Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

DJ H.K

Acemi

• Konuyu başlatan "DJ H.K"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 16.04.2010, 20:21

msn onay mesajı gelmıyor

ya bn flastcast da uye oldum ama msn me onay msjı gelmedi nasil gelir yardımlarınızı bekliyorum

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "****ONUR*****" (16.04.2010, 22:19)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 16.04.2010, 22:16

bu baslıkta resımlı anlatım var göz atmanızda fayda var TİKLA

3

Wednesday, 3.09.2014, 14:07

mail sorunu

bu baslıkta resımlı anlatım var göz atmanızda fayda var TİKLA
resimli anlatımı uyguladım gönderildi msj diyo ama yok :(

ya bn flastcast da uye oldum ama msn me onay msjı gelmedi nasil gelir yardımlarınızı bekliyorum

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 3.09.2014, 14:20

Arkadaşım gelmemesi diye bir şey söz konusu olamaz.
Sorun sizden kaynaklı ya mail adresinizi hatalı verdiniz onu kontrol edin yada mail dosyanızda gelenlerin haricinde gereksizler dosyasında kaldı...

5

Wednesday, 3.09.2014, 17:06

mail

Arkadaşım gelmemesi diye bir şey söz konusu olamaz.
Sorun sizden kaynaklı ya mail adresinizi hatalı verdiniz onu kontrol edin yada mail dosyanızda gelenlerin haricinde gereksizler dosyasında kaldı...

6

Wednesday, 3.09.2014, 17:10

3 radyo actık

3 tane radyo açtık 3 ayrı mail adresi hiç birine gelmiyor size verebilirim bakmak isterseniz rahatsız ediyorum ama sitemiz hazır gecici bir radyoyla idare ediyoruz.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 3.09.2014, 19:44

Perşembe günü flatcast başka bir sunucuya taşındığı için biraz sabretmeniz gerekiyor.Taşındıktan sonra aksamalar düzelecektir ;)