Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

681

Tuesday, 7.04.2009, 04:52

selamun aleykum ben frework 8 kullaniyorum tema yapiyorum radyo icin.resoime renk verip yapamiuyorum resmi nasil uygun sekil yapabilirim.yardimci olursaniz sevinirim gorusmek uzere.

682

Tuesday, 7.04.2009, 05:54

AYDOST_FM,

Macromedia Fireworks 8 de aynı photoshop gibi steyles bölümü vardır resimde renk değiştirceğin zaman o resme tıkladıktan sonra steyles uygularsan resmin rengini değiştireiblirsin

eğer steyles bölümü aktif değilse programı açtığınız zaman en üstte secenekler bölümüne windows sekmesi başlığında styles 'i işaretlerseniz aktif olmuş olur

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

683

Tuesday, 7.04.2009, 20:25

TESEKKUR EDERIM VERDIGINIZ BILGILER ICIN.KOLAY GELSIN

hijazz

Acemi

• Özel mesaj gönder

684

Friday, 10.04.2009, 02:52

lutfen yardim edin lutfen...

Selam arkadaslar.. lutfen bana yardim edebilirmisiniz... anladigim kadariyla benim portla ilgili bi sorunum var.. mapping goruntulerimin ikiside kirmizi gosteriyor.. anlicaniz kimse yayina giremiyor.. port ac diceksiniz denedim her yontemi olmadi.. ben ADSL- kablolu internet kullanmiyorum.. Wrilles - kablosuz internet kullaniyorum bundan olabilirmi.. eger bunla ilgilyse netur biseyler yapmam lazim.. lutfen yardimlariniz bekliyorum.... tessukerler simdiden..

685

Friday, 10.04.2009, 06:42

hijazz,
kablolu veya wireless farketmez hepsinde flatcast için port açman gerek sadece USB'den bağlantı yaptığınız modemlerde port açmağa gerek yoktur diger tüm modemlerde flatcast radyo için port açmak gerekir

yanlız modem marka ve modelini belirtinki yardımcı olalım veya site çi aramayı kullanın mutlaka sizin modeme göre bir anlatım vardır

• Özel mesaj gönder

686

Saturday, 11.04.2009, 18:32

bnm pc vista yardimci olurmusunuz

687

Saturday, 11.04.2009, 19:22

Alıntı sahibi ""xxBursalixx""

bnm pc vista yardimci olurmusunuz

oluruz... benimde windows :27672:

hijazz

Acemi

• Özel mesaj gönder

688

Tuesday, 14.04.2009, 02:05

beratcan ilginiz icin tesekkur ediyorum.. port acma olayini modemimi buldum.. fakat modemimim ayayrlarina girdigimde.. sifre ve kullanici adi girriyorum ama kabul etmiyo.. girdigim kullanici adi ve sifre gecerli olan.. tekrar ilginiz icin tesekkurler.. basarilar . kolay gelsin

689

Tuesday, 14.04.2009, 07:49

hijazz,

eğer modemizin setup bölümüne girebilmek için kendiniz bir şifre belirlemediniz ise her modemin fabrika kullnıcı adı ve şifresi vardır

modem kullanıcı adı ve şifrelerine burdan bakabilirsiniz
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21090

şayet şifrenizi kendiniz belirledinizse ve hatırlamıyosanız yapmanız gereken tek şey fabrika ayarlarına geri döndürmelisiniz eternet modemleri fab. ayarlarına geri döndürebilmek için modemin arka bölümünde toplu iğne başı kadar bir delik görceksiniz oraya herhengi bir toplu iğne ile basılı tututp 5 saniye kadar beklerseniz modeminiz fabrika ayarlarına geri yüklenir fakat ama bu sıfırlamadan sonra nete girme işleminizin olabilmesi için modem yapılnadırması yapmalısınız
eğer modem yapılınadırmasını bilmiyorsanız fab. ayarlarına sıfırlamayı pek tavsiye etmem bilen birine yaptırlmlasınız

