Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın
  • Konuyu başlatan "((yesil-cimen))"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 25.01.2010, 06:25

yesil cimen seviyorum seni yar

((yesil-cimen)) belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (1.10.2012, 11:40)

2

Tuesday, 26.01.2010, 14:55

Emegine saglik arkadasim gercekden cok hos olmus tasarim olarak cok begendim sanirim daha yüksek kategoride yer almasi gerekiyordu tabiki bu benim düsüncem , tebrik ederim seni basarialrinin devamini dilerim

((yesil-cimen))

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 26.01.2010, 15:14

tsk ederim böyle düsündügün icin .. eksiklerimiz var demeki saygimiz sonsuz site yöneticisi kardeslerin kararlarina.. önemli olanda benim icinn temayi beyenip indiren kardesler. Zevkler renkler tartisilmiyor hic ummadigimiz tema yüzlerce kez indirilip kullaniliyor önemli olanda bu üyelerimiz beyensinn.. ;)

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 26.01.2010, 15:17

Merhaba bugune kadar sustum neden sustum cünki allaturka tarafsiz alaturka bagimsiz ve allaturka kaliteli bir yer ve sevgili saydigim gercekten elit dostlarimin oldugu bir yer forum sahibide olsak bir cok forum sahibide burda neden? hepimiz allaturkadan ciktik ancak nedenmi yaziyorum suskunlugumu bozmuyacaktim kim ne derse desin son zamanlarda allaturkada birseyler oluyor? neler oluyor? bes para etmez hazir psd lerden olusan temalar 1.sirada yer aliyor? hazir psd templates kulanip tema yapmakmi marifet? buysa en krali yapilir? yetkililere soruyorum bu tema 3. sıraya alınacak bir temami? neden 1 veya 2. degilde 3? bunu soyleyecek soracak en son kısı ben olabılırım ama lütfen bazı arkadaslarımızın 1. temaları var yesil mesil? radyoda yazilar okunmuyor?
1. katagoriye secilen temalarin cogu elit fakat 1. katagori neye göre seciliyor?

hazir psd editlemeklemi? görsellikmi? kullanişlilikmi? verilen emekmi? yoksa modlarin tanidiklarina yaptigi jestmi? lütfen kim bakiyorsa elit bölüme adaletli olsunlar temanin 1. özgün tasarim olmasi 2. göze hitab etmesi 3. radyoda kulanisliligi göz önünde bulundurulmali kimseye işini ögretmek haddim degil ama son zamanda alakasiz isimleri 1. katagoride görüyorum tema yapmayi bilmeyen photoshop kulanmayi bilmeyen hazir ordan burdan toplama dökümanla tema yapmak tema yapmaksa eger... lütfen yetkili arkadaslar bu temayi degerlendirip ait oldugu yere almalarini rica ediyorum..

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 26.01.2010, 15:39

Asagida linklerin sahibiyle herhangi bir sorunum yok sadece emsal olarak 1. katagoriden 2 tema vereyim

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=32242
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=32291

bunlarin biri hazir psd tamamen yesil olanda hos fakat kullanissiz nedemek istedigimi anlamissinizdir

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 26.01.2010, 15:45

süper bi tema olmuş emeklerine saglık aldım hemen kullanacam teşekkür ederimm

katlan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 26.01.2010, 15:49

fakat anlamadıgım bir nokta nasıl bu katagoride oluyo hayret valla

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 26.01.2010, 17:39

Tartışmaya gerek yok haklısınız...

Temayı ben 3.seçime almıştım.Sabah aceleyle yanlış bölüme almışım özür dilerim. Yerden yere vurmayın modları lütfen :oops:

Herkes hata yapabilir. Modlarda bazen hata yapabiliyor. Ayrıca yeni foruma geçince jürilerin oylarna göre temalar uygun bölüme taşınacak.

bu seçimler geçici...

by KaRaGöZLüM

Profesyonel

• "by KaRaGöZLüM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 26.01.2010, 17:40

emegine saglik ((yesil-cimen)), paylasim icin tskler evet super yapilmis bir tema yeri 1 sira olmali idi bende hayret ettim katlan ....emege saygi

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 26.01.2010, 17:47

Alıntı sahibi ""*Deniz*""

Tartışmaya gerek yok haklısınız...

Temayı ben 3.seçime almıştım.Sabah aceleyle yanlış bölüme almışım özür dilerim. Yerden yere vurmayın modları lütfen :oops:

Herkes hata yapabilir. Modlarda bazen hata yapabiliyor. Ayrıca yeni foruma geçince jürilerin oylarna göre temalar uygun bölüme taşınacak.

bu seçimler geçici...

Harikasin denizim tşk ederim

Sıla35

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 26.01.2010, 18:01

((yesil-cimen)), emeginize saglik cok güzel olmus emginize saglik ...paylasim icin tsk,ler..

