Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "ankara_ruzgari" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ankara_ruzgari"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 15.04.2010, 15:27

Sayfa değiştirirken mixer çalan şarkıyı atlıyor.

Selam arkadaşlar.

İşletim sistemim xp, flatcast 5.2 yüklü. Sorunum sayfa değiştirdiğimde (bazı sayfalarda) çalan şarkının atlaması. Bu sorun flatcast 5.2 yükledikten sonra olmaya başladı. Sistem geri yükleme falan yaptım ama çözemedim. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Saygılarımla.

2

Thursday, 15.04.2010, 16:05

Soru sormadan önce bir aramaya yazın sorununuzu bundan sonra lütfen.

Bak ben yazdım neler çıktı neler...

Tıkla ve burda senin yaşadığın sorunun aynısı ve benzerlerini oku.

tema değiştirince şarkı atlıyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "wanted" (15.04.2010, 20:09)

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 15.04.2010, 16:10

benzer sorunu bende yasadim. sorun yapan tema 5.2 surumlerinden once hazirlanmisti, surumler arasinda fark ve temadaki ses ayarlari ile alakasi olmali, sorun yapan temalari kullanmayin, eger sorun surekli her kullandiginiz temada devam ediyorsa sorun baska birseyden olmali..

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 15.04.2010, 16:57

Öncelikle Masum Masum size teşekkür ederim açıklamanız için. Bende öyle tahmin ediyordum aslında.

wanted size gelince. Azarlar gibi cevap vermişsiniz, keşke cevap vermeseydiniz. Tavrınızı hiç hoş bulmadım. Diğer yandan o çok bilmiş edanızla verdiğiniz linke tıkladığımda linkin uygulamadan kaldırıldığı gibi bir mesaj alıyorum. Keşke sizde cevap yazmadan önce linkin çalışıp çalışmadığını kontrol etseydiniz.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 15.04.2010, 17:17

bazi temaci arkadaslar ses ayarinda nedense mono ayarini seciyor, digerleri ise stereo, monolu temadan stereo lu temaya atlarken sarkilarda atliyor.
Yalniz wantede katiliyorum, aramamayi kullanarak sorunun cevabini bulabilirdiniz.

Eflatun,Fosfor,Gri,Pembe ve dahası

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 15.04.2010, 17:21

Arkadaşım aramadaki konular benim sorunumu içermiyor. wanted in yazdığı linke tıkladığımda "Erişmeye çalıştığınız bağlantı artık ulaşılabilir değil ya da geçersiz." diyor.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 15.04.2010, 17:24

ben nasil buldum peki? yukardaki cevabima linki ekledim.

hemen bir link daha ekliyeyim buyur tema değiştirince şarkı atlıyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Findik" (15.04.2010, 17:34) düzenleme sebepleri: link ekledim

8

Thursday, 15.04.2010, 17:40

iletimin sonuna "lütfen" yazdığım için mi azarlasım acaba.

Pardon özür dileriz.

1-2 dakika içinde cevap aldığınız için mi azarladık.

Yine özür dileriz.

Link de tıkır tıkır çalışıyor. Hemen azarlar gibi cevap yazan sensin.

Ama yarımcı olmaya çalıştığım için yine özür diliyorum.

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 15.04.2010, 17:51

Bak wanted kardeş. Ben 2007 nin ocak ayından beri allaturca üyesiyim ve ilk defa bir konu hakkında yardım istedim. Yazımı dikkatli okursan "bilgisi olan cevap ayzsın" dedim. Senin verdiğin linklerdeki konu çok farklı. Ben sayfa değiştirdiğimde mixer çalan şarkıyı atlıyor diyorum. Sen bana vista sorunları yada ses kartı sorunlarını açıklayan linki öneriyorsun. Ben masum masum arkadaşın açıklamasını yeterli buldum ve teşekkürümü de belirttim. Senden de özür dilemeni falan beklemiyorum. "...bundan böyle..." diyerek başlayan cümlenin sonunda "lütfen" olsa ne olur olmasa ne olur.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 15.04.2010, 19:57

ankara ruzgari, bu kadar sert cikmaniza gerek yok, yanlis anladiniz wanted arkadasimizi, lutfen konuyu daha fazla uzatmayalim..

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 20.04.2010, 13:11

Tema degisince sarkı atlaması

Arkadaslar bu sorunu bende yasadım ve sorunu çözdüm umarım sizlerede yardımcı olurum temayı kayıt ederken ses ayarlarına dikkat ediniz kullandıgınız tema kayıt edilirken farklı ses bitleri ile kayıt edilmistir o yuzden sarkı atlıyor örnegin sizin kullandıgınız ses 40 bit yeni indirdiginiz tema 64 bit ile kayıt edilmis ise sayfa degisince sarkı atlıyor o yuzden o temayıda 40 bit ile kayıt ediniz sorun çözülür.