Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mp3tc

Acemi

• Konuyu başlatan "mp3tc"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.04.2007, 15:31

bannlanmama problemi

birisi bannlanmiyor arkadan bannliyoruz geri aciyor bannini 02

2

Wednesday, 25.04.2007, 22:14

banladıgın kisid mutlaka radyo sifrelerin vardır.Yoksa banı acamaz. Ya da gercekten bir hacker dir.Sifreleri kimseye vermemeye bak.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 25.04.2007, 22:45

ban acma deildir ip numarasini degistiriyordur aslinda böle bir sorun var..
yani flatcastin acigi bu
böle oluyo.. flatcast bu aciklarini kapatacak yakinda..

mp3tc

Acemi

• Konuyu başlatan "mp3tc"

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.04.2007, 12:28

yakinda ?? insallah hemen :D adam modem takiyoR sonra v-12 anti bann ile ip sini durmadan degisiyor

mk27

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 16.06.2007, 20:47

BAN

Alıntı sahibi ""maxma""

ban acma deildir ip numarasini degistiriyordur aslinda böle bir sorun var..
yani flatcastin acigi bu
böle oluyo.. flatcast bu aciklarini kapatacak yakinda..

Arkadaslar flat ipye gore ban atmıyor pc nin anakartındaki bir mac adresi vb bir adrese göre atıyor ben bilgisayar programcısıyım ve bunu cok yönlü denedim ip değiştirdim,modem mac adresi,ethernet,hdd ama bir türlü açılmadı aynı nickle başka bir pc de denediğim anda giriş yapabiliyorum yani ip ye ban atmıyor teşekkür ederim

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 16.06.2007, 20:59

arkadaşlar şunu söylim sizlere öncelikle flatcastta banladığımız kişinin ip sini görme şansımız yok ardında arkadaşımız banlıyamıyorum diyor arkadaşlar herkez banlanır banlanmıyor diye bir sey söz konusu degil sadece su var sizin banladığınız kisi o anda flod attıgı icin size banlanmıyor gözüküyor flod programları ile size flod atyor siz banlıyorsunuz o anda düsüyor ama yazıları hala geliyor bu arda flod atan arkadaş banını açıyor bunuda radyonun şifrelerini bilmiyor ban açmak çok kolay flatcast banı ip ve mac adresine atıyor yalnız bu ethernetin mac adresine atılıyor ban açmayı öğrenmek isteyen arekadaşlara nasıl açılıcanı öğretirim ama bunu burdan öğretmenin doğru olduğunu düşünmüyorum mesaj sayısına ve forumdaki durumuna göre özel mesajla tafirini yaparım ban açmak 2 dakika sürüyor geri gelmek bu arada diğer flod arkadaşımız hemen düşmüyor tabiki siz banlanmıyor zannediyorsunuz ama adminden bakarsanız o arkadaşın nickini ban listesinde görebilirsiniz yani herkez banlanır unutmayalım bunu arkadaşlar iyi forumlar

sevdali

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 23.06.2007, 19:42

Paylasimin İçin Çok Sagol Aslinda Ban Açma Nasil OLuyor Bana Lazim Ama Art Niyetten Degil Ama Bazen Lazim OLuyor Tsk ler

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 23.06.2007, 20:17

kime lazim olmazki böyle bir bilgiyi herkes ister bende bilsem hic fena olmazdi :P

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 23.06.2007, 21:52

flatcast acigi yakinda düzelir

uzun80

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 23.06.2007, 22:15

cok basit bisey bu

dehlo

Stajyer

• "dehlo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 24.06.2007, 10:30

mrb arkadaslar herkse banlanir ancak flatcast öyele basit bir sayfaki bazen bu banlara ulasamiyor sanirm.. flatcast herzaman kendieni yeniliyor yani yeni bir kişi yeni bir olay buldugunda buna karsi caresiz kaliyor herkesin elinde cesitli programlar var iste java atma ban kaldirma coguda bos hava atiyor bu flatcasta yayin yapan kişilerin cok dikatli olamsi gerekir hele internetleri sorunsuz ve pc leride sorunsuz olmali yayin yaparken cogunuz msn v.s programlar aciyorsunuz ve cogunu ya pc göcü zayif yada interneti cogu kişi internet kafelrden yayin yapiyor burdaki pc leri dusnmek biel istemiyorum cogu harap ve 2048 hiz var ama bunu 20 pc paylastirsaniz bu 2048 olmuyor bu durmlara diakt edin bazen ban cok gec olabiliyor 10 dk gibi ve interneti ve pc si güclü kişi siznle cirit oynuyor ve basiyor havasini evet heckerler var ama herkes bu tur seylerden anlamiyor bundan emin olun bunu yuzdelrsek anliynalarin yuzde 20 gecmez anlamayanlar isse yuzde 80 var buna göre dusnun radyonun halini tsk

Epson Ali

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 24.06.2007, 10:48

arkadaşlar banlanma sadece flatcast icin gecerli degil bir cok sohbet odaları icin bu aynı sekildedir. yeni sürümde banlanma diye bir sey olmuycak ama baska bir sohbet sitesinden banlandıgınız zaman gene aynı sekilde oluyor bir cok banlama ip ve mac adresine yapılıyor yalnız bir tek acılmayan ban var onuda onuda cok pahalı bir program sayesinde pc nin işlemcisini ve anakartını banlıyorsun ki acmak icin işlemci ve anakartı değistirmek gerekiyor onuda herkez yapmaz herkezin ne bu parcaları almaya gücü yeter nede banlama yapmak isteyenlerin bu programı almaya gücü yeter ben 2000 yılında dost chatte root adminlik yaparken ozamanlar bu program 9000$ dı simdi ne kadar bilmiyorum o nun icin arkadaşlar bu tür olaylarla kafanızı yormayın zaten az kaldı flatcastta banlama olayı kalktı yeni sürümle artık küfreden kisilerin yazılarını engelleye bileceksiniz isterseniz nickini listeden kaldıracaksınız ve bir sürü yeni özellik var iyi forumlar

By_Guven

Stajyer

• "By_Guven" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 26.06.2007, 19:07

arkadasım mac adresini deyistirme programı kullanıyorsa
sen istedin kadar banla 2 dk gecmeden geri gelir ama butür isleri
genelde birazcık bilgisi olanlar yapıyor insallah bunada bir care bulunacaktır yakında