Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "By JêNaGeR"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 8.05.2007, 10:21

Bir KAç Önemli Soru . . _ ? _ ?

Selam Arklar.. Benim Bir Kaç Sorum Olacakti..

1.)biz Djjyken ya da Djj degilken ekrandaki sohbet yailarini nasil temizleyebiliriz.. bazilari Djj olmadanda silebiliyor ben daha Djjyken bile silemiyorum :( .. :wallb:

2.)ben inretnet radyolarini flatcasttan dinletebilirmiyim_? .. (haberleri dinleticegim. ;) ) naisl o siteyi yönlendirebilirim radyoyu_?

3.)biliyorsunuz edit kicklistte sadece sifreli isilerin ban durumu gösteriliyor.. ordan kaldirilabiliyor yani.. peki yanlislikla banlanan guestlerin bani nasil kaldirilabilir_? bir kaç arkadaşımız kaldırabiliyor.. ben bunlari dişaridada öğrenebilirdim fakat burdaki kişilerinde öğrenmesini isterim ;)

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 8.05.2007, 12:56

jenager forumda bu konularin cogunun.. cevaplari var
ayrintili bir sekilde bakarsan ögrenmis olursun...
ama internet radyolarini flatcasttan dinlenmesi zor.. ben öle biliyorum yada...
sifresizlerinde bani gözükür ayrica.. guest olarak..
o konuyada ben cevap verim
ama ayrintilar forumda mevcut biraz arastirmaci olursan sorunarina gereken cevaplari bulursun..

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 8.05.2007, 13:15

sorularin burda birikmesini istemistim.. arayalim bakalim .. tşk..

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 8.05.2007, 16:38

sorularin cevaplari var eger bakarak.. bazi seyleri öle yazarsan daha cok ilgi gösterir görevli arkadaslar
cunku öle cok sorusu olan oluyo ki
dikkate almiyorlar. dogal olarak

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 16.05.2007, 11:14

kusura bamayın ama ben niye bulamadim. burda sorular farkli yerde oldumu daha mı güzel..:(

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 16.05.2007, 12:10

jenager sorularini anlamakda cok zorlandim.

1. sade dj yazilari temizliye bilir, bunu temizlik ekranlariyla yapabilirsin.

2. baska bir yayini dinletmenin en basit yolu, mikrofonla

3. banlari kaldira bilmek icin flatcast admin paneline girmen gerek.
banliste bearbeiten yazisina tikla

resimde gösterilen yere degil biraz assagsina

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 16.05.2007, 13:14

janager sorunlarin hepsi mevcut burda biraz arastirmaci ol diyorum ben genede..
hazira konmayalim arkadaslar flatcastin genel sorulari ile alakali butun cevaplar forumda mevcut iyice incelersiniz görürsünüz ki arayanda buluyo bak yonca bulmus hemen sana göstermis.

ERSÎN

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 16.05.2007, 17:42

merhaba arkadaslar anladigim kadariyla dostumuzun dedigi disardan temizleme msn hayalet dedikleri karelerden olusan karakterlerle chat saysasini temizliyor temzileme dedigimiz temizleme degil aslinda sadece o anki yazilan yazilari asagiya dogru ilerletiyor yani herhangi bir disardan temizlik olayi degil sadece karelerle yapilan bir sey

9

Wednesday, 16.05.2007, 18:49

evet arkadasım o kodlar bende de var ama sayfayı temizlemiyor tam olarak. Sadece kendi ekranında temiz görünüyor diger dinleyicilerde aynı kalabiliyor. Bazen de tüm dinleyicilerin ekranı temizleniyor. Ama bunlar ban sebebidir arkadasım. Banlanırsın haberin olsun...