Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "The_Erkut"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 21.04.2007, 19:50

.fcp Nasil Yapbilir?

arkadaslar kendi temami artik kendim yapmayi ogrendim ama .fcp yapmayi bilmiyorum onu nasil yapabilirrim ?

2

Saturday, 21.04.2007, 23:33

burayı bir gez erkurtcum zannedersem aradıgın bilgiler burda mevcut.Hadi kolay gelsin.
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2735

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 22.04.2007, 16:36

tsk ederim ama ben tema nasil yapilir ogrenmek istemiyom ki yaw ben .fcp nasil yapilir onu soruyorum

4

Sunday, 22.04.2007, 17:37

o da war orda ama ben yine de sana tekrar edeyim. temanı yükledikten ve butonları yerleştirdikten sonra [temanın (url) nmiş olması gerekiyor tabi] exper mode>> present>> export file den fcp yapacagın temayı seciyorsun .Hepsi bu kadar.Haydi kolay gelsin...

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 22.04.2007, 19:33

tmm tsk ler