You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "ankara_ruzgari" is male
  • "ankara_ruzgari" started this thread

Date of registration: Oct 2nd 2007

• Send private message

1

Thursday, April 15th 2010, 3:27pm

Sayfa değiştirirken mixer çalan şarkıyı atlıyor.

Selam arkadaşlar.

İşletim sistemim xp, flatcast 5.2 yüklü. Sorunum sayfa değiştirdiğimde (bazı sayfalarda) çalan şarkının atlaması. Bu sorun flatcast 5.2 yükledikten sonra olmaya başladı. Sistem geri yükleme falan yaptım ama çözemedim. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Saygılarımla.

2

Thursday, April 15th 2010, 4:05pm

Soru sormadan önce bir aramaya yazın sorununuzu bundan sonra lütfen.

Bak ben yazdım neler çıktı neler...

Tıkla ve burda senin yaşadığın sorunun aynısı ve benzerlerini oku.

tema değiştirince şarkı atlıyor

This post has been edited 1 times, last edit by "wanted" (Apr 15th 2010, 8:09pm)

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

3

Thursday, April 15th 2010, 4:10pm

benzer sorunu bende yasadim. sorun yapan tema 5.2 surumlerinden once hazirlanmisti, surumler arasinda fark ve temadaki ses ayarlari ile alakasi olmali, sorun yapan temalari kullanmayin, eger sorun surekli her kullandiginiz temada devam ediyorsa sorun baska birseyden olmali..

• Send private message

4

Thursday, April 15th 2010, 4:57pm

Öncelikle Masum Masum size teşekkür ederim açıklamanız için. Bende öyle tahmin ediyordum aslında.

wanted size gelince. Azarlar gibi cevap vermişsiniz, keşke cevap vermeseydiniz. Tavrınızı hiç hoş bulmadım. Diğer yandan o çok bilmiş edanızla verdiğiniz linke tıkladığımda linkin uygulamadan kaldırıldığı gibi bir mesaj alıyorum. Keşke sizde cevap yazmadan önce linkin çalışıp çalışmadığını kontrol etseydiniz.

Findik

Jüri

• "Findik" is female

Date of registration: Jun 13th 2007

• Send private message

5

Thursday, April 15th 2010, 5:17pm

bazi temaci arkadaslar ses ayarinda nedense mono ayarini seciyor, digerleri ise stereo, monolu temadan stereo lu temaya atlarken sarkilarda atliyor.
Yalniz wantede katiliyorum, aramamayi kullanarak sorunun cevabini bulabilirdiniz.

Eflatun,Fosfor,Gri,Pembe ve dahası

• Send private message

6

Thursday, April 15th 2010, 5:21pm

Arkadaşım aramadaki konular benim sorunumu içermiyor. wanted in yazdığı linke tıkladığımda "Erişmeye çalıştığınız bağlantı artık ulaşılabilir değil ya da geçersiz." diyor.

Findik

Jüri

• "Findik" is female

Date of registration: Jun 13th 2007

• Send private message

7

Thursday, April 15th 2010, 5:24pm

ben nasil buldum peki? yukardaki cevabima linki ekledim.

hemen bir link daha ekliyeyim buyur tema değiştirince şarkı atlıyor

This post has been edited 1 times, last edit by "Findik" (Apr 15th 2010, 5:34pm) with the following reason: link ekledim

8

Thursday, April 15th 2010, 5:40pm

iletimin sonuna "lütfen" yazdığım için mi azarlasım acaba.

Pardon özür dileriz.

1-2 dakika içinde cevap aldığınız için mi azarladık.

Yine özür dileriz.

Link de tıkır tıkır çalışıyor. Hemen azarlar gibi cevap yazan sensin.

Ama yarımcı olmaya çalıştığım için yine özür diliyorum.

• Send private message

9

Thursday, April 15th 2010, 5:51pm

Bak wanted kardeş. Ben 2007 nin ocak ayından beri allaturca üyesiyim ve ilk defa bir konu hakkında yardım istedim. Yazımı dikkatli okursan "bilgisi olan cevap ayzsın" dedim. Senin verdiğin linklerdeki konu çok farklı. Ben sayfa değiştirdiğimde mixer çalan şarkıyı atlıyor diyorum. Sen bana vista sorunları yada ses kartı sorunlarını açıklayan linki öneriyorsun. Ben masum masum arkadaşın açıklamasını yeterli buldum ve teşekkürümü de belirttim. Senden de özür dilemeni falan beklemiyorum. "...bundan böyle..." diyerek başlayan cümlenin sonunda "lütfen" olsa ne olur olmasa ne olur.

• "Masum Masum" is female

Date of registration: Jan 31st 2008

• Send private message

10

Thursday, April 15th 2010, 7:57pm

ankara ruzgari, bu kadar sert cikmaniza gerek yok, yanlis anladiniz wanted arkadasimizi, lutfen konuyu daha fazla uzatmayalim..

eminmisin

Beginner

Date of registration: Nov 11th 2008

• Send private message

11

Tuesday, April 20th 2010, 1:11pm

Tema degisince sarkı atlaması

Arkadaslar bu sorunu bende yasadım ve sorunu çözdüm umarım sizlerede yardımcı olurum temayı kayıt ederken ses ayarlarına dikkat ediniz kullandıgınız tema kayıt edilirken farklı ses bitleri ile kayıt edilmistir o yuzden sarkı atlıyor örnegin sizin kullandıgınız ses 40 bit yeni indirdiginiz tema 64 bit ile kayıt edilmis ise sayfa degisince sarkı atlıyor o yuzden o temayıda 40 bit ile kayıt ediniz sorun çözülür.