Dj ELA

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 26.01.2010, 18:51

Slm yesil cimen paylasim icin tskler emeginize saglik

EDA-BURSA

Profesyonel

• "EDA-BURSA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 26.01.2010, 19:07

Alıntı sahibi ""huzungozlum""

Asagida linklerin sahibiyle herhangi bir sorunum yok sadece emsal olarak 1. katagoriden 2 tema vereyim

bunlarin biri hazir psd tamamen yesil olanda hos fakat kullanissiz nedemek istedigimi anlamissinizdir

hüzün gözlüm sen kimi editle suçladığını sanıyorsun? benim temamıda örnek vermişsin o temayla 4 buçuk saat uğraştım ben youtubeye bakarsan photoshop derslerimide görürsün bu arada alakasız insanlar demişsin haddini bil ne demek alakasız insanlar?alaturkada 2 yıldır varım ben tabiki benden çok çok güzel tema yapanlar var saygım var kimse rastgele beni suçlayamaz

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 26.01.2010, 19:33

Alıntı sahibi ""EDA-BURSA""

Alıntı sahibi ""huzungozlum""

hüzün gözlüm sen kimi editle suçladığını sanıyorsun? benim temamıda örnek vermişsin o temayla 4 buçuk saat uğraştım ben youtubeye bakarsan photoshop derslerimide görürsün bu arada alakasız insanlar demişsin haddini bil ne demek alakasız insanlar?alaturkada 2 yıldır varım ben tabiki benden çok çok güzel tema yapanlar var saygım var kimse rastgele beni suçlayamaz

Merhaba edacim alakasiz insanlar derken seni ve diger arkadasi kastetmedim
bu 1.
2. konu 1. katagöriye uygun olmayan iki temayi emsal gösterdim calismalarindaki basarina diycek sozum yok ama suan yapilan tema neden burda onlardan farki nedir anlaminda yazdim.
3. konu cogu arkadasimiz hazir psd ve flash tasarimlarda indexlerde hazir fla kullaniyor bunu bilmiyenimiz yok sanirim?
Not: Hazir psd derken hazir bir web temasindan alinan dökümani temaya cevirmek? editcilikle suclamadim iyi oku pls..

((yesil-cimen))

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 26.01.2010, 20:40

cokk tesekkür ederim temayi bu katogriye uygun gören arkadaslara cook memnun oldum sag olun güzel yorumlariniz icin inanamiyorum :thx: .. Ayrica temanin katogirisini belirleyen arkadaslara cok büyük sorumluluk düsüyor..eminim ileride temanin hangi katogoride olacagini üyeler belirlerse adil bir karar verilmis olur kimsede üzülmez diye düsünüyorum ..

DJ*LAZ*GÜLÜ

Profesyonel

• "DJ*LAZ*GÜLÜ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 27.01.2010, 23:18

offfff offffffffff ablaa napdin yaw harikaaaaa olmus emegine saglik bencede olmasi gereken yerde tema emegine saglik basarilarinin devamini dilerimm :h050: :emek: :thanks:

17

Thursday, 28.01.2010, 05:48

Öncelikle tesekkür ederim size ((yesil-cimen)) harika ve muhtesem bir dizayn olmus elinize emeginize saglik
**********************************************************************************************************************
SAYGIDEGER ARKADAŞLARIM TEMALARINIZIN 1. KATAGORIDE VEYA 2.-3. KATAGORIDE OLMASI COK ÖNEMLI DEGILDIR TEMA GÖZE HOS GELMELI AMA KULLANISLIDA OLMALI BENIM DÜSÜNCEM BUDUR HEPINIZ EMEK SARFEDIYORSUNUZ BIR TEMA YAPARKEN BENIM TEMENNIM SITEDE IKI KATAGORI OLMASI YONÜNDEDIR VE BU GIBI TARTISMALARIDA ORTADAN KALDIRIR SANIRIM
Ben sizlerin arasinda en acemiyim belkide akil vermek haddime degildir bunu biliyorum ama düsüncelerimi dile getirmek istedim .SAYIN YÖNETİCİ'lerimiz dikkate alir veya almaz onlarin sorunu saygi duyarim
__________________________________________________________________________________________________________
BÜTÜN TEMA YAPAN DESIGN LERIME ve USTALARIMA BASARILARININ DEVAMINI DILERIM.______________________________________________________________________Not : Sayin design lerimiz dikkatimi su cekti 3. bölümdeki temalarin indirilme rekorlari 1.ve 2. katagorinin toplamindan üstün sanirim_____________

18

Thursday, 28.01.2010, 09:39

hos olmus paylasim icin tskelr

VeR@

Profesyonel

• "VeR@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 28.01.2010, 17:59

((yesil-cimen)) çok hoş bi tema emegine sağlık :up:

20

Thursday, 28.01.2010, 20:29

Öncelikle ((yesil-cimen)), Arkadaşım Teman Hoş Olmuş Tebrikler
Çalışmalarının Dewamındada Başarılar Dilerim

huzungozlum, Arkadaşım Elbetteki Katıldığımız Bölümleri War Haklısın Ewet
Böyle Bir Teme Üçüncü Seçimde Çıkmamalı Ama Kanaatimce Sadece Yorumunu Yapıp Bu Temanın Burda Olmamasını Hakkını Sahibine Wermen
Daha Sonra Formun Uygun Bölümünde Formla İlgili Görüşlerini Şikeyetini Dile Getirmen Daha Şık Olurdu Bence
*Deniz*, Arkadaşımızında Dediği Gibi Bazen Yanlışlıklar Olabilir Ama Bir Anda Parlamamak Sakin Olmak En Güzeli ;)

Burda Bize Düşen Emek Werenin Emeğine Yorumumuzu Yapmak Unutmayalımki
Ne Kadarda Biz Burda ((yesil-cimen)), Arkadaşımız Emeğini Savunuyor Olsakta Onun Hakkını Wersekte
Onun Sayfasında Tartışma Açmak Birazda Ona Saygısızlık Olmuyormu ??
Bize Düşen Gereken Eleştiriyi Yada Yorumumu Beğenimizi Sunmak
Herkese Selamlar Saygılar

((yesil-cimen)), Tekrardan Bu Güzel Paylaşımın İçin Teşekkürler Saolasın ;)