Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Tuesday, 19.01.2010, 21:36

Alıntı sahibi ""By_CenkeR""

Ya hayretler içindeyim ben hala derdimi anlatamadim radyo safe chatte guestlere kapali ahmet nicki geldi sorun cikardi ben onu cizdim o cizik sekilde duruyor radyoda ve radyoda o anda olan baska sifreli nickli arkadaslarin nickinde yazilar yaziyor ama nickin sahibi goremiyor sona ben onuda ciziyorum bu sefer asil nick sahibide cizilmis oluyor cikiyor bunu baska sekilde anlatamayacam herkes etskler

hmm anladim,
Flatcast aslinda bir radyo, radyo olarakta kullanin, chati kapat, sorunlardan kurtul.

Biz seni anliyoruzda sen bizi anlamiyorsun, dogru bilgi verki gerekenler yapilsin. Arkadasin sandigin kisinin nickini aldiginda o nickin üzerine tikla ve ve profilin ekran kopyasini yap ve buraya ekle.
eger gercekten isim aliniyorsa bir aciktir ve elbette bir cözüm bulunur.

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By_CenkeR"

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 19.01.2010, 21:53

evet ben de buna inanmadim ama bu arkadas flatcastin acigini bulmus ve yapiyor dedigim seyleri yani bende olamaz diye biliyordum ama yapti acikcasi

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 21.01.2010, 15:39

GIZLI KARAKTERLER NASIL YAPILIYO

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 21.01.2010, 15:49

;,**YALCIN**,;,

Alacagin nickin basina bu isareti ekleyeceksin, mesela ( ᝺Yalcin ) herseyi tamamladiktan sonra radyoda giris yaparken bu isaret olmayacak yani isaretsiz yazip login yapicaksin.

Yanliz sunuda belirteyim Flatcasttan o isaretle alinan nicklerin özelligine bir daha girilmiyor.

isaret = ᝺

istanbul

Stajyer

• "istanbul" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 21.01.2010, 16:23

By_CenkeR

Anlattıklarını cok iyi anladım ben,sayet benim basıma veya baska birinin basına böyle birsey gelmedi(en azından ben duymadım ve görmedim)cok merak ettim böyle birsey nasıl oluyor ve yorum yapan arkadaslarında dedigi gibi flatcastin böyle bir acıgı vardir olmaz diye birsey mümkün degil tabiki...ama ben son olarak şunu düsünüyorum;o Ahmet dedigin kisinin Nickini cizdigin sirada baska bir Nickle gecme olayıda söyle olabilir;adamın elinde iki pc vardır veya Virtual pc kullanıyordur..aynı anda istedigi radyolarda bulunabilir ve bir baskasının Nickine girme degilde,o Nickin az benzerini aliyordur buna dikkat etmen gerekiyor ben bu sekilde düsünüyorum.

Kolay gelsin...

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 23.01.2010, 21:47

arkadaslar yapılan yorumları okudum ama bır cozum yolu goremedım ve su an bıle radyoma saldırı oldu radyoda bulunan bayan dınleyıcı arkadasların nıcklerınden kufurler edıldı bız o nıcklerı cızıncı nıcnklerin gercek sahipleride ciziliyor inan çok zor durum sanırım yalcinin dedigi gibi virtual pc kullanilarak yapiliyor ama nasil baska nickle yaziliyor ve nick sahibi goremiyor nick sahte olsa yeni basinda ᝺ isaret varsa bile ben onu asil nick sahibinden ayiamiyorum daha dogrusu çözüm yolu gosterecek kımse yokmu tskler herkese

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Saturday, 23.01.2010, 21:50

son olarak bu paylasım sıtesınden bu ısı bılen cok ıyı modutor arkadaslar var bole bırsey duymadık dıyen arkadaslar var bu olayı burdakı uzman arkadaslar nasıl duymuyolar ve konu hakkında yazı yazılmıyor bunuda anlamsı deyılım tekrar tskler

28

Saturday, 23.01.2010, 22:43

Alıntı sahibi ""Asuman""

Flatcast aslinda bir radyo, radyo olarakta kullanin, chati kapat, sorunlardan kurtul.

Biz seni anliyoruzda sen bizi anlamiyorsun, dogru bilgi verki gerekenler yapilsin. Arkadasin sandigin kisinin nickini aldiginda o nickin üzerine tikla ve ve profilin ekran kopyasini yap ve buraya ekle.

hangisini yaptın ??

