Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Rapunzel

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "Rapunzel"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 14.01.2010, 01:02

Olmazsa olmazlarim

!Olmazsa olmazlarim!

• Benden önce okunmu$ Gazeteler & Dergilere alerjim var., okumayi birak ellemem bile.

• Eve gidecegimi bildigim an ev anahtarimi elime almazsam eksik hissederim.

• Delik yada yuvarlak &daire olan ve parmagim büyüklügünde olan heryere parmagimi sokarim aci cekip & rezil oldugum yada istemeyerek hirsizlik yaptigim bile oldu, birilerinin yüzüklerini fln cok getirmi$imdir evime.

• Cantamin, ki$lik &yazlik ceketlerimin pek kullanmadigim giysilerimin vs vs ceplerine bozuk para atarim.

• Mümkün oldugunca her$eyimi stocklarim, olmadi en azindan ciftlerim. Besinimden, kozmetiginden, hijenik ürünlerimden, corabima kadar.

• Cok iyi bir dinleyici oldugum kadar bir okadarda unutkanim.

• Okudugum her Kitabimda muhakak begendigim makalelerin altini cizerim.

• Yumurtayla alakali olan bütün kaplarimi aninda cama$ir suyunla yikarim.

• Hijen ve bakim hastasiyim Maske, Peeling vs vs...

• Ojesiz bir hayat dü$ünemiyorum.

• Kollarim agridigi halde, El cantamda (a$k ona Bavul terimini kullanir) bir ben eksigim birde ku$ sütü.

• Amansiz bir kaderciyim.

• Tükenmez kalem toplarim.

• Edebiyatciyim

• Nikotinciyim

• Kontrölcüyüm

veee tabiki bayanlarin vazgecilmezler listesindeki en önemli noktasi....
• Ayakkabi sapigiyim!

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 14.01.2010, 08:23

-Kredi kartlarim, bunlar yanimda oldugu sürece herseyim varmis gibi geliyor!