Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "By_dedektif"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 18.02.2010, 23:37

Acemiler Birligi......!!!!

SELAM 3 GUNDUR BI KAC KISI DAHIL OZEL MESAJ DA GONDERDIM YARDIM EDIN DIYE CEVAP GELMEDI KONU ACMAYI UYGUN BULDUM BENDE COK ACEMI BIRISI OLARAK BIR RADYO ACTIM AMA RADYOYU SADECE KENDIM DINLIYORUM ARKADASLARIM DINLEYEMIYOR AYARLARINI YAPAMIYORUM ACEMISIYIM KIM BANA YARDIM EDER RADYOYU AKTIF EDER DUZENLER BANA CALISIR DURUMDA BANA VERIR NICK SIFRE SITE SIFRESI MSN HEPSINI VEREBILIRIM SIMDIDEN TESEKKUR EDER BUTUN ALLATURKAA FORUM UYELERINE SAYGILAR SUNARIM :)

2

Thursday, 18.02.2010, 23:49

By_dedektif, ozelden yardim alamazsin, forumda aramayi kullanmani onerebilirim
birde anladigim kadari actigin radyoya kimse gelemiyor, herhangi bir adresi varmi radyonun yoksa eger bu linkde gereken bilgiler veriyor bakabilirsin
ikinci mesajda sondaki linkleri kontrol et isine yarayacaklar

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=8041

AZAB

Stajyer

• "AZAB" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 18.02.2010, 23:50

dedektif özelten bana yaz yardim edeyim buselik yardim almak sucmi bilmiyorum ama yardim söz konusuysa hazirim ..

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 18.02.2010, 23:53

AZAB, ozelden yardim teklif ediyorsunuz ortak kullanim alaninda bukadar kisinin yardim aradigi yerde bu yaptiginiz dogrumu?
herkes ozelden yardim alsa ihtiyaci olanlar o bilgilere ulasamayacak, lutfen genelden yardimci olurn bilginiz varsa..

AZAB

Stajyer

• "AZAB" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 18.02.2010, 23:56

amac yardiim zaten yazdim bu konuda yardim alamk isyiyene yardimci olurum elbet ama arkadasa özelden yazdedim yardim etmek icin msn almak lazim bunuda ulu ortada yapmak dogru deyil edit diye bisi geziyo ortalikta sanirim haksizmiyim

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 19.02.2010, 00:10

arkadasim o kadar kafamiz olsaydi acemiler birligi diye acmazdik konuyu ben yapamiyorum beceremedim daha dogrusu dedigin linklerede baktim ama kafam almadi acemiyiz hor gormeyin sadece ben site ve sifrelerimi vercem 5 dakika bunu bana duzenleyecek hazir halde bana verecek bir dost ariyorum varsa yazsin msn adresim
Edit@msn

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 21.02.2010, 12:47

ben yine geldim gelmesinede ya masum masum sen hala buyuyememişsin gecen zamanda halamı 100 yasındasın :)

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 21.02.2010, 16:42

yaw bi ALLAH'IN kulu yardimci olmuyo bu mu sizin yardim diye actiginiz konular yardim yoksa neden bu konular acildi anlam veremedim :s