You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

By_dedektif

Beginner

• "By_dedektif" started this thread

Date of registration: Feb 16th 2010

• Send private message

1

Thursday, February 18th 2010, 11:37pm

Acemiler Birligi......!!!!

SELAM 3 GUNDUR BI KAC KISI DAHIL OZEL MESAJ DA GONDERDIM YARDIM EDIN DIYE CEVAP GELMEDI KONU ACMAYI UYGUN BULDUM BENDE COK ACEMI BIRISI OLARAK BIR RADYO ACTIM AMA RADYOYU SADECE KENDIM DINLIYORUM ARKADASLARIM DINLEYEMIYOR AYARLARINI YAPAMIYORUM ACEMISIYIM KIM BANA YARDIM EDER RADYOYU AKTIF EDER DUZENLER BANA CALISIR DURUMDA BANA VERIR NICK SIFRE SITE SIFRESI MSN HEPSINI VEREBILIRIM SIMDIDEN TESEKKUR EDER BUTUN ALLATURKAA FORUM UYELERINE SAYGILAR SUNARIM :)

2

Thursday, February 18th 2010, 11:49pm

By_dedektif, ozelden yardim alamazsin, forumda aramayi kullanmani onerebilirim
birde anladigim kadari actigin radyoya kimse gelemiyor, herhangi bir adresi varmi radyonun yoksa eger bu linkde gereken bilgiler veriyor bakabilirsin
ikinci mesajda sondaki linkleri kontrol et isine yarayacaklar

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8041

AZAB

Trainee

• "AZAB" is male

Date of registration: Jan 30th 2010

• Send private message

3

Thursday, February 18th 2010, 11:50pm

dedektif özelten bana yaz yardim edeyim buselik yardim almak sucmi bilmiyorum ama yardim söz konusuysa hazirim ..

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

4

Thursday, February 18th 2010, 11:53pm

AZAB, ozelden yardim teklif ediyorsunuz ortak kullanim alaninda bukadar kisinin yardim aradigi yerde bu yaptiginiz dogrumu?
herkes ozelden yardim alsa ihtiyaci olanlar o bilgilere ulasamayacak, lutfen genelden yardimci olurn bilginiz varsa..

AZAB

Trainee

• "AZAB" is male

Date of registration: Jan 30th 2010

• Send private message

5

Thursday, February 18th 2010, 11:56pm

amac yardiim zaten yazdim bu konuda yardim alamk isyiyene yardimci olurum elbet ama arkadasa özelden yazdedim yardim etmek icin msn almak lazim bunuda ulu ortada yapmak dogru deyil edit diye bisi geziyo ortalikta sanirim haksizmiyim

By_dedektif

Beginner

• Send private message

6

Friday, February 19th 2010, 12:10am

arkadasim o kadar kafamiz olsaydi acemiler birligi diye acmazdik konuyu ben yapamiyorum beceremedim daha dogrusu dedigin linklerede baktim ama kafam almadi acemiyiz hor gormeyin sadece ben site ve sifrelerimi vercem 5 dakika bunu bana duzenleyecek hazir halde bana verecek bir dost ariyorum varsa yazsin msn adresim
Edit@msn

DJ_RÜZGAR

Intermediate

Date of registration: Sep 4th 2007

• Send private message

7

Sunday, February 21st 2010, 12:47pm

ben yine geldim gelmesinede ya masum masum sen hala buyuyememişsin gecen zamanda halamı 100 yasındasın :)

By_dedektif

Beginner

• Send private message

8

Sunday, February 21st 2010, 4:42pm

yaw bi ALLAH'IN kulu yardimci olmuyo bu mu sizin yardim diye actiginiz konular yardim yoksa neden bu konular acildi anlam veremedim :s