Giriş yapmadınız.

Erkan72

Acemi

• Konuyu başlatan "Erkan72"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 17.04.2010, 03:00

Tema Kayıtlı Kalmıyor

radyoya yukledıgım tema kayıtlı kalmıyor yardım edermisniz nıye ole? her gırdıgımde bastan yukleyıp duzenlemelerı yapıyorum

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 17.04.2010, 08:34

Yuklediginiz temalarmi yoksa, sizin fcp yaptiginiz temalarmi?
eger siz resimden fcp hazirliyorsaniz onu kayit etmeyi unutmayin.

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 17.04.2010, 09:23

yada deepfreez gibi bir güvenlik programi yüklü ise, bilgisayari kapatip actiginda hep eski duruma gelir.

Erkan72

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 17.04.2010, 13:45

deepfreez var ama onunla alakası ne? flatcast kendi bnyesinde saklamıyor mu ve bisi daha soracam dj yayını devr alınca kendi niki yerine otomotıukmen radyonun adı niki olarak gozukuyor yanı ornk dj serhat yayına gecınce dj serhat niki yerine radyonun adı cıkıyor

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 17.04.2010, 13:59

deepfreez ne ise yaradigini arastirirsan, sorunun cevabini kendin bulmus olursun...
djler chatte herzaman radyo nikini alir, fakat isert >> text veya insert >> picture ile, temanin uygun bir bölümüne kendi nicklerini extradan ekliyebilirler.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 17.04.2010, 14:00

erkan deepfreeze nedir bilmiyorsan kullaniyorda olamazsin,
yukarda benim sorduguma cevap versen diyorum, belkide sorun odur, kayit etmiyorsundur..

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 17.04.2010, 14:05

kendi bilgisayarindaki flatcast Aktive-X eklentisi kayit islemini yapiyor bildigim kadariyla
ve deepfreeze yüklü ise her defasinda ayarlari sifirlaniyor ;)

hangi nicke ait Sid ekli ise radyoda o nick görünür yayini kim aldigi önemli degil kim üzeri
yayin alindigi DJ Nickini belirler..

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 17.04.2010, 14:09

flatcast tüm bilgileri , islemleri "window registery" (kayit defterine) geciyor, deepfreez in görevide (ayarlamadan ayarlamaya farkli) bilgisayar kapandiktan sonra, yapilan degisiklikleri sifirlamak.

Erkan72

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 17.04.2010, 16:25

Sayın Moderator fcp kullanıyorum forumdan aldım ve kayıt etme tusunada bastım...

Asuman Hanım deepfreez in ne işe yaradıgını görevini bilmezsem pc mde ne işi var..) anlatmak ıstedıgmı anlamamıssınız Ilk Yazdıgım Yazıyı Okumadınız Galiba veya anlam veremedınız bazı web sıtelerı işlemleri kendi hafızsna kayıt edıyor pc ile alakaları yok anladınız mı ornek bı sıte verırdım ama reklam olur giriş yaptın mı neyı nasıl kayıt etmıssen yuklemıssen ole bulursun Yardımlarınız Icın Tsk Ederim Demekki Flatcast Kendi Hafızasnda Saklamıyor..)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (17.04.2010, 16:51)

10

Saturday, 17.04.2010, 22:50

dj yayını devr alınca kendi niki yerine otomotıukmen radyonun adı niki olarak gozukuyor

olması gerekende o zaten çünkü radyo sahibi sizsiniz dj yayın yapan kişi demek

kısaca patron sizsiniz tabela sizin adınıza fabrikanıza kim gelirse gelsin sizin tabelayı kullanır gibi bişey bu ;)

diger sorunuza gelince temalar kayıtlı kalmıyorsa design toll ayarlarını default yapıp tekrar temaları yeniden yüklemeyi deneyiniz

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 18.04.2010, 10:03

radyoya yukledıgım tema kayıtlı kalmıyor yardım edermisniz nıye ole? her gırdıgımde bastan yukleyıp duzenlemelerı yapıyorum
tema indiriyorsun, ayarliyorsun, kayida tikliyorsun... fakat baska bir gün yayini actiginda tüm ayarlarin kayip
nlatmak ıstedıgmı anlamamıssınız Ilk Yazdıgım Yazıyı Okumadınız Galiba veya anlam veremedınız
demekki okumussum ve anlamissim, bunun sorumlusunun deepfreez oldugunuda sana yazdim, flatcast producerin windows registery yaptigi kayitlari deepfreez siliyor.
bazı web sıtelerı işlemleri kendi hafızsna kayıt edıyor pc ile alakaları yok anladınız mı ornek bı sıte verırdım ama reklam olur giriş yaptın mı neyı nasıl kayıt etmıssen yuklemıssen ole bulursun Yardımlarınız Icın Tsk Ederim Demekki Flatcast Kendi Hafızasnda Saklamıyor..
mesela allaturkaa senin okumadigin forum mesajlarini database kayit ediyor, hangi bilgisayarla girersen gir sonuc degismez, eger cerez dolayisiyla okumadigin mesajlari hafizaya alsaydi, baska bilgisayarla girdiginde sonuc degisirdi veya deepfreez cerez bilgilerini silerdi.