Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

napolion45

Stajyer

• Konuyu başlatan "napolion45"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 18.05.2007, 22:32

banliyom gene geliyo

arkadaslar bazi kendini bilmezler proxsi yada buna benzer programlar kullanip radyolari basiyolar ve kufredip kaciyolar banliyoruz ama ise yaramiyor bunun caresi yokmu arkadaslar eyer bunun caresi yoksa kapatacam radyoyu

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 18.05.2007, 22:38

Bunun bi çaresi yok maalesef!!! yapabileceginiz şeyler
Chati kapatmak!
sürekli banlamak
yada bu kişinin yazdıklarını görmek istemiyorsaniz
nickin yaninda bulunan çeltige tiklamak benim bildiklerim bunlar!

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 18.05.2007, 23:12

sifresiz nicklere kapatabilirsin radyoyu.. ayrica. chati temizlige alicaksin bir sure oda bir cözüm..

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 18.05.2007, 23:13

BUKADAR BENIMDE BILGIM VAR AMA INSAN YINEDE KALDIRAMIYOR BUTUR SEYLERI PROXSISINE KARSI ONUN IP ADRESINI BULABILECEGIM BIR PROGRAM OLSA GETIP INDIRECEM ASAGIYA GÖRECEK ERKEKLIK NASIL OLUR COK AGRIMA GETTI YA EN IYISI BU RADYOCULUGU BIRAKMAK SANIRIM

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 18.05.2007, 23:14

ZATEN NICKSIZ SIFRESIZLERE SUREKLI KAPALI GASTLAR KAPALI YADA BIR FORUM YAPSAK AYRICA BIR NICK BIZDEN ALIP GIRSELER OLMAZMI BU DA BENCE BIR CÖZTUM BIR ARA RADYONUN BIRINDE GÖRMÜSTUM

6

Friday, 18.05.2007, 23:24

O zaman radyonun bir anlamı kalmaz kardes. Sadece size has olur.Bunun icin yeni bir radyo da kurabilirsin.Sadece istediklerine verirsin adresi olur biter.Ama maalesef bu insanlar her yerde var asagı yukarı.

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 18.05.2007, 23:32

olsun kardes ben dostlarima iletirim adresi varsa bunun imkani söyleyin ben yapam

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 18.05.2007, 23:36

benim bildigim kadariyla bir forum yapiyoruz ve bu forum uzerinden kayit olanlar radyoya girebiliyor bunun disindakiler ne girebioliyor nede dinleyebiliyor foruma kayit olanlarinda aktiflestirme islerinide forumdan yapiyoruz böylece kufur bazlar gelemiyor ama nerden baslicami bilmiyorum bir bilsem yapacam

ERSÎN

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 19.05.2007, 00:48

napolion45 dostum hiç bir sekilde cozumu yok bunun ne yapsan gelirler.malesef ayni sorun her yerde yasaniyor senin radyoyu kapatma meselesine gelincede bence kapatma cunku onlarin zafer cigliklari atmalarina neden olursun;) 2 sene boyunca bu tur insanlarla ugrastim malesef ama yinede kapatmadim ustlerine ustlerine gittim onlar pes edinceye kadar ondan sonra kendi istegimle radyoyu kapattim.

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 19.05.2007, 08:48

@ napolion45,

eger siten bir forum ise, flatcastin iframe kodunu sade üyelerin girebilecegi bir yere ekle.
fakat radyonun StreamID taniniyorsa, her yerden girebilir, hatta senin radyonu kendi sayfasina bile ekliyebilir.

simdilik tek cözüm

flatcastin admin paneline gir. :burda:

bir kac pencere sonra acilacak olan :burda: secenegi isaretle

devam ederek sonuna kadar getir.
bu uygulamanin sonunda sana baska bir iframe kodu gelecek
onu html bölümünde eski koda karsi degistir.

artik yayinina sade davetli , (iframe kodunda bulunan) , sifreyi bilen ziyaretciler girebilir.

napolion45

Stajyer

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 16.06.2007, 17:33

tskler arkadaslar sagolasiniz.

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 21.06.2007, 21:53

bende dicektim bu sorun var ama çözüm oldu