Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yakup55

Stajyer

• Konuyu başlatan "yakup55"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 4.02.2010, 21:02

Mixer Sorunu

Yeni Format attım pc me xp yükledim ama mixer 1 sn kadar cikip yok oluyor lütfen yardimci olun

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 4.02.2010, 21:33

mixerde sorun var

slm arkadaslar benim bir sorunum var ben mixere sarkilari aliyorum ve sarkilar teker teker atliyor neden eger bir cevap verirseniz sevinirim

3

Thursday, 4.02.2010, 21:52

add yazan yerden ekleme klasörden sürükle bırak.

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 4.02.2010, 22:03

ordan birakiyorum ama calmadan atlatiyor sarkilari

5

Thursday, 4.02.2010, 22:25

yakup55, 46marasli,

ikinizde seskartinin driverini güncelleyin.
vista veya w7 kullanicilarida streomix i acmayi unutmasin.

tankonb

Orta Düzey

• "tankonb" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 4.02.2010, 23:40

Şarkının atlama sebebi, şarkının artwork sekmesinde resim olduğu için veya ID Tag ına bilgi amaçlı yazılan yazılarda veya reklam amaçlı koyulan linklerde türkçe karakter olması veya virüs türevi kodlar olması sebebiyle o şarkıları mixere attığında o şarkıyı atlar çalmaz eğer bütün mp3 ler böyle ise hepsini sırayla atlar.

Bunu çözmek için topluca ID Tagleri düzenleyebilmen için 1 tane ID Tag editörü kullanabilirsin. Çünkü yayında yayın sürene bağlı olarak çok şarkı atman lazım mixere, mixerde takılma yapmaması için hepsinin taglerini temizle bence. Yada mixere atıcan bütün şarkıları winampa at ve hepsine şarkıların üzerine gelerek sağ tuş yap, View file infoyu seç ve ordan ıd deki seçili ok işaretini kaldır. Bu işlemi yaptığın şarkıları mixere at şarkılar atlamadan çalar.
Radyo Badbulls Mp3 lerin etiketlenmesiyle ilgili 1 sorun bu, mp3 leri kendimiz yapmayıp netten indirdiğimiz için şarkının artwork sekmesine resim ekledikleri için veya ID Tag ına bilgi amaçlı yazılan yazılarda veya reklam amaçlı koyulan linklerde türkçe karakter olması veya virüs vari kodlar eklenmesi sebebiyle o şarkıları mixere attığında o şarkıyı atlar çalmaz eğer bütün mp3 ler böyle ise hepsini sırayla atlar. Bunu çözmek için topluca ID Tagleri düzenleyebilmen için 1 tane ID Tag editörü kullanabilirsin. Çünkü yayında yayın sürene bağlı olarak çok şarkı atman lazım mixere, mixerde takılma yapmaması için hepsinin taglerini temizle bence. Yada mixere atıcan bütün şarkıları winampa at ve hepsine şarkıların üzerine gelerek sağ tuş yap, View file infoyu seç ve ordan ıd deki seçili ok işaretini kaldır. Bu işlemi yaptığın şarkıları mixere at şarkılar atlamadan çalar.Radyo Badbulls Mp3 lerin etiketlenmesiyle ilgili 1 sorun bu, mp3 leri kendimiz yapmayıp netten indirdiğimiz için şarkının artwork sekmesine resim ekledikleri için veya ID Tag ına bilgi amaçlı yazılan yazılarda veya reklam amaçlı koyulan linklerde türkçe karakter olması veya virüs vari kodlar eklenmesi sebebiyle o şarkıları mixere attığında o şarkıyı atlar çalmaz eğer bütün mp3 ler böyle ise hepsini sırayla atlar. Bunu çözmek için topluca ID Tagleri düzenleyebilmen için 1 tane ID Tag editörü kullanabilirsin. Çünkü yayında yayın sürene bağlı olarak çok şarkı atman lazım mixere, mixerde takılma yapmaması için hepsinin taglerini temizle bence. Yada mixere atıcan bütün şarkıları winampa at ve hepsine şarkıların üzerine gelerek sağ tuş yap, View file infoyu seç ve ordan ıd deki seçili ok işaretini kaldır. Bu işlemi yaptığın şarkıları mixere at şarkılar atlamadan çalar.
Gelişmiş editöre geç

yakup55

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 5.02.2010, 23:57

selam Arkadaslar güncelleme yaptım ama hala mixer yok geliyo 1sn kadar sonra tekrar gidiyor

8

Saturday, 6.02.2010, 00:00

yakup55,

ses kartını hatalı yüklemişsindir
veya ayarlarında sorun vardır vista için ayar

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (17.04.2010, 18:22)

yakup55

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 7.02.2010, 18:57

anlayan bi arkadas benim pc ye bakabilirmi mixer için ne yaptıksa olmadı :(((

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 7.02.2010, 18:59

yakup55, ses sorunun ve bilgisayarin hakkinda daha fazla bilgi verirsen yapabilecegin uygulamalar hakkinda yardimci olabiliriz..