Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

byoktay

Acemi

• Konuyu başlatan "byoktay"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 10.03.2010, 15:43

Adobe Fireworks CS4 Transparan yapma YARDIM

arkadaslar ben Adobe Fireworks CS4 da resmi düzenliyorum lakin Transparan olarak kayıt edemiyorum yardımcı olacak arkadas lürfenn

resmi kesiyorum ama kayıt ederken arka fontta geliyor ben sadece resmi almak istiyorum yani Transparan olmasını istiyorum

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 10.03.2010, 17:02

tranparani destekliyen formatlar, png veya gif

3

Wednesday, 10.03.2010, 19:45

byoktay,

file menüsünden new seçtiğinde yeni ekran görüntüsü oluşturmak için alt resimdeki gibi seçenek çıkar ordaki seçeneği Transparent olarak işaretlerseniz
işlemleriniz bittiğinde ve kaydettiğinizde arka plan görünmez yani (transparan) olur sadece eklediğiniz resim görünmüş olur kolay gelsin