Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "derya.bu.derya" bir kadın
  • Konuyu başlatan "derya.bu.derya"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 22.01.2010, 19:13

temalarda ekran gitmesi

temamı degıstıgımde yada yenı bir tema yaptıgımda bi sure sonra ekran komple kararıyo hıc bı sekılde mudehale edemıyorum bunun nedenı nedır neden kaynaklanır tema yapmak için kullandıgımız programlardan yaparmı sımdıden tskler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 22.01.2010, 19:38

derya.bu.derya, hangi taratici ile yayin yapiyorsun, hangi islemciyi kullaniyorsun, ne zamandan buyana bu sorun basladi, yayin sirasinda herhangi bir program acikmi ?

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 22.01.2010, 19:55

ie 7 kullanıyorum herhangı program acık degıl
pc ozellikleri

core 2 duo 2 ghz 4 gb ddr2 ram 512 ekran kartı

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 22.01.2010, 20:45

benzer sorun bende de oluyordu, RAM zorlanmasindan olmustu,
gorev yoneticisinde processeslerin kac olduguna bak, son zamanlarda yukledigin bi program agirlik yapmis olabilir,

hangi tema programini kullaniyorsun ve yukardada sormustum bu sorun ne zaman basladi herhangi bir programdan sonrami ve hani islemciyi kullaniyorsun, vistami xp mi windows7 mi diye,

sorunun ne oldugunu anlayabilmemiz icin cevap verirsen sevinirim..

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 22.01.2010, 21:04

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

benzer sorun bende de oluyordu, RAM zorlanmasindan olmustu,
gorev yoneticisinde processeslerin kac olduguna bak, son zamanlarda yukledigin bi program agirlik yapmis olabilir,

hangi tema programini kullaniyorsun ve yukardada sormustum bu sorun ne zaman basladi herhangi bir programdan sonrami ve hani islemciyi kullaniyorsun, vistami xp mi windows7 mi diye,

sorunun ne oldugunu anlayabilmemiz icin cevap verirsen sevinirim..

xp kullanıyorumm son zamanlardada bı program yuklemedım yaklasık 1 aydır sorun devam edıyo

6

Friday, 22.01.2010, 22:36

derya.bu.derya,

ekran kartınızda sorun olabilir driverini güncelleyin veya

şu yöntemi izleyin masa üstüne sağ tıklayın özellliklerine girin görüntü ayarlarına girin

ekran yenileme sıklığı ayarlarıyla oynayın örnek 60Hert ise 80 Hertz 'e kadar getirin uygula ve tamam deyin

düzelmezse ekran driverini yeniden güncellekten başka yapcak bişey olduğunu sanıyorum

bendeki vista olduğu için 60 Hertz den yukarı çıkamam vista özelliğinden dolayı ama
XP de 80 Hertz e kadar çıkabilirsiniz

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 23.01.2010, 20:54

sistem xp sp3 ancak hadi tema bende bozuluyor diğer bir arkadasa gönderiyorum oda kullandıgı zaman ondada gidiyor bozluyor sorun bende olsa onlarda neden aynı şey yaşanıyor ?

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 23.01.2010, 20:55

bayagıdır tema yapıp alıyordum boyle bısey hıc olmadı simdi yaptıgım temaların 3te 1 inde bu sorunu yasıyorum

9

Saturday, 23.01.2010, 22:49

derya.bu.derya,

arkadaşım yukarıdaki sorunuzda tema yaparken ekranım kararıyor demiştiniz diye hatırlıyorum şimdi temalar bozuluyor dediniz bozuluyor dediğiniz konuyu anlamadım

yaptığınız temayı radyoya aldığınızdamı radyodan atıyor yoksa tema yaparken kullandığınız programdamı eran kararıyor önce bunu bi açıklığa kavuşturalım
ona göre çözüm bulalım

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 23.01.2010, 23:02

yaptıgım temayı yayına alıyorum aradan 1 saat gıbı sure sonra ekran kararıyo mudehale edemıyorum

11

Saturday, 23.01.2010, 23:13

derya.bu.derya,

kararırken mutlaka bir hata yazısı vermesi lazım

o ekranı buraya koyabilirseniz daha sağlıklı yardım edebiliriz