Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "06.ÇÖTELI.06"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 28.02.2010, 11:55

RADYOMA INDEX YUKLIYEMIYORUM

:wallb: :wallb: :wallb: :wallb: :wallb: :wallb: :wallb: SLM ARKADASLAR RADYOMA NASIL İNDEX YÜKLERIM BI TURLU YUKLIYEMEDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA...... :wallb: SLM ARKADASLAR RADYOMA NASIL İNDEX YÜKLERIM BI TURLU YUKLIYEMEDIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILARIMLA......

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 28.02.2010, 12:25

flatcast radyolarina index zaten yüklenmiyor...

sanirim ne yapmak istedigini bu verdigin aciklamala kimse anlamaz, ayrica kafani duvara vurupta, duvarimizi eskitme. Bu durumda mala gelecegine cana gelsin tzz

buldukfm

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 28.02.2010, 13:34

arkadasim senin web siten var mi benim anladigim web siteye radyo indexsi yüklemek degil mi biraz aciklayıcı ol sana yardimci olayım

adem1961

Stajyer

• "adem1961" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 5.04.2010, 21:16

selamün aleyküm kardesimlerim yardiminiza ihtiyacim var benim radioya ana sayfa kurabilirmisin rica msn adresim saygilar
saygilar

nefret14

Stajyer

• "nefret14" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 10.04.2010, 00:22

Beyler 2.nizde ne yapmak istediginizi tam olarak Güzel bir sekilde aciklarsaniz daha saglıklı yardimci olabiliriz ama bu sekilde kimse anlamaz ne sorununuz oldugunu :)