T-GhosT

Acemi

• Özel mesaj gönder

690

Tuesday, 21.04.2009, 17:59

Yaw Ben Oldugu gibi yaptım ama olmadı sitede hala mapping - durumda

isterseniz bakın fotografa

T-GhosT

Acemi

• Özel mesaj gönder

691

Tuesday, 21.04.2009, 18:03

Buyrun Flood yapmıs Oluyorum üzgünüm ama link yanlıs vermisin

http://img18.imageshack.us/img18/3087/adsldurumu.png

yardımıc olursanız Çok sevinirim ALLAH RAZI olsun simdiden

692

Tuesday, 21.04.2009, 20:22

T-GhosT,

Hedef IP : sabitledigin IP adresi olmali
http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/ipsabitleme.html

digerleri dogru

birde firewall bölümünde ayarlamalar yapmalisin yada orayi iptal etmelisin

T-GhosT

Acemi

• Özel mesaj gönder

693

Wednesday, 22.04.2009, 05:48

Valla bilgiler için saol da yine olmadı firewall devre dısı bıkraktım ip sabitledim ama hala "mapping -" de bi daha bakabilmisiniz

694

Wednesday, 22.04.2009, 08:00

T-GhosT,

RT-205 Firewall menüsü ile yerel kullanıcıların Internet çıkışı için de gelişmiş kurallar
tanımlayabilir, bu kurallarla istediğiniz kullanıcılarınızın Internet erişimlerini engelleyebilir
ya da kısıtlayabilirsiniz.
Firewall ana menüsüne girdiğinizde öncelikle firewall etkin ve firewall devre dışı diye iki seçenek görürsünüz

"Firewall Etkin" seçeneğini işaretleyerek Kaydederseniz kendiniz flatcast için kural tanımlaması yapmalısınız

eğer ''Firewall Devre dışı'' seçeneğini işaretlerseniz flatcast için kural tanımlamanıza gerek yok Firewallinizi iptal etmiş olursunuz
yani size iki seçenek sunmuş artık gerisi size kalmış

----> ilk seçenekte siz flatcast için kural tanımladığınız için sadece flatcast radyosuna port açmış olursunuz

-----> ikinci seçenkete ise Firewall i iptal etceğiniz için bunun anlamı şu bütün ziyaretcilerim misafirlerim kabulumdur :D

daha fazlası için ---> http://www.wimaxbasvuru.com/modem/RT205_DG_UM.pdf

yaren23

Stajyer

• Özel mesaj gönder

695

Friday, 24.04.2009, 20:54

selam bana yardimci olurdaniz sevinirim modemden port acmak istiyorum eski modem deyistim yenisini acmak istiyorum Thomson SpeedTouch 780WL nasil acabilirim tskler simdiden

696

Saturday, 25.04.2009, 07:55

yaren23,

bu sayfayı oku

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=135842#135842

Meret

Stajyer

• Özel mesaj gönder

697

Monday, 11.05.2009, 03:10

e-con TDL-3424M ve TDW-3424M modemlerde port açmayı www.portacma.net sitesine ekledim. Uygulama olarak program ve FlatCast seçin gerisinde site sizi yönlendirecektir. Bu modem çok karmaşık ve zor.
Meret ;)

CATLI70

Stajyer

• Özel mesaj gönder

698

Sunday, 19.07.2009, 02:00

bende samsung smt g 3210 var nat ayari filan hic bisey cikmiyor bunda nasil cacagiz portu tesekkürler

Aylin

Stajyer

• "Aylin" bir kadın

• Özel mesaj gönder

699

Sunday, 19.07.2009, 10:03

CATLI70,

google biraz arastirinca bu sorunun bircok freenet müsterilerinde oldugunu göreceksin... kolay gelsin

CATLI70

Stajyer

• Özel mesaj gönder

700

Sunday, 19.07.2009, 17:01

freenetimi deistireyim modemimi:)))

cok tesekkürler googlede dolu bu sorunlarla ugrasan ama olumlu sonuc yok ya da ben bulamadim:)) yeni modemmi alacaz yani pot icin:)) bir caresi yokmu??? yardimci olacak arkadas yokmu zahmet olmazsa.( smt g 3210 ) bu marka modemmi tanimiyor bu port acmak olayini ,yoksa ben mi beceremedim:)) tüm portlari actim o da olMADI:))) YA da free nettense sorun onlarami actirayim portu:)))CATLIYI kiracak degiller ya dermisim:))) cok tesekkürler simdiden eger bir bilgisi olan varsa.saygilarimla.