Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "green_eyes"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.02.2010, 08:34

foruma radyo koyma

öncelikle tüm forum yöneticilerine böyle bi imkan sundukları için teşekkür ediyorum yardımlarınızla bayağı bi ilerledim şöyleki

flatcast ta radyo kurdum ve blogcuda blog acıp radyomu kodlarla oraya yerleştirdim ve şuan yayın yapabiliyorum arkadaşlarımda dinliyo hatta ve hatta bu blogla oyun içindeki clubume canlı müzik yayını yapabiliyorum

ammmmaa gelgelelim kendi forumum var mgazin ve film üzerine bu formun anasayfasına bu radyoyu

bu şekilde koymak istiyorum evet belk biçok kez anlatılmıştır 3 saattir forumda arıyorum ama kodlardan anlmadığım için beceremedim yardımcı olurmusunuz acaba

şimdiden teşekkür ediyorum emeğinze sağlık..

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 23.02.2010, 08:41

Alıntı

evet belk biçok kez anlatılmıştır 3 saattir forumda arıyorum ama kodlardan anlmadığım için beceremedim yardımcı olurmusunuz acaba

Malesef allaturkaa sadece Flatcast radyo destegi veriyor, bu tür radyolar flatcast rakibi... ayrica shoutcast radyolarina cogunlukla ücretli olan server gerekli.

kisaca bu radyo hakkinda bilgi almak istiyorsan, yanlis adrestesin (üzgünüm)

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 23.02.2010, 08:55

green_eyes,
Dedigin sistemi shoutcast sistemi destekliyor. Bunun hakkinda, baska bir sistem oldugu icin, bu forumda pek bilgi bulamazsin, yanliz arkadasimiz bir anlatim hazirlamis ama daha fazlasida yok. Burdan bakabilirsin.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=86463#86463

• Konuyu başlatan "green_eyes"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 23.02.2010, 09:12

inceledim hocam daha öncede incelemiştim o başlığı ve sadece radyo yayını yapabilmekle ilgili o başlık :(

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 23.02.2010, 10:21

birde BURAYA bak