Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "müzikdünyamız" bir erkek
  • Konuyu başlatan "müzikdünyamız"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 7.01.2010, 10:12

müzik mikserde takılıyor

Arkadaslar bende bir sorun varki en kalabalık tradyoda dj lik yaptığım halde kimsew sorunuma çare bulamadı belki 50 kişye sordum 50 şey yaptım yok yok olmuyor .
sorunum şu: yayın esnasında mikserde sarki bitiminde hatta 1 saniye kala pause after song a bazip sarkiyi durduruyorum hatta bazen pauseye basiyor ve sarkiyi durduruyorum 5 saniye bekliyorum talka basarak konusmaya bazliyorum aman ALLAHIM bi de ne olsun biten sarkinin sonunu tekrarliyor ve miksere takiliyor bazen 1 dakika beklediğim oluyor ama bazende canı isterse pat diye atliyor bu aradada bebnim sewsim gitmiyormuş hatta müzik sesi bile gitmiyormuş aman doktorlar derdime bi çare.

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 7.01.2010, 10:50

müzikdünyamız, cok program acarsan pc yavas(pc kasma yapar ise) bu sorun oluyor sarki arka arkaya devam ediyor bazen yapman gereken ıse yayın aldıgında sadece yayın yap baska program acma
sorun devam ederse winap uzeri yayin yap

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 7.01.2010, 16:43

müzikdünyamız, onurun söledigi haricinde
tollsda fazla teman olmasın artı ses kartini güncelle

• "müzikdünyamız" bir erkek
  • Konuyu başlatan "müzikdünyamız"

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 13.01.2010, 13:34

verdiğiniz bildiler için çok teşekkür ederim hepinizde harika insanlarsınız evet toolsta çok tema vardı ve vinnap kullanmıyordum pc yi formatlattrıdım ve vinap yükledim sorun gitti.
SAYGILAR