Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

121

Tuesday, 18.09.2007, 13:52

DEGERLI ALLATURKAA YETKILILERI BENIMMM BIR SORUNUM VARDI PORT ACAMIYORDUM YAYINDA NEDEN DIR BILMIYORUM BAZI KIMSELER GIREMEYINCE KIMSE DINLEMEYE GIREMIYORDU MAVI SAYFADA FLATCASTA BEKLIYORLARDI VE DUSUYORLARDI.SIMDI BUTUN AYARLARI MI GUNLER SONRA AYARLARI BOZDUM KURCALADIM.PC YE - ISARETILERINI DUZELTEMEMISTIM YENI SURUMU YUKLEDIM YAYIN ALDIGIM YER YENI VERSIYONDU.YUKLEDIM YENIDEN YÖNLENDIRME YAPTIM VE UYGULAMALI GÖSTERGEDE NE YAZIYORSA HARFIYEN YERINE GETIRDIM SIMDI DINLEYICI OLARAK YAYINDAYIM SUNLAR YAZIYOR ISTATISC TE MAPPING OLDUGU KISIMDA THIS PC:+ ISARETI VAR BU NEYIN GÖSTERGESI SIZCE OLUM LU OLUMSUZ GIBI ONUN HEMEN ALTINDA PRODUCER: - (EKSI)BU NE ISE YARAR ONU ACMAM LAZIM MI ACMAM GEREKIYORSA NEREDEN NASIL YAPMAM LAZIM.SUAN COK SEVINCLIYIM THIS PC :+ ISARETI BENI MUTLU ETTI SONUNDA BASARDIM MI YOKSA.?ARTIK YAYINIMA HER ISTEYEN RAHATLIKLA GIREBILECEK MI ?SIZELERE SUAN SUNDUGUM BILGILER OLUMLU VEYA OLUMSUZ SONUCMUDUR.??CEVAP ALACAGIMA EMINIM LUTFEN EGER BECEREMEDIYSEM ALISTIRA ALISTIRA SÖYLEYIN NE OLUR.BIR ARTI ISARETI GÖRMEK BENI COK MUTLU ETTI.SIZLERE VE ALLATURKA AILEMIZE COK AMA COKKKKKKKK TESEKKUR EDERIM ALLAH RAZI OLSUNN (kusura bakmayın bıraz toptan destan yazdım kusuruma bakmayın) ((((((((:

/_@Yb@Rs_?

Stajyer

• Özel mesaj gönder

122

Tuesday, 18.09.2007, 13:58

dedıgın kadar basıt degıl işte hiç bi yerdee yok

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

123

Tuesday, 18.09.2007, 14:04

FATIH, cokkkk tebrik ederim basarmissin sonunda...baska birinin radyosunda girdiginde THIS PC + yaziyorsa sorun yok demektir PRODUCER - ise bu yayincinin portlari acik degil demektir ;)
sen yayin yaptigindada MAPPING + yazar...

/_@Yb@Rs_?, üzgünüm benim önümde olsa kurcalar bulurdum :bilmem:

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

124

Tuesday, 18.09.2007, 14:04

İREM KARDES NE OLURSUN SENIN ÖZELLIKLE MAX KARDESLE IKINIZ GECE BOYU COK EMEK SARFETTINIZ BANA BIR SEY ÖGRETEBILMEK ICIN HEYECENDAN BAYILACAM::))))))))))))))))))

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

125

Tuesday, 18.09.2007, 14:12

IREM KARDES SIMDI YAYINCI BEN OLMUYORUM DEGIL MI SIMDI HERKES GIRE BILECEK DEGIL MI.?VALAHI KUSURA BAKMA KARDES BEN BU SORUN YUZUNDEN DEPRESYONA GIRMISTIM ILAC TEDAVISINE BASLAMISTIM.KIMSE YARDIM ETMIYORDU SAGOLSUN ALLATURKAA AILEMIZZ BANA YERINDE VE OLGUN CEVAPLARR VERDII..LAF ARAMIZDA IREM KARDES SIMDI YAYINDA IKEN KIMSE DUSMEZ DEGIL.? MII((((((: PRUTUCER IN - OLMASI BANA NE GIBI OLUMSUZ ETKISI OLUR ACABA KARDES.?IREM KARDES ALLAH RAZI OLSUN SENDE VE AILEMIZDENN BEN VAADINDE BULUNDUGUM HOROZLARI KESMEYE GIDIYORUM VALLAHI...DEPRESYONDAN CIKTIMMM OLEYYYYY

/_@Yb@Rs_?

