Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "batuskan"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 27.03.2010, 12:28

radyomun şifresini değiştiremiyorum yardım

merhaba arkadaşalr benim radyom var flascast şifresinini hatırlayamıyorum her ne kadar denediysemde dj girişinden girebiliyorum ama dj giriş olan yerin şifresini değiştirmek istiyorum ama bir türlü yapamıyorumm nasıl SID şifremi değiştirebilirim diüğer şifremi zaten bilmiyorum böyle bir şansımız varmı

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 27.03.2010, 12:46

batuskan,
logout yapip sifremi unuttum imkaniyla, e-mail adresine sifreni tekrar istiyebilirsin

nickini veya e-paosta deresini buraya ekle ve gönder
http://www.flatcast.com/de/ForgotPassword.aspx

• Konuyu başlatan "batuskan"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 27.03.2010, 14:08

tşk.ler yalnız başka bir sorun daha var ameil adresiminde şifresini bilmiyorum :(kötü yanı bu zatan

saika

Stajyer

• "saika" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 27.03.2010, 14:45

Alıntı sahibi ""batuskan""

tşk.ler yalnız başka bir sorun daha var ameil adresiminde şifresini bilmiyorum :(kötü yanı bu zatan

o halde yeni bir radyo kur,baska bir imkanin yok.
aksi halde her radyonun sifresini bilen, radyo hesabinida alir.

tankonb

Orta Düzey

• "tankonb" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 27.03.2010, 22:30

E-Mailinin şifresini bilmiyorsan odanda şifremi unuttum de eğer gizli soru belirlediysen ordan yeni şifre al veya başka bir mail adresi verdiysen şifren oraya gelir. Mailine girersen flatcasttanda şifremi unuttum diyerek tekrar şifre alabilirsin.