Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

sarisinim

Stajyer

• Konuyu başlatan "sarisinim"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 30.12.2009, 14:47

nick

selamlar

senelerdir kullandim nickimle flatcasta giris yapamiyorum ama herhangi bi radyoya o nickimle giris yapiyorum ve nickim onaylidir.Flati sildim komple tekrar yükledim yine ayni sorunla karsilastim.
Ilgilenirseniz memnun olurum.
Simdiden yardiminiz icin tesekkürler

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 30.12.2009, 15:20

sarisinim,

sorunu pek anliyamadim, radyolarami giris yapamiyorsun yoksa www.flatcast.com veya www.flatcast.info adreslerinemi giris yapamiyorsum.

bazi kisiler nicklerde gizli karekter kullaniyor, yayinda bu karekterler görünmüyor fakat bu nickler artik flatcast sitesine giremiyor.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 30.12.2009, 18:22

sarisinim, sifre bolumu kucuk buyuk harflere duyarlıdır
radyoda gırdıgın nıkını flatcast ta aynı serverlerı kullandıgı ıcın her ıkısını de gırer

sarisinim

Stajyer

• Konuyu başlatan "sarisinim"

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 6.01.2010, 11:58

nick

Alıntı sahibi ""inci-tanem""

sarisinim,

sorunu pek anliyamadim, radyolarami giris yapamiyorsun yoksa www.flatcast.com veya www.flatcast.info adreslerinemi giris yapamiyorsum.

bazi kisiler nicklerde gizli karekter kullaniyor, yayinda bu karekterler görünmüyor fakat bu nickler artik flatcast sitesine giremiyor.

radyolarda sorun yok,istedim herhangi bi radyoya nickimle girebiliyorum.
sadece yayin almak icin www.flatcast.com ve www.flatcast.info adreslerine giris yapamiyorum.Nickimde herhangi bi gizli karakterde yok.ilginiz icin tskler,umarim en kisa zamanda sorunumu cözmeme yardimci olursunuz.
simdiden tskler.

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 6.01.2010, 12:03

bir radyoya nickin ile giris yap, sonra radyoda nikinin üzerine tikla ve acilan sayfanin linkini buraya ekle.

o link üzeri yardimci olabilirler!