Stajyer

• Özel mesaj gönder

126

Tuesday, 18.09.2007, 14:17

yaa ben ne yapacam anlamadım sınır vee uyuz oldum burda

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

127

Tuesday, 18.09.2007, 14:17

FATIH, tavuk yokmu yaw horoz kart olur :D
bak sen dinleyici olarak giriyorsan PRODUCER o anda dj'lik yapan kisidir..yani PRODUCER - seninle alakali degil o anda dj'lik yapanla alakali (istersen ona port acmayi ögretebilirsin ;) )

simdi dj'lik yaptiginda normalde kimse düsmemeli
insallah diyoruz tabii :)

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

128

Tuesday, 18.09.2007, 14:20

BENDE BIRSEYLERRRR ÖGRENDIM ALLATURKAA SAYESINDEEEEE VE YARDIM SEVER GÖNULLU ARKADASLARIMIZ SAYESINDE ALLATURKAA SEN HEP VAR OL SEN HEP YASA VE YASATILKIIIIIII FATiH<<<<<GIBI TUM SORUNLARINA CÖZUM ARAYAN ARKADASLARA ISIK OLASINIZZZZ...(kalp atısım hızlandı heyecandan bır ıkı tane fazla atmaya basladı)bana bır sey olmadan horozu keseyım bennn....arkadaslar bana verdıgınız aydınlatıcı bılgılerden dolayıııı hepınızeeeeeeeee sonsuz mınnettarımmm..tesekkur kelımesı bıle sızlerın yanında basıtlesır buna emın olun.ıstedıgınız en guzelll seylerrrr sızın ve sızınle olsunnnn tekrar görusmek uzereeee bıraz daha gezıp yenı seyler ögrenıyım allaturkaa mızın hazınesınde..(((((((((((((:

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

129

Tuesday, 18.09.2007, 14:44

İREM KARDES VALLA HOROZ KART DAHA UCUZA GELDI.:))))))HEHE SÖZUM MECLISTEN DISARI TABIRI CAIZ ISE BULDUM KÖR TOPAL BIR HOROZ KESTIM HEHEHEHEBIR SORUNUM BU VAR DI SIMDI ARTIK INSALLAH SORUNUM OLMAZ OLURSA BEN NE YAPARIM SIZLERIN YARDIMI OLMADAN BU SORUNUMU 10 GUNDE ZOR CÖZDUM BIR SORUNUM DAHA OLURSA ALLAH KORUSUN 6 AYDAN ASAGI BITMEZ.((((:BENIM BURADAN UYE OLAN ARKADASLARIMIZA TAVSIYEM LUTFEN ARKADASLAR NE GÖRUYOR ISENIZ AYNISINI YAPIN VE EMIN OLUN.VE SORUNU CÖZEBILMENIZ ICIN YANI BASARMANIZ ICIN YAPMANIZ GEREKEN ILK VE TEK SEY INANMAKTIR.BASARMANIN SIRRI O ISI HALLEDECEGINIZE INANMAKTIR.BİRİNCİ GUN OLMAZ AMA IKINCI GUN YETER KI INANIN VE DEGERLI VIP ARKADASLAR VE YETKILILERIN SÖYLEDIKLERINI YERINE GETIRIN EMIN OLUN BENDEN BIR ARKADAS TAVSIYESI BASARACAKSINIZ FORMULU ISE KISACA SUDUR. CESARET VE INANMAK+ALLATURKAA=BASARI...HEPINIZEEEE COK TESEKKUR EDERIM.HEP VAR OL IREM KARDES HEP VAR OL MAXX KARDES VE SEN HIC BIR ZAMAN VARLIGINI VE YARDIMINI BIZLERDEN ESIRGEMEYEN ALLATURKAA SEN VARKEN BENCE NO PROBLEM.!!(((((((: byyyy

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

130

Tuesday, 18.09.2007, 14:50

:up:

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

131

Tuesday, 18.09.2007, 16:39

tekrardan selam ırem kardes thıc pc: + artı fakat yayında olanın producer ı ıse - ama ben nıye gıremıyorum yayını dınlemeye bu sefer bazı yerelere gırebılıyorum.portum acık olmasına ragmen gıremıyorum sızce neden acaba bunun sebebı.??:(((((((:

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

132

Tuesday, 18.09.2007, 16:44

daha dogrusu kımse bazı kısılerın gırısı olmadan gıremıyorz yayına ayarlarım acık olmasına ragmen merak ettıgım konu bır kac arkadas örnegın ahmet dıyelım yayına o rahatlıkla gırıyor karsındakının sorunu olsun veya olmasın o gırer gırmez gıremeyen lerde gırıyor bır kac yayınımızda pc sı bu sekılde calıssanlar var ama ben neden gıremedım kım se gıremıyor yayına HRESEYDEN ÖNCE AYARLARIN ARTI YI GÖSTERIYOR AMA KENDIM DAHI GIREMEDIM SUAN ??CEVANIZ ICIN SIMDEDIN TESEKKURLERIMI SUNARIMMM

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

133

Tuesday, 18.09.2007, 16:51

İREM KARDES INANMAYACAKSIN AMA BELKI SUAN RADYOA GIREBILDIM AMA ANLAMADIM NEDEN MAPPING + IKEN SIMDI - OLDU.?

