Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

eerdi

Acemi

• Konuyu başlatan "eerdi"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 22.12.2009, 09:36

Rayoya giremiyorum yardım

arkadaslar radyoya dinleyici olarak giremiyorum karsıma hani radyo acık olmazda yazılar yazarya aynı öle ekran geliyo bi çözümm lütfen msn edit@hotmail.com

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 22.12.2009, 09:50

eerdi, yardimci olabilmemiz icin msn adresine ihtiyac yok,
tam olarak ne yaziyor, yazilari alip buraya kopyalayabilirmisin?

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 22.12.2009, 10:42

erdi kardeşim güvenlik duvarını aç ne port ekleye gir ve flatcast 40123 ekle sonra antivirüs portlarına gir ve aynını ekle birda modem portlarını aç eger bu dediklerimi yaptında yine olmuyosa başka diyecek bişeyim yok senin işin üstad beratcana kaldı demektir saygılar:)

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 22.12.2009, 10:50

Re: Rayoya giremiyorum yardım

Alıntı sahibi ""eerdi""

arkadaslar radyoya dinleyici olarak giremiyorum karsıma hani radyo acık olmazda yazılar yazarya aynı öle ekran geliyo bi çözümm lütfen msn edit@hotmail.com

Kapalı radyolara girmeye çalışıyor olmayasın? Girmek istediğin radyonun açık olduğundan eminmisin?

www.radyo.allaturkaa.de burayı tıklayarak bir radyoya girmeyi dene bakalım girecekmisin?

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

tam olarak ne yaziyor, yazilari alip buraya kopyalayabilirmisin?