Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "Afyonlu_Prens"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 9.01.2010, 19:01

e mail dogrulama nasil oluyo

selama arkadaslar benim sonu hotmail.net olarak bir msn adresim var msn niki yazilan yerde e posta adresiniz dogrrulanmadi yaziyor bunu nasil duzeltiirim acabaa bana yardim edin ltfn

2

Sunday, 10.01.2010, 00:09

Afyonlu_Prens,

msn messenger için nasıl kaydettirileceğini ve anlatımdaki adımları dikkatli yaparsanız, sorun yaşamayacaksınız.

1- Önce kayıt formunu açın...

E-posta adresiniz yoksa TIKLAYINIZ

Kayıt olduktan sonra mail adresinize bir e-mail gelecek. Bu maildeki linke tıkladığınızda eposta adresi doğrulanamadı uyarısı silinecek.

Not: Eğer kayıt olduğunuz mail adresi gerçek bir adres değilse e-posta adresi doğrulanamadı sorununu çözmeniz imkansızdır. Çünkü mail alabileceğiniz bir adrese sahip olmanız gerekmektedir.

dipnot:
e posta hesabına gelen linke tıkla ardından login ekranı gelecek browserde login ol orada, yoksa hesabın aktive olmaz

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 10.01.2010, 00:16

kayit formu neresi birazda acik yazarmisiniz ltfn

4

Sunday, 10.01.2010, 00:21

Afyonlu_Prens,

link ekledim

linke tıkla açılan ekranda eğer almış olduğunuz mail adresi varsa üsttekini işaretle DEVAM de

aldığın mail adresinin aynısını alt ekrana yaz ve ilerle

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 10.01.2010, 00:22

he saol qurban

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 10.01.2010, 00:25

sey bu formu doldururken hangi email adreesini verecem?

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 10.01.2010, 00:39

simdi bakin yani benim hotmail.net olarak biten adresim var ben bu foruma bu dogurlamak istedim adresimi yazicam yazinca ilerle deyince üste su kirmizi yazi geliyo

The e-mail address is already in use. To continue, do one of the following:

You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.
If you haven't signed up, make sure you typed the address correctly.
Someone else may have signed up with your e-mail address. To find out, go here.

ne yapmam gerek acaba``?

8

Sunday, 10.01.2010, 00:48

Alıntı sahibi ""beratcan""

Kayıt olduktan sonra mail adresinize bir e-mail gelecek. Bu maildeki linke tıkladığınızda eposta adresi doğrulanamadı uyarısı silinecek.

eğer bir hotmail adresi zaten aldıysanız adresinize normal olarak giriş yapabilmeniz lazım gerisi zaten yazıda olduğugibi yapmak

biryerde hata yapıyosunuzdur

veya verdiğim linkten yeni bir mail adresi alın ve üst yazıdaki adımları uygulayın

uzanısı hotmail.com veya windowslive.com dan başka olmamalı yoksa onay vermez

Kısaca size ait olmayan bir elektronik posta hizmetinden MSN de kullanamazsınız kullansanız bile doğrulanmadı iletisi hep çıkar.
Bir başka yöntem ise varolan soyisim.com internet alanadı sahibine e-mail atarak sizin MSN hesabını doğrulanmasını isteyebilirsiniz tabiki alanadı sayibine kalmış

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 10.01.2010, 00:54

ya nasil simdi anlamadim ben bunu ben nasi etcem bu yaw

10

Sunday, 10.01.2010, 01:05

Afyonlu_Prens, arkadaşım bak anlatıyorum birdaha detaylı anlatiyim

önce aldığınız msn adresinin uzantısı nedir ?

eğer hotmail ise ozaman mail adresinize direk girdiğinzde zaten aktif maili görceksiniz

hotmail harici ise adımları uygulayınız

adresine giriyoruz

daha sonra sol üstte kaydol kısmına girip açılan sayfada (e-posta adresim kullanılsın) kısmını işaretleyip devam diyoruz, daha sonra üyelik için açılan sayfada daha önceden başka bir sitede adınıza açtığınız (mynet-tnn.net-gmail ) ve benzeri uzantılı mail adresini üst kısma yazıyoruz ve diğer işlemleride tamamlayıp devam diyoruz, son işlemi yapıcağımız bu kısımdada boş olan kısma başta yazdığınız (boş olan kısmın sol yanındada aynısı yazıyor) mail adresini girip devam edip işlemi tamamlıyoruz.

2- Daha sonrası başlıkta verdiği gibi (mynet-tnn.net-gmail ve benzeri) gibi sitelerde olan maillerinize giriniz ve gelen kutunuzda adresinden gelmiş olan 2 adet mail olacak, (bu mailler sizlere daha sonrada yardımcı olacağı için bunları silmemenizi tavsiye ederim) siz onaylama yapıcağımız maile girip orda bulunan linki tıklıyorsunuz ve devamında gelicek işlemleri takip ederek mail adresinizi onaylanıyorsunuz ve bu şekilde msn'nizi açtığınızda da üst kısımda adres doğrulanmadı yazısınıda görmeyeceksiniz hepsi bukadar.

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 10.01.2010, 11:35

aldigim msn adresi hotmail.net

12

Sunday, 10.01.2010, 16:54

Afyonlu_Prens,

hemen üstteki yazdığım yazıyı oku yababilceğin başka bir seçenek yok

hotmail.net uzantılı adresini hotmaile tanıtmalısın oda yukarda anlatıldığıgibidir

yoksa o uyarıyı almağa devam edersiniz başka türlü seçenek yok

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 10.01.2010, 18:24

You may have already signed up with this e-mail address. If you have a hotmail.com or msn.com address, you're already signed up. Sign in now.

bende neden bu yazi gelio ozaman sen bi resimli yapsan olmasmi?=

14

Sunday, 10.01.2010, 19:19

Afyonlu_Prens,

arkadaşım bak şimdi

e-mail adresinizin uzantısı @hotmail.com, @msn.com gibi adreslerse kendisi zaten otomatik olarak doğrular

Ama @gmail.com,hotmail.net ve benzeri gibi..mail adresi aldıysanız O zaman hesabınıza gönderilen bir aktif mail olması lazım mail'deki aktivasyon linkine tıklayıp doğrulamanız gerekmektedir..

yani aldığınız uzantı mail adresine mutlaka giriş yapabilmeniz lazım eğer doğru şifre ve id nosuyla giriyorsanız mutlaka giriş yapar

biryerde yanlış yapıyosunuzdur

son olarak şunu yapabilirim mail şifrenizi değiştirmesini biliyorsanız

bana özelden almış olduğunuz mail adreinizi ve şifrenizi verirseniz aktif ederim özelden e posta adresnizin doğrulandığını size bildiririm
sonra siz şifre ve gizli sorunuzu değiştirirsiniz

şayt şifre ve gizli soru değiştirmesini bilmiyorsanız ozaman bilgilerinizi bana vermeyin

sorumluluk alamam

veya

https://accountservices.passport.net...f?sl=1&lc=1055 bağlantısına tıklıyoruz.

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 10.01.2010, 20:26

tamam bende aynen böyle yapiyorum sizin resimde gösterdiginiz gibi ama bende ilk basta resimdeki e posta adresinizi yazin diyo ya oraya yaziyorum ama asagidaki ingilizce yazi cikiyo ama siz benim msn adresimi ekleyin birde siz deneyin edit msn

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 10.01.2010, 21:35

üff amann bu is de is yok yaw olmicak bu is :D