You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

/_@Yb@Rs_?

Trainee

Date of registration: Sep 14th 2007

• Send private message

141

Tuesday, September 18th 2007, 10:15pm

metmaster dıye bısey ip sayfasına gırıs yapıyorum çok karısık seyler cıkıyo fotolarını ya 9. yada 8. sayfada göre bılırsın

/_@Yb@Rs_?

Trainee

• Send private message

142

Tuesday, September 18th 2007, 10:16pm

netmaster yazcaktım kusra bakma

slowcu

Master

• "slowcu" is male

Date of registration: Jun 1st 2007

• Send private message

143

Tuesday, September 18th 2007, 10:35pm

yok arkadasim netmaster modem için bir bilgi bulamadim...
En iyisi sen irem arkadisimizin dedigi gibi bir kurcala belki olur...
bende kurcalayarak açmistim kaza da olsa mapping + olmustu... ;)

/_@Yb@Rs_?

Trainee

• Send private message

144

Tuesday, September 18th 2007, 11:03pm

ok
saolun

mustii

Beginner

Date of registration: Sep 19th 2007

• Send private message

145

Wednesday, September 19th 2007, 2:22pm

arkadaslar bende sarki calmiyor. add''e basinca sarki calmiyor sadece wav formati caliyor mp3 calmiyor ne yapmam gerekir. ve ben de + veya - isaretti cikmiyor , eskiden vardi ama simdi ikiside yok .var nerden kanaklana bilir???

FATIH

Trainee

Date of registration: Aug 8th 2007

• Send private message

146

Wednesday, September 19th 2007, 2:36pm

SELAM ARKADASLAR SONUNDA SIZLERDEN ALDIGIM GUZEL VE FAYDALI BILGILERIN ARDNDAN MODEM AYARLIMI YAPTIM VE ALLATURKAA AILEMIZ SAYESINDE OLUMLU SONUCLAR ALDIM.SIMDI DE BU BILGILERIMI BENDEN PORT ACMAK ICIN YARDIM ISTEYEN BIR ARKADASIMLA PAYLASMAK ISTIYORUM.EGER IZNINIZ OLUR ISE FAKAT BENIM ADSL LIM MARKASI VE PORT VE DIGER ILGILI AYARLARINI BILGILER VEREREK YAZMISTIM.BENIM MODEMIMIN MARKASI ZyXEL ADSL IDI.OLUM LU VE BASARILI SONUC ALDIM.SAYENIZDE SUAN BENDEN YARDIM ISTEYEN ARKADASIMIN MODEMIN MARKASI ARCHOR DSL YAZIYOR.BU MODEMIN AYARLARI BELIRLEMIS OLDUGUNUZ UYGULAMALI ÖRNEK SAYFALARIMIZ ILE AYNIMI YADA BU YAZMIS OLDUGUM MODEM ICIN ISLEMLER AYNI SEKILDEMI YAPILIYOR KARSIMIZA CIKACAK OLAN SAYFALAR AYNIMI.?SIZLEREDE DEGERLI ARKADASLARIMDAN BU KONUDA YARDIM ALABILECEGIMI BILIYORUM VE SIZLERE SIMDIDEN VERECENIZ BILGILERR ICIN TESEKKURLERIMI SUNUYORUM...

147

Wednesday, September 19th 2007, 3:35pm

FATIH, Her modemin farklı kontrol panelleri vardir. (Tıpkı cep telefonları gibi)
Buradaki resimli anlatimlar sadece zyxel modemler icin.

Diger modemlerde de bu asamalari takip ederek port acmak gerekiyor.

Ayrıca Yardımseverligin bizi mutlu etti :up:

FATIH

Trainee

• Send private message

148

Wednesday, September 19th 2007, 4:23pm

WANTED KARDES VERMIS OLDUGUN GUZEL BILGILERINDEN DOLAYI SANA TESEKKUR EDERIM...AYRICA YARDIMSEVER OLMAMI KUTLADINIZ ICIN SANA VE DIGER YETKILI ARKADARLARA BURADAN TESEKKURLERIMI ILETMEK ISTIYORUM SAGOLUN..VAR OLUN..ARKADASIMA ZOR OLDU AMA SONUNDA ACABILDIM.KENDIMI ARTIK BU KONULARDA SIZLER SAYESINDE COK DONANIMLI VE BILGILI HISSEDIYORUM BURAYA GIRMEDEN ÖNCE PC KONUSUNDA BOS BIR BEYINDI SIMDI ISE TAM PC KONUSUDA DONALIM MI BIR BILGILERE SAHIBIM SAGOLUN HEPINIZEEE COK TESEKKUR EDERIM HAKKINIZ ASLA ÖDENMEZZ...(((((((:

maxma

Professional

Date of registration: Nov 23rd 2006

• Send private message

149

Wednesday, September 19th 2007, 4:37pm

sora sora ögreniyor herkes fatih forumlar paylasmak icin kurulmustur bilgilerimizi paylasmak icin.