134

Tuesday, 18.09.2007, 16:55

FATIH, bak BU linkte nedenleri var. Arkadaaşının girmesiyle sizin de girebilme nedenleri vs.

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

135

Tuesday, 18.09.2007, 17:31

BASKETLI FATİH

WANTED KARDES SELAM ILK ÖNCE VERDGIN O GUZEL GRAFIKLI TABLO ICIN MINNETTARIM FAKAT BEN BUGUN AYARLARIMI YAPMISTIM BIRAZ ÖNCE AYARLARIM VE MAPPINGIM + IDI (ELETRIK GITTI PC KAPANDI GERI GELDIM BU SEFER DINLEYICI OLARAK)AMA SUAN RADYOYA DINLEYICI OLARAK GIRDIM.THIC PC + IKEN SIMDI - DIYOR BU NEDIR.?ANLAMADIM NEDEN ÖYLE OLDU.BIRDE BIR SORUM DAHA OLACAKTI KARDES MAZUR GÖRURSENIZ YAYINDA TABIKI HEPIMIZIN ISTATISC GÖSTERGESI AYNIDIR VEYA DINLEYICIDE AMA NEDEN BENIM ISTATISC KUTUSUNDA YENI VERSIYON DA BIRAZ ÖNCE SORUN YOKTU YENI YAPMISTIM CUNKU 1 SAAT MAPPINGI + OLARAK KULLANDIM SIMDI ODA YOK YENI SURUM YUKSELTMEDE 4.16 YI YUKEDIM.AMA ESKI VERSIYON LU BIR RADYOYA GIRINCE ORADA ISTATISC -- CIFT EKSI CIKYOR.COK ILGINC AMA GERCEKTEN BU SEKILDE CIKIYOR.NEDENI NEDIR SIZCE BUNUN YADA ONU O SEKILDE KOPYALAYIP SIZE BURAYA ILETME IMKANIM VAR MI ACABA NASIL YAPABILIRIM.?

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

136

Tuesday, 18.09.2007, 17:35

AYRICA UNUTMUS OLDUGUM BIR SORUM DAHA VARDI ÖZUR:)) BENIM PC MIN HIZI 2.00 GBz,,512 MB RAM DIYOR YAYINDA YETERKI OLMAZ MI SIZCE

FATIH

Stajyer

• Özel mesaj gönder

137

Tuesday, 18.09.2007, 17:41

USTELIK BUTUN YENI VERSIYONLU RADYOLARDA THIS PC:+ DIYOR DIGERI EKSI AMA BIZIM RADYOYA GELINCE ORADA BENDE EKSI GÖSTERYE BASLADIM NEDEN SADECE ORADA SIKINTI YAZIYORUM KUSURUMA BAKMAYIN SIZINDE BASINIZI AGRISTTIM SORULARIM ILE WANTED KARDES:(

• Özel mesaj gönder

138

Tuesday, 18.09.2007, 18:58

Alıntı sahibi ""Ceren""

@Fatih

Alıntı

Selam arkadaslar;ben söylenın gıbı uygulamalı sayfadan bakarak port ve butun ayarlarımı dedıgınız gıbı actım fakat yayınıma bazı kısıler olmadan onlar gırmeden kımse gıremıyor

Eger Portlari dogru acdiysan (yönlerdiysen) düzenli bir yayin yapabilmek icin ,bazi kisilerin radyoya girmesine gerek yok!

Alıntı

port ayarlarını acınca ıstatıcs +! veya ıstatıcs -! gbı bır ısarette yok

Flatcast 4.16 sürümünü kullaniyorsaniz Mapping + veya Mapping - yazar.

Bilgisayarina sabit bir IP verdinmi?
Modemde UDP 40123 portunu bu IP ye yönlendirdinmi?

/_@Yb@Rs_?

Stajyer

• Özel mesaj gönder

139

Tuesday, 18.09.2007, 22:01

biri benım derdımee care bulsunn sayfa 8 de ve 9 daa yazılıı ama kımsee benle ılgılenmıyoo kafayı yıycemm burda

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

140

Tuesday, 18.09.2007, 22:12

Alıntı sahibi ""/_@Yb@Rs_?""

yaa ben ne yapacam anlamadım sınır vee uyuz oldum burda

Aybars modemi markasini söylersen sana internetti arastirarak bir seyler bulabilirim !