Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ela

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "ela"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 6.05.2007, 13:13

Özeler okunuluyor

Belki Biliyorsunuzdur ama bilmeyen Arkadaslarin bilgilerine .Yayindaki Dj'nin Özel yazdiklari Radyo Sahibi Tarafindan Okuna biliniyor

2

Sunday, 6.05.2007, 13:23

Ama iyi bir sey degil bence.Sonucta biz ona özel diyoruz.Demek ki okunmaması gerekli.Ama bazen de yapılması sart oluyor ki dj in sagladıgı güvensizlikten dolayı...

ela

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "ela"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 6.05.2007, 13:26

Evet ama yinede özel özeldir bu yüzden en uygun olani özelerin hep kapali olmasi. Neolursa olsun Özelerin okunmamasi lazim diye düsünüyorum.

4

Sunday, 6.05.2007, 13:35

tamamen senin gibi düsünüyorum abla. :h050:

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 6.05.2007, 13:56

flatcast ta birbirimize özel yazabiliyormuyuz???

6

Sunday, 6.05.2007, 14:03

elbette. yazmak istedigin kisinin nickinin üzerine gel ve sag tıkla chat bölümünde @W-A-N-T-E-D:(bu benim nick) gibi bir nick belirirse artık sadece yazdıklarınızı birbiriniz görebilirsiniz.İptal etmek icin tekrar mouse nin sagına tıklaman gerek.Ama dj in izin vermesi gerekli yani özeli acması gerekli...

DJSILAM

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 8.05.2007, 10:34

evet tamemn oyle radyo sahibi guvenlik dolayi ndeniyle bazi seylri bilmesi lazim

ela

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "ela"

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 8.05.2007, 13:26

Artik sadece Radyo sahibleri degil herkes özeleri okuyabiliyor bir program ile bütün özeler okunuluyor örnegini gördüm bir arkadasin yayininda

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 8.05.2007, 16:31

flatcastin aciklari var
yapilanma surecinde.. yeni surumleri cikinca bazi sorunlarda asilcak.
o zamana kadar biraz dikkat demiyelim özellerin hep kapali olmasi en iyisi..

Lord

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 11.05.2007, 23:07

Arkadaşlar Ben Nasıl Radyo Temaları Yapacam Programı Bilen Varmı Versin indireyim Tşkler Bekliyorum

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 11.05.2007, 23:09

lord forumda biraz arastir...
bunlarin hepsi mevcut.. forumda
neden direk soru soruyorsun search butonuna tikla sonra yaz bakalim sorunun cevabi varmi diye

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 12.05.2007, 09:04

:o030: temkinli insanim net aleminde oldugumdan kimseye güvenipde zaten özelimi paylasmam.

Buarada süper bir site emegi gecen herkese tskler Allah yolunuzu acik etsin

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 14.05.2007, 03:21

Özel okumak cok basit artik programa filann gerek yok ayni nickle iki kisi giris yaptimi radyoda yazilan bütünn özelleri ayni nicklee giren o iki görebiliyor.radyo yöneticilieride bunu yapiyorrr veya chat sayfasini kayit altina aliyor.ama insallah yakin zamanda bu sorunlar asilacaktir..saygi ve sevglilerimle...

iranli

Acemi

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 16.05.2007, 08:43

diyosunnnn

Alıntı sahibi ""UsLaN_MaZ_76""

Özel okumak cok basit artik programa filann gerek yok ayni nickle iki kisi giris yaptimi radyoda yazilan bütünn özelleri ayni nicklee giren o iki görebiliyor.radyo yöneticilieride bunu yapiyorrr veya chat sayfasini kayit altina aliyor.ama insallah yakin zamanda bu sorunlar asilacaktir..saygi ve sevglilerimle...

hahahay uslanmaz sen ne cok biliyosun adamlar senin özellini nik girmeden okumaktan bahsediyor sen tuturmuşsun aynı nikle iki giriş oldumu okunuyor..sana tavsiyem biraz daha calıs hahahay da hayy

ERSÎN

Acemi

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 16.05.2007, 18:03

merhaba arkadaslar radyo sahibi veya sifreyi bilen okuyor onu biliyoruz bir cogumuz nicklerinde sifrelerini bilmeleri gerekiyor ne yazip ne yazmiyor diye goz atmak isteyen benim ogrenmek istedigim ela arkadasimiz butun ozellerin okunabildigini soyluyor boyle bir program varmi gercekten onu merak ediyorum varsa forumda paylasmaniz mumkunmu ? bu arada ela arkadasim oldugundan supem yok yanlis anlamini istemiyorum daha oncedende duymustum sadece programi bulamadim varsa paylasirsaniz sevinirim saygilar

16

Wednesday, 16.05.2007, 19:53

Alıntı sahibi ""ERSÎN""

merhaba arkadaslar radyo sahibi veya sifreyi bilen okuyor onu biliyoruz bir cogumuz nicklerinde sifrelerini bilmeleri gerekiyor ne yazip ne yazmiyor diye goz atmak isteyen benim ogrenmek istedigim ela arkadasimiz butun ozellerin okunabildigini soyluyor boyle bir program varmi gercekten onu merak ediyorum varsa forumda paylasmaniz mumkunmu ? bu arada ela arkadasim oldugundan supem yok yanlis anlamini istemiyorum daha oncedende duymustum sadece programi bulamadim varsa paylasirsaniz sevinirim saygilar

böyle bir programi paylasan bir kisi iyi niyetli olamaz, bügün siz özelleri okursunuz, yarin sizin özeller okunur. :book:

arkadaslar sakin ha sakin, bu bizimde özelimiz. :flex:

17

Wednesday, 16.05.2007, 20:05

Ben de paylasılması taraftarı degilim. Eger bu sekilde bir paylasım olursa silmek zorunda kalırız arkadaslar kimse kusura bakmasın...

Dj.Sehzade

Stajyer

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 16.05.2007, 20:11

Arkadaslar böyle bi paylasım sadece allaturkaa ailesine degil tüm flatcast dünyasına zarar verir..Verilmeside kesinlikle yasak olmalıdır..Hem zaten adı üstünde ÖZEL...Bu programı kullanan kisinin hem kendi özeline hem de baskalarının özeline saygı duymaması demektir.Bu konuda dikkatli davranalım....

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 16.05.2007, 22:42

valla arkadasim böle bir program vardir ama paylasilmasi.. sakincalidir. ve zaten flatcast surumunu yenilecek bölece o eski programlarin hic biri calismiyor hala gelicek ve burasi böle insanlarin. özellerini karistircak bir yer deil

dehlo

Stajyer

• "dehlo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 18.05.2007, 11:02

mrb arkadaslar bu özel okuma:::mesela benim radyo bayagi kalabalik ve adminde benim özellerimde sonuna kadar acik. ancakradyo admini olarak bazi olaylardan haberdar olmak gerekiyor radyonun guvenlig ve devamliligi icin simdi ben flat casta bu özel okumayi bulamadim veya olmuyor varsa bilen ayrintili anlatirsa sevinirim.. tsk