Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kacak09

Acemi

• Konuyu başlatan "kacak09"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 6.02.2010, 12:04

Flatcast yayın

SelamunAleyküm...Arkadaslar benim sorunum şöyle flatcast te dün aksam radyom 21 kisiyle gece uctu mecbur yayini kapattik ve açmadik sabah yayın ve yayıncı yok ama flatcastten girdigimde radyoda 21 kisi gözüküyor bunun sebebi ne olabilir yardimci olursaniz sevinirim şimdiden tskler ...BY-Tipsiz...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 6.02.2010, 12:39

kacak09, dun gece baya sorun yasadi flatcast, yanlis gorunmesi normaldir ama sonrasinda guncellenmis olmasi gerek,
hala ayni kisi sayisimi gorunuyor yoksa degistimi?

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 6.02.2010, 13:03

dün geceki yayından sonra bende sabah açtığımda önce F5 mavi ekranı çıktı hemen hata uyarısına döndü...radyo açık gibi gösterio düşürüo...sanırsam yayın esnasında flatcast de gece sorun olduğu için yayını giden kişilerde kapanmamış gibi askıda falan kALdı...ama şu saate kadar giriş çıkışlarda bi sorun olmadı bendede...

kacak09

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 6.02.2010, 13:18

ANLADİM AMA daha öncede basima geldi ben kısaca özetledim önce basima gelen yedek radyom sorun oldugunda açmistim açildi mesela flattan tipsiz yazdiginda benim online olan radyolar çikiyor radyoma flattan girmek istiyorum ve bu anlattigim olaydaki yedek radyom da karsima çikiyor radyo açik flatta ama yayın ve yayıncı yok kisi sayisi 0 bu tam 2 hafta falan sürdü anlamak istedigim aslinda bu

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 6.02.2010, 13:33

kacak09,
Selam Tipsiz :D
Bende yayindaydim dün gece sorun yoktu, sabahta sorun yoktu. Evet bi ara giremediler ama sonra düzeldi.

kacak09

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 6.02.2010, 13:44

:)Selam HARUN abi:)
abi ewet sorun vardi ama sorun başka mesela benim Aradyomu tema denemek için açtim fakat o sirda takildi 0 kisiyle ben kendi yerime döndüm fakat bu takilan radyo tam 15gün boyunca sayfada yani flatta hep yerini aldi neden bu kadar süre düsmedi ?? ama yayın ve yayıncı yok hatta siteden sid numarasini degistirdim bir ara ve radyoma 2 yerden giriş oldu çok enteresan 1 durum tamam çoklu giriş olabilir ama yayın ve yayıncısı olmayan ve flatta bostaki 1 yayından giriş var :S

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 6.02.2010, 13:55

kacak09,
Evet cok entersesan bi durum, simdi düzeldimi peki?

kacak09

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 6.02.2010, 14:05

evet abi düzeldi ama bu olay çok kez başıma geldi forumda araştırdım bilgi alamadigim için sizlerle paylaşmak istedim belkide paylasilmistir daha önce bilmiyorum ama gercekten çok enteresan bi durum

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 6.02.2010, 14:11

Ben ilk duyuyorum ama arasttirrim. Sana haber ederim. Tsk :up:

kacak09

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 6.02.2010, 14:28

:thanks: [/b]Ben tesekkür ederim abi iyiki varsiniz tüm samimiyetimle söylüyorum sizin sayenizde ögreniyorum bilmediklerimi iyiki varsin ALLATURKA ailesi