FATIH

Trainee

• Send private message

150

Friday, September 21st 2007, 12:14am

SELAM Arkadaslar;benim ilk önce port acma sorunum vardı acılmıyordu dogru gıtmıyordu sayenızde butun ıslemlerım yoluna gırdı,SIZLERE VE ALLATURKAA AILEMIZE CANI GÖNULDEN TESEKKURLERI SUNUYORUM.SIZLERI COK SEVIYORUM HEP VAR OL.ALLA TURKA VE ADMIN KARDES((:Arkadaslar haddim olmadan bir bir sorun hakkında sızlerden bılgı almak ıstıyorum hıc bır sorum cevap kalmadı sayenızde kalmayacagınada eminım BENIM ARKADASIM Flatcast Radyolarına gırıs yaptıgında radyolarda bızler gıbı muzık sesını ve anons sesını duyamıyor.önceden duyuyordu ama sımdı duyamıyor tum radyolarda.ve kendısı Flatcast radyoların seslerı duyamıyor.ve yayın aldıgında ne o duyuyor nede bız duyabılıyoruz calınan muzıklerı.sızlerden bu konuda ne olur yardım beklıyorum.(ama önceden bır problemı yoktu.caldıgı parcaları duyuyorduk.veılk olarak bu olum suz sonuclar kendısı dınleyıcı olarak gırdıgınde ara ara seslerın kesıldıgını söyluyodu.SIMDI NE SES VAR NEDE DJ KEN DINLEYENLERDE)SIZCE BORUNUN NEDENI NEDIR ARKADASLAR LUTFEN BANA YARDIM EDIN :kelebek: :cry: RADYODA IKEN MUZIGI DUYMASINI ISTIYORUM...SIZLERDEN BASKASI YARDIM EDECEGINIDE SANMIYORUM SIZLERI RAHATZI ETMEDEN ÖNCE ALLATURKA SITEMIZDE BU KONU ILE BIR KONUYA RASTLAMAYINCA SIZLERE BU SEKILDE BASVURDUM.CEVAPLARINIZ VE YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN SIZLERE COK TESEKKUR EDERIM...

AllaTurkaa

Administrator

• "AllaTurkaa" is male
  • "AllaTurkaa" started this thread

Date of registration: Apr 8th 2010

• Send private message

151

Friday, September 21st 2007, 12:23am

FATIH, istersen tüm sorunlari bu baslik altinda cözelim!!
enflasyon, egitim, issizlik...
neyse,

arkadasinin seskartinda bir sorun olmali!
daha evelden bir sorun yoksa önce systemini bir geri almayi denesin
gerekli bilgi burda +1--> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5005

FATIH

Trainee

• Send private message

152

Saturday, September 22nd 2007, 1:30pm

selam arkadaslar;arkadaslar ben port ayarlarımı actım thıs pc:+ dıyor bende ama yayında olan dj ın producer:- dıyor benım + olmama ragmen ben onun oldugu yayına neden dınlemeye gıremıyorum.sevgılerımle

ZenNube

Intermediate

• "ZenNube" is female

Date of registration: May 7th 2007

• Send private message

153

Saturday, September 22nd 2007, 1:41pm

dinleyicinin portlari acmasi sart degil, gerkelide degil..
dj in portu acik olmali!

FATIH

Trainee

• Send private message

154

Saturday, September 22nd 2007, 2:04pm

ama o sorunun degısık bır tarzı daha var yayında olan dj ın poırt u kapalı gösterıyor.fakat portu acık baska bır dj yayına dınleyıcı olarak rahatlıkla katılabılıyor ustelık o gırınce dıgerlerımız de yayına gıdebılıyoruz.benım port um acık olmasına ragmen benım yayınmı da cıkınca cıkarken dıger bır ıkı kısıyıde dusuruyor

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

Date of registration: Jun 26th 2007

• Send private message

155

Saturday, September 22nd 2007, 3:36pm

Quoted from ""ZenNube""

dinleyicinin portlari acmasi sart degil, gereklide degil..
dj in portu acik olmali!

FATIH tekrar bak Zennube ne demis: dj'in portu acik olmali !
senin portun acik olsada girebilmek sans isi gibi bisey oluyor, ve sen girince bir iki kisi giriyordur belki, cikincada düsüyor..
illaki dj'in port acmasi lazim...

FATIH

Trainee

• Send private message

156

Saturday, September 22nd 2007, 11:25pm

ırem kardes hayır dedıgınızın anladım ama sorumda benım söylemek ıstedıgım
benım portum acık ama dınleyenlerın buyuk bır bölumu gıremıyor.
ıkıncısı ıse ben yayını baska bırısıne verıyorum sorunum olmadan ama o anda yayında olanın portu kapalı pc yı kapayıp acıyorum.gerı gırıyorum ben gıremıyorum tamam bu safhada dj portu acık olması lazım ama bır kac arkadas benım port um acıkken ben gıremıyorum onlar portu kapalı olan dj ın yayınına gırebılıyorlar..sadece bu normalınde zaten ırem kardes eger hatırlıyor ıse benım uzerımde port acmak konusunda cok emegı var.portun buyuk bölumunu kendısı ve ceren arkadas ıle acmıstık.

DJEraY

Trainee

Date of registration: Sep 22nd 2007

• Send private message

157

Sunday, September 23rd 2007, 7:58am

bu ney için ?

FATIH

Trainee

• Send private message

158

Sunday, September 23rd 2007, 8:08am

Quoted from ""DJEraY""

bu ney için ?

nasıl ne ıcın ???

*meltem*

Trainee

Date of registration: Sep 15th 2007

• Send private message

159

Wednesday, September 26th 2007, 10:15pm

FATIH, arama yerine peer to peer yaz bakalım ne cıkacak?

uacorlu

Trainee

Date of registration: Sep 27th 2007

• Send private message

160

Thursday, September 27th 2007, 2:43am

Teşekkürler ama modemim Airtes RT102 ve modem ip numaramı aynen gösterdiğiniz gibi yazıp tıklıyorum be şifre istiyor yine söylediğiniz gibi boş geciyorum tamm diyorum olmuyor şifremi giriyorum yine tamma diyorum olmuyor yanii admin panleine giremiyorum.Sağda solda hiç biryerde menu felan cıkmıyor ilk çıan giriş butonu halaa duruyor lütfen yardım..şimdide teşekkürler