Toplum içinde bağırarak konuşmayla eş tutulur)

2- Radyo kurdunuz ama hesabınız aktif edilmediye ilk durağınız burası değil, radyoyu kurduğunuz site olmalıdır. (Bilmediğiniz üzere burası sadece flatcast yardım ve paylaşım forumudur, flatcastın hesaplarının kontrol edildiği merkez değil!)

3- Buradaki bütün yetkililer ve üyeler gayet şeffaf ve güzel bir ortam oluşturmuş, hiç bir ticari amaç gütmeden sadece bildiklerini bilmeyenlere en anlaşılır ve basite indirgenmiş şekilde aktarma çabasındadır. (Hiç bir zorunlulukları ve mecburiyetleri olmadığı halde)

4- Bütün bunlar olurken arada nerede olduğunu bilmeyen, olduğu yere uyum sağlayamayan, kendisini sadrazam zannedip özel muamele isteyen insanlar da Şekil-A' da olduğu gibi yok değil! Bütün bunlara rağmen yinede saygı kurallarını sonuna kadar zorlayarak, sinirini ve kişisel takıntılarını yansıtmadan yardım etmeye çalışan yetkililer bütün üyeler tarafından beğenilip kabul gördüğü halde siz beğenmediniz diye de değişecek değil. (Yönetimi, hizmeti, yetkilileri, hava şartlarını vs... beğenmeyen arkadaşları tutup kolundan içeri zorla sürükleyen olduğunu sanmıyorum!)

5- Size karşı bir tutumum, takıntım, alıp-veremediğim yoktur. Bütün bunlarıda, sadece bu başlık içerisindeki tutumunuz için yazıyorum. Bunun aksi bir kişilk ve hayat felsefeniz varsa bunuda bilemem, sizde benimkisini bilemezsiniz. Çoğu kişiyi (Admin, moderatör) daha tanımadan, bilmeden, haklarında en ufak bir bilginiz dahi yokken bu şekilde yetersiz, işi bilmeyen vs... yakıştırmalar yaparken biraz daha dikkatli olmanızı şiddetle tavsiye ederim. Birazda bu şekilde eleştiririm!

Bakın kaç kişi ilgilendi sorununuzla, hani kimse ilgilenmiyordu?