Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

sehervakti_07

Anfänger

• »sehervakti_07« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 15. März 2007

• Nachricht senden

1

Montag, 30. April 2007, 16:14

YARDIM LÜTFEN.. YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS

YOUR FİREWALL BLOCED ACCESS NE DEMEK RADYOYA GUEST OLARAK DİNLEMEK İÇİN GİRDİM BİR SÜRE SONRA BU YAZDI KAPANDI RADYO SEBEBİ NEDİR ?

2

Montag, 30. April 2007, 16:35

bu sorunun cevabı bu linklerde var sehervakti_07

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ght=free+stream

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…+blocked+access

zannedersem baglantın zayıf düstün ya da dj in baglantısı zayıftır.Flatte de sorun olabilir.

search butonundan daha genis bilgilere de ulasabilirsin haydi kolay gelsin

sehervakti_07

Anfänger

• »sehervakti_07« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 15. März 2007

• Nachricht senden

3

Montag, 30. April 2007, 19:46

cok tesekkür ederim sizin bugun koymus olduğunuz temayı ekledim cok güzel olmuş elinize sağlık kardeşim güzel paylasımlarda bulunmak dileğiyle...

4

Montag, 30. April 2007, 19:49

rica ederim ablam. Yardımımız olduysa ne mutlu bize. İyi yayınlar kolay gelsin...

selo1

Schüler

Registrierungsdatum: 14. September 2010

• Nachricht senden

5

Sonntag, 12. November 2017, 09:07

YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS

selam arkadaşla dün radyo açabiliyordum radyo dinleyebiliyordum gece birden radyodan düştüm ne açabiliyorum ne radyolara girebiliyorum
radyoya sayfasına giriş yaptığımda yada yayın almaya çalıştığımıfa Explorer sayfası donuyor uzun süre işlem yapmıyor sonrada
YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS diye uyarı geliyor window 10 kullanıyorum falatcasta port izni vermiştim aynı duruyor

platcast pluginlerini sildim yeniden yüklemeyi denedim yine sayfa donuyor girilemediği için yüklenmiyorda

herhangi bir şey silmemişken birden oldu ne yapmam gerekiyor

Layla

Fortgeschrittener

• »Layla« ist weiblich

Registrierungsdatum: 19. Mai 2007

• Nachricht senden

6

Sonntag, 12. November 2017, 09:52

Zitat

selam arkadaşla dün radyo açabiliyordum radyo dinleyebiliyordum gece birden radyodan düştüm ne açabiliyorum ne radyolara girebiliyorum
radyoya sayfasına giriş yaptığımda yada yayın almaya çalıştığımıfa Explorer sayfası donuyor uzun süre işlem yapmıyor sonrada
YOUR FiREWALL BLOCKED ACCESS diye uyarı geliyor window 10 kullanıyorum falatcasta port izni vermiştim aynı duruyor

platcast pluginlerini sildim yeniden yüklemeyi denedim yine sayfa donuyor girilemediği için yüklenmiyorda

herhangi bir şey silmemişken birden oldu ne yapmam gerekiyor

internet modeminin elektirik fisini cek 1 dakika bekle tekrar tak ve dene.

selo1

Schüler

Registrierungsdatum: 14. September 2010

• Nachricht senden

7

Sonntag, 12. November 2017, 10:19

layla kardeşim çok teşekkür ederimm hızlı cevap için herşeyi denedim bir onu unutmuşumm dediğini yaptım açıldı sağolasınn

Layla

Fortgeschrittener

• »Layla« ist weiblich

Registrierungsdatum: 19. Mai 2007

• Nachricht senden

8

Sonntag, 12. November 2017, 10:25

Rica ederim :kbravo: