Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

481

Tuesday, 14.10.2008, 16:06

komut sistemindeki İp numaralarini ag baglantilari özellikler kısmına yanlis deger olarak verirsen internet baglantiniz gider unutma

482

Tuesday, 14.10.2008, 19:31

suu06, http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=4 << burda videolu anlatımlar var. Onları izleyebilirsin. Hem ip sabitleme hem de port açma ile ilgili...

• "ab-ı hayat" bir kadın

• Özel mesaj gönder

483

Thursday, 16.10.2008, 10:07

benim derdimde ZyXel P-660RU-T1 v2 :D kafayı yedim bende özel yardım edebileceğini söyleyen bir arkadaş vardı .Eğer ilgilenirse sevinirim yoksa atcam bu modemi büyük bizr zevkle :D

• "ab-ı hayat" bir kadın

• Özel mesaj gönder

484

Thursday, 16.10.2008, 10:10

ve portum acık siteniz vesilesi ile gerekli tüm ayarları yapmıştım ama ben yayın aldığım zaman giriş olmuyor kesinlikle.

485

Thursday, 16.10.2008, 10:24

ab-ı hayat, Buradaki yazılanları baştan sona oku.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

• "ab-ı hayat" bir kadın

• Özel mesaj gönder

486

Thursday, 16.10.2008, 10:32

Bu yardımınız için tesekkür ederim Wanted ben sürekli gelip bu konu hakkında sitenizden yardım alıyorum ama artık dayanamayıp bende yazdım.İnanın her türlü ayarları yaptım yayında statik + ama giris olmuyor yayınıma .Modemde güvenlik duvarı yok pcmdeki güvenlik duvarları ayarlamasınıda yaptım :( ama hala yok.olmuyor malesef...
Sitenize bu konuda cok tesekkür ederim zira tüm bilgilerimi burda öğrendim.

487

Thursday, 16.10.2008, 10:39

ab-ı hayat, site adresini bırak kontrol edelim. Yukarda verdiğim linke de baştan sona göz at lütfen.

Bazen tek başına port açmak yeterli olmuyor. Upload hızı bağlananların portlarının açık olması vs vs birçok nedeni de olabiliyor.

Dj in portunun açık olması işin en önemli ve ilk adımı

lilikum53

Stajyer

• Özel mesaj gönder

488

Friday, 24.10.2008, 14:24

çok karişik bir anlatim ve bunun türkçe versiyonu yokmu

489

Friday, 24.10.2008, 15:53

lilikum53, neyin türkçe versiyonunu sordun modemine portmu açamıyosun tam anlamadım demek istediğini

modem markası belirt ki yardımcı olcak arkadaşlar için daha kolaylık olsun neye göre açıklama yapılcak sana hiç bişey anlamadım

• Özel mesaj gönder

490

Sunday, 26.10.2008, 00:41

KARDES PORT acamayanlar zyxel 660t1v2 acamayan arkadaslar ben sıze yardımcı olayım ben kendıma cmayı basardım acamayan tesmı veren arkadas benım msn gel sana yardımcı olayım ordam meyıl yolla bana edit bu modemde acaömayan arkadasların modemını acmasını gposterecm cok basıt:))))))))))))) adam gıbı yardım sıteyenler ıcın.........

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

491

Sunday, 26.10.2008, 00:47

hayalet dj, eger yardim edecekseniz buyrun burda yardim edinki yardiminiz yardim olsun,
ozelden yada msn den yapilmis yardim hic bir sekilde baskalarina faydali olmaz,
bir daha msn adresinizide eklemeyin, yardim teklifiniz varsa buyrun forumda sorulari olanlara bildiklerinizi yazin...

oplk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

492

Friday, 7.11.2008, 20:26

arkadaşlar ben vista kullanıcısıyım ve portlarım açık güvenlik duvarından iznide verdim ama hala benim açtıgım yayına kimse giremiyor bunu çözen bir arkadaşımız varmı ????

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

493

Friday, 7.11.2008, 20:57

Alıntı sahibi ""oplk""

arkadaşlar ben vista kullanıcısıyım ve portlarım açık güvenlik duvarından iznide verdim ama hala benim açtıgım yayına kimse giremiyor bunu çözen bir arkadaşımız varmı ????

port islemlerini ve güvenlik islemlerini dogru yapdiysan info da mapping + olur ve kimse yayinina girmekde zorlanmaz.

oplk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

494

Friday, 7.11.2008, 21:01

Alıntı sahibi ""Layla""

Alıntı sahibi ""oplk""

port islemlerini ve güvenlik islemlerini dogru yapdiysan info da mapping + olur ve kimse yayinina girmekde zorlanmaz.

mapping + güvenlik duvarı işlemlerinide dogru yaptım ve dün akşam bilgisayarcı arkadaşımda tüm işlemleri kontrol etti ve eksik yok ama neden açmadıgını ben de çözemedim diyor.

495

Friday, 7.11.2008, 21:07

oplk, portların açıksa ve mapping + yeşil gösteriyorsa radyona herkez girebilir radyonuza kimse gelmiyor olmaması portların kapalı olduğu anlamına gelmez herzaman
mesela örnek flatcast ayarlarında türkiye yi mi işaretlediniz veya sizin radyonuzu bilen arkadaşlarınız varmı vs. vs bunlarda bi alternatif işte

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

496

Friday, 7.11.2008, 21:08

kac kisi girmek istedi @ oplk,
ve negibi hata veriyor?

radyo linki nerde?

oplk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

497

Friday, 7.11.2008, 21:11

şimdi ben açtıgım zaman 1-2 arkadaşım girmeye çalışıyor ama malesef giremiyor şimdi ben size radyomun linkini vereyim siz benim misafirim olmaya çalışın bakalım girebilecekmisiniz http://radyoselcukuniversitesi.tr.gg

498

Friday, 7.11.2008, 21:15

oplk, arkadaşım portların kapalı senin açı değilki

Flatcast uses P2P-technology. Currently there is no node, which could deliver you the stream data. If only a small number of viewers join the stream, the reason for the problem might be at the others. If you got the problem more often, the most common reasons are:

You have installed a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Open within this firewall port 40123 for UDP.

You are connected via a router/firewall with the internet, which blocks UDP frames. Create a fixed mapping on port 40123 to the sender PC. Some explainations how do this you will find at

veya senin pc de herhangi bir frewall programı yüklü o engelliyor girişi

oplk

Stajyer

• Özel mesaj gönder

499

Friday, 7.11.2008, 21:19

şimdi berat kardeşim ben sana msn adresimi vereyim denetim masasında olan programları ben sana orada yazayım sen bana hangisinin firewall oldugunu sole yani EDİT@hotmail.com---- beratcan

msn yasak

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

500

Friday, 7.11.2008, 21:19

oplk,

ben acik portlarimla bile giremiyorum radyona...
udp 40123 portlarina izin verecegine tamamiyle engellemis olmalisin.

eger hic bir islem yapmasaydin bile, portu acik olan bir dinleyici rahatlikla girebilirdi?

yayin kalitesi kac?