Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "@@atalay@@"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 7.03.2010, 01:36

yardım lutfen

Arkadaşlar hepinize merhaba . İki yıl önce yanliz-fm.tr.cc ve yanliz-fm.tr.cx adlı radyom vardı malesef ki askerliğim nedeniyle 2 yıldır acamıyorum .dj lerımde uzun suredır acmamıslar .

flastcast tan gırıs yaptıgımda benım nıckmı dırek hatırlıyor pc ve dırek gırıyorum flast cast a sonra broadcasters dıyorum karsıma cıkan sayfadan
radyom olan yanlizfm.tr.cx cıkıyor karsıma yanlız sıd numarası degısmıs sekılde ordan start stream dıyorum ve yayına gırıyorum ama hıc bır arkadasım gıremıyor ve cok hos bır ana sayfam vardı radyo ana sayfası sımdı oda yok ve goglede taratmama ve saatler ugrasmama rahmen bır turlu sıtemı bulamıyorum lutfen bana yardımcı olacak arkadasları beklıyorum .

Kusura bakmayın askerdeyken cok seyı unutmus bulunmakdayım sımdıden tesekkur ederım ..Saygılarımla ...

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 7.03.2010, 09:11

Alıntı

radyom olan yanlizfm.tr.cx cıkıyor karsıma yanlız sıd numarası degısmıs sekılde ordan start stream dıyorum ve yayına gırıyorum ama hıc bır arkadasım gıremıyor

eger sid numarasi degismisse, sitendeki sid muhtemelen daha eskisidir, onuda degistirmen gerek.

Alıntı

cok hos bır ana sayfam vardı radyo ana sayfası sımdı oda yok ve goglede taratmama ve saatler ugrasmama rahmen bır turlu sıtemı bulamıyorum lutfen bana yardımcı olacak arkadasları beklıyorum

eger sitenin kodlamasini sen yaptiysan google nasil bulacan? sen yapmayipta hazir bir kod kullandiysan, nerden aldigini, nasil birsey oldugunu bizler nasil bilebiliriz?!

AllaTurkaada sunulan indexler burda
http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=129