Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

by tipsiz

Stajyer

• "by tipsiz" bir erkek
  • Konuyu başlatan "by tipsiz"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 26.03.2010, 00:13

flatcast hata mesajı

Selamlar bir dinleyicim sürekli mavi ekran içersinde
dosya dizini yenileniyor diyorr sayfalarca
3/1
3/2
3/3
tamamlaniyor
9966 dosyasi $130 flatcast txt. silindi bu flatcast yenilendi
böyle hata mesajı aldigini söylüyor bunun sebebi ne olabilir yada neyapmamız gerek şimdiden vereceginiz bilgiler için tskler

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 26.03.2010, 00:45

by tipsiz, buna benzer bir hata mesajina hic rastlamadim, ekran resmi olarak ekleyebilirmisin?

by tipsiz

Stajyer

• "by tipsiz" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 26.03.2010, 00:49

ewet bende resimli anlatmak isterdim ama hareket etmiyormus pc kilitliyormus yani maglesef resim çekemiyoruz :(

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 26.03.2010, 01:29

by tipsiz, sorun sendemi oluyor baskasindami

sadece belli bir radyoya girincemi oluyor yoksa butun radyolardami oluyor, ayrica resim cekemiyoruz kilitleniyor diyorsun,
resmi almak icin klavyen uzerinde Print Screen yada Prt Scrn yazan tusa bas ve sonra bir paint sayfasi acip kopyalanan veri'yi oraya yapistir ve kayit et sonrada buraya ekle..

by tipsiz

Stajyer

• "by tipsiz" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 26.03.2010, 13:06

sorun dinleyicimde yukarıda belirtmiştim evet bende yapmasini söyledim ama resimliyemiyormus nedense anlayamadim baska radyoda denemedi sanırım sürekli olan birşey deil ama 2 gündür aliyormus bu hatayı daha önce böyle bir sorun yoktu...

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 26.03.2010, 13:26

elimizde cok az bilgi var bu sekilde nasil yardimci olabiliriz bilmiyorum,
arkadasiniza yukarda anlattigim gibi resimlemenin nasil oldugunu anlatin, eminimki yapmayi bilmidigi icin yapamiyordur..