Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Rapunzel

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "Rapunzel"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 6.01.2010, 20:46

Lockerz nedir?

Gecenlerde okudugum bir Dergide www.lockerz.com sayfasi hakkinda enteresan $eyler okudum,
ilk önce inanmak istemedin ama eve gelince bilinc altinda olan soru i$aretlerim agir bastirdi ve ara$tirmaya gectim.

Lockerz Amerikanin önde gelen bir Liberty-Media kurumu,
Lockerz kurucusu “Kathy Savit” ise Amazon.com ve American Eagle Outfitters gibi büyük Medya kurumlarinin Ex-Yöneticisi olarak Dünya Internet piyasasina yine bomba etkisi yaratmayi ba$ardi,
hala Beta versiyonu olarak gecen site umariz en yakin zamanda biter.

Ben kendi adima baya ugra$tim nasil üye olabilirim,
bana kim davetiye yollar,
kimden davetiye alabilirim acabag diye...
cevremde hickimsenin üye olmadigi bir siteydi (kadersizlik),
neyse sonunda ba$ardim :D ,
evet Lockerz´e ne yazik´ki davetsiz üye olunmuyormu$.
Ben Puanlarimi toplamaya ba$ladim, cok zevkliymi$ :D ,
üye olmayipta, bende davet istiyorum diyenleriniz varsa bana kisaca E-mail adresinizi özel mesaj yoluyla yollarsaniz,
sizelerde davetiye yollayabilirim.
Benden bukadar :thx:

Buradada biraz daha detayli bir copy paste (Ki$inin emegine saygilar)

Lockerz.com günlük anket sitesidir. Sitede her gün çeşitli sorular yayınlanmaktadır ve siz de bu sorulara cevap verebilmektesiniz.Sorular genelde çoğunluğun zevkleri, alışkanlıkları ve yaşam tarzı hakkındadır.
Bu şekilde toplayacağınız PTZ ‘lerle çeşitli ürünler satın alabilirsiniz.
Lockerz.com 2009 yılı içerisinde açıldı ve son 1 aydır Türkiye ‘ye de kargo yollanmakta.
Kısaca ürünlere ve bu ürünler için toplamanız gereken puanlara bakacak olursak;
Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ
Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ

PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ
iPod Nano 8 GB = 300 PTZ
Nintendo WII = 250 PTZ
Sony PSP = 200 PTZ
XBOX 360, Notebooklar, Netbooklar ve daha birçok ürün.En ucuz ürün 35 PTZ ‘den başlıyor ki zaten üye olduğunuzda daha 50 – 100 PTZ kazanabiliyorsunuz.
Sistemden nasıl PTZ kazanacağınızı özetleyecek olursak,
1 – Ankatlere katılarak, doğru cevapladığınız veya cevap verdiğiniz her anketten PTZ kazanmaktasınız.
2 – Her gün siteye kullanıcı girişi yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.
3 – Sisteme her üye yaptığınız ilk 20 kişiden, kişi başı 2 PTZ kazanmaktasınız.
4 – Sisteme kazandırdığınız üyelerin sayısı 20′yi geçtiğinde, artık her yapacağınız üyeden, kişi başına 4 PTZ kazanacaksınız.
5 – İlk üye olduğunuzda ve hesabınıza giriş yaptığınızda bir kereye mahsus oynayabileceğiniz oyun ile, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.
6 – Sistemde sık sık çeşitli kampanyalar yapılmakta.
Örneğin :
- 100 USD değerindeki Amazon alışveriş çekini sadece 10 PTZ ‘ye sistem üyelerine sundular.Dilerseniz, hesabınızdan ödeyeceğiniz 10 PTZ karşılığı 100 USD ‘lik Amazon hediye çekini alabiliyordunuz.
- 250 PTZ ödüllü piyango için başvurular vardı, hesabınızdan 10 PTZ ödeyerek piyangoya katılabiliyordunuz.
Bunlar gibi çeşitli fırsatlar sık sık sistemde yer almakta, sisteme kullanıcı girişi yaptığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda haber olarak yer almaktadır.