Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By_CenkeR"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 19.01.2010, 03:11

zyxel600 prestige series PORT ACMA

arkadaslar yayınıma kıms egıremıyor 40123 frewel hatası verıyor nasıl duzeltecem modemı

2

Tuesday, 19.01.2010, 03:19

By_CenkeR,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=32292

By_CenkeR

Stajyer

• "By_CenkeR" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By_CenkeR"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 19.01.2010, 03:39

ama orda tukce menuler yazmıyor bızdekı modem turce anlayamıyoruz

4

Tuesday, 19.01.2010, 03:45

By_CenkeR,

sizdeki türkç olması modemdeki port açılcak yerlerin değişmiş anlamına gelmezki
port açmanız gereken bölüm NAT bölümü

ayrıca o başlıkta Zxyel modem hakkında açıklamaları türkçe olarkada bulabilceksiniz

xxbabacan

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 29.01.2010, 18:18

arkadaşlar ben vınn la açtım radyoyu mapping i ekside artı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

6

Friday, 29.01.2010, 21:15

xxbabacan,

dediğiniz modem USB modemdir USB modemlere port açılmaz sizin bilgisayarınızda bulunan virüs tarayıcı veya güvenlik duvarı engelliyodur portlarınızı

arama bölümünden güvenlik duvarı veya virüs tarayıcı yazıp aratın istediğiniz bilgiler resimli anlatılmıştır