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Sunday, 24.01.2010, 02:02

arkadaslar anlattımya daha nasıl anlatayım su an profılı gorune nıckden kufur gelıyor ama o nıck sahıbı yazmıyor bunlar bınları cızsem baska nıckere gecıyolar ne yazayım daha ben

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Sunday, 24.01.2010, 09:46

Alıntı

su an profılı gorune nıckden kufur gelıyor ama o nıck sahıbı yazmıyor

asil nick sahibi nikini daha yenimi almis, yani gercekten 10 gün evelmi almis?
Beni sasirtan, gercekten senin anlatigin gibi bir acik olsa, aninda tüm radyolara bu tür uygulama yapilir özellikle büyük radyolara.

hangi sürümde yayin yapiyorsunuz F5 veya F5.2
Deneme amacli sürümü degistirmekte fayda var

31

Sunday, 24.01.2010, 21:55

ben dün arkadaşın radyosuna gittim nedense o nicklere girebildiği idda edilen kişi ne benim nickime nede email aktive yapılmış nicklere giremedi

sorun radyoda bulunan çoğu arkadaşların nicklerinin aktiv edilmemesi

kullandığı versiyon F5.2

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 25.01.2010, 21:51

Evet activasyon edilmemis nickleri konusturuyor ama tum flatcasta activasyonsuz nickler var arti olarak benim radyomda dinleyicinin nickininden yazabilmesi ilginç deyilmi ben kufur edildi diye cizince sucu olmayanda ciziliyor sonuc olarak bu bir acik deyilmidir sizce o zaman flatcatcastin activasyonsuz nickleri kullanilmamasi kapatmasi gerekmiyormu sabaha kadar kullanicilerin nicklerinden kufurler edildi soyle birsey olamazmi bir kisi nick aliyorsa bunu active etmeden radyolara o nickle girmeme gibi

33

Monday, 25.01.2010, 22:03

Alıntı sahibi ""By_CenkeR""

bir kisi nick aliyorsa bunu active etmeden radyolara o nickle girmeme gibi

ozaman sizin gerçek dinleyicilerinizde radyoya zamanla giremiyceklerdir çünkü aktiv edilmemiş

sonrada diyceksinizki flatcast dan üyelik aldığımız halde radyolara giremiyoruz v.s v.s

ayrıca mail aktive edilmeyen nickler zamanla silincektir açıklaması forumda bir başlıkta açıklama olarak verildi diye hatırlıyorum

sanırım bu başlık

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=167145#167145

şunu unutmayınki flatcast sitesinin binlerce üyesi var hepsine birden yetişmek bazan zaman alabiliyor

bence bunu hep flatcast sitesinden beklemektense birazda kendi kendimiz çözmeyi (nick aktiv) denesek ?

aldığınız bir ürün sizindir. Ama uluorta bırakmak demek o ürünün sizin olcak anlamına gelmez
aldığınız ürünü başkasının kollamasını beklemektense kendi tedbirimizi kendimz almak en doğru olanıdır

bilgisayardaki asıl açık bizleriz önce kendimiz önlemi alalım

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Monday, 25.01.2010, 22:41

evet okudum bu konu hakıkında verılcek bılgı kalmadı sanırım tum arkadaslara çok tsk ederım yardımlarınızdan dolayı

35

Monday, 25.01.2010, 22:47

By_CenkeR,

rica ederim arkadaşım amacımız yardımcı olmak :up:

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Monday, 25.01.2010, 23:36

@ By_CenkeR,

Sizden ricam, niklerinizi (c)alan kisi yayininiza tekrar geldiginde Chat Log'u acin. Birakin yapacagini yapsin, sonra o kayitlari bana mail veya özel mesaj ile gönderin.

FC üyeliginin aktif veya pasif olmasi farketmez, eger pasif üyelikte bir acik varsa elbet kapanmali.

emrah61

Acemi

• Özel mesaj gönder

37

Sunday, 13.06.2010, 02:45

canlı canlı orn ek sıze cozum banada bulun nehır nıkı ne ozelıkle bakın

canlı canlı orn ek sıze cozum banada bulun nehır nıkı ne ozelıkle bakın

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (13.06.2010, 02:51)

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Sunday, 13.06.2010, 02:55

emrah61 ekledigin resim küfür iceriyor..

emrah61

Acemi

• Özel mesaj gönder

39

Sunday, 13.06.2010, 02:58

duzellttım ozur cozum arıorum ama

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "emrah61" (13.06.2010, 03:05)

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

40

Sunday, 13.06.2010, 03:16

biraz kurcaladim ve flatcast'in su anki güncel sürümünde malesef hata varmi$
bi yakinimin nickine girdim ve kendisi yazilanlari görmüyor ama radyoda olan
diger dinleyiciler ve dj okuyabiliyor acigin nasil cali$tigini anlatmam biraz mantiksiz
olurdu önüne gelen "terbiyesiz" bu aciktan faydalanirdi..

ama su kadarini söylemem belki yardimci olurdu nickine girilen arkada$a sifresini
degismesini söyleyin ve basit sifreler kullanmayin ;-)