Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "volkan_52"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 15.02.2010, 16:56

Hazirladigim FCP dosyasi baska bilgisayarda acilmiyor ?

MERHABA BEN KENDİ TEMAMI YAPIYORUM VE KAYDEDİYORUM BASKA BİR ARKADASIMA GÖNDERDİGİMDE O RADYOSUNDA AÇTIGINDA TEMANIN RESMİ GÖRÜNMÜYOR YARIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

2

Tuesday, 16.02.2010, 16:49

Sorun 68 defa okunmuş ama yanıt verilmemiş. Neden mi? Bu şekilde açılan başlıklara ( LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK İHTİYACIM VAR... )yanıt verilmiyor ne yazık ki.

Sorunun cevabını arama ya fcp yapma yazarak bulabilirsin. Temaya eklediğin resmi herhangi bir internet sunucusuna yükleyip linkini alman ve kaydetmen gerekli.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 16.02.2010, 17:35

bu basligi nasil bu bölüme acmis??

ben bu bölüme baslik acamiyorum, yanilmiyorsam burda sadece flatcast yardim paylasimlari bulunuyor, sorular bir alt katta :-)

tankonb

Orta Düzey

• "tankonb" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 16.02.2010, 18:01

Temanda kullandığın resimleri kendi pcden seçersen karşıda oresimler olmadığından göstermez. Resimleri ImageShack siteye upload ederek temanada resimlerin direk linkini verirsen her yerde teman tam olarak gözükür.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 16.02.2010, 20:00

volkan_52, Designer Tool'da arkaplana gectiginde sag ustteki menude Background yazan yere tikla ve URL yazani sec,

radyo sayfasinin sol uste kosesinde bir serit acilir, daha onceden resim sitesine yukledigin tema linkini burdaki linki silip yapistir ve ENTER tusuna bas..