Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "faruk45"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 17.04.2010, 17:19

şarkılar çalmıyor

arkadaşlar ben bayadır yayın yapıyorum ama bir süredir miksere koyduğum şarkılar çalmıyor yeni şarkı koyuyorum hemen ona geçiyor oda çalmıyor bunu nasıl düzeltebilirim bi yardım edin çok acil

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (3.08.2011, 16:30)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 17.04.2010, 18:20

ses kartı drıverını guncellemenı tavsıye ederım

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 17.04.2010, 18:27

forumda aramayi kullanin, daha cok cevaba daha cabuk ullasirsiniz,
asagidaki linkde benzer bir soru ve cozum sunulmus bakiniz..

sarkilar calmiyor

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 19.04.2010, 09:52

arkadaşlar hala olmuyor yardım edebilecek yokmu

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 19.04.2010, 10:24

@faruk 45,

windows program dilini türkce yap.

burda nasil yapacigini gösteriyor MIXER PARCALARI ATLIYOR

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 19.04.2010, 11:02

Findik arkadaşım verdiğin konuda anlatılanlara baktım ama bnm zaten dili türkçe.sanırım o konuyu açan arkadaşla aynı şey gelmiş başımıza.bende onun gibi tv yayını yapmak için bir program yüklemiştim şimdi bilgisayardan kaldırdım ama sanırım ondan dolayı.galiba bende o arkadaş gibi format atmak zorunda kalacağım.ama yinede çözümlerinizi bekliyorum format en son tercihim.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 19.04.2010, 11:24

Findik arkadaşım verdiğin konuda anlatılanlara baktım ama bnm zaten dili türkçe.sanırım o konuyu açan arkadaşla aynı şey gelmiş başımıza.bende onun gibi tv yayını yapmak için bir program yüklemiştim şimdi bilgisayardan kaldırdım ama sanırım ondan dolayı.galiba bende o arkadaş gibi format atmak zorunda kalacağım.ama yinede çözümlerinizi bekliyorum format en son tercihim.
window dili ile program dili farkli seyler, windowsun türkce olabilir, kurdugun program, program dilini ingilizce yapmistir, resimde gösterdikleri yerden program dilini tekrar ayarliyabilirsin, format atmana gerek yok.

türkceye cevirdikten sonra, bilgisayari kapatip tekrar ac, olmazsa flatcast produceri tekrar kur

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 19.04.2010, 12:15

window dili ile program dili farkli seyler, windowsun türkce olabilir, kurdugun program, program dilini ingilizce yapmistir, resimde gösterdikleri yerden program dilini tekrar ayarliyabilirsin, format atmana gerek yok.

türkceye cevirdikten sonra, bilgisayari kapatip tekrar ac, olmazsa flatcast produceri tekrar kur

resimde anlatılanların hepsini yaptım flatcast produceride yeniden kurdum hala yapamıyorum :(:(:(

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 19.04.2010, 12:28

o halde Flatcast tamirhane önerildigi gibi

-a) sistemi sorun yapmayan güne geri al
-b) flatcast dj mixer yerine baska bir player (winamp , windows mediaplaer vs) kullan
-c) format c

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 19.04.2010, 12:40

o halde Flatcast tamirhane önerildigi gibi

-a) sistemi sorun yapmayan güne geri al
-b) flatcast dj mixer yerine baska bir player (winamp , windows mediaplaer vs) kullan
-c) format c

ordan da denedim bütün temalar falan silindi hala yok sistemi geri almadım ama peki sistemi geri aldığımda o arada yaptığım şeylere falan bi zarar gelirmi

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 19.04.2010, 13:52

peki sistemi geri aldığımda o arada yaptığım şeylere falan bi zarar gelirmi

sistemi geri aldiginda, sistemde yapilan degisiklikler silinir, yani kurdugun programlar felan, fakat belgelere (resim, dökuman, muzik vs. ) birsey olmaz. format atmaktan iyidir.

niye önerildigi gibi baska player kullanmiyorsun, en kolayi o ;)

faruk45

Stajyer

• "faruk45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 19.04.2010, 16:25

Sorun Halloldu

SAĞOLUN ARKADAŞLAR SİSTEMİ GERİ YÜKLEDİM ARTIK ŞARKILAR ÇALIYOR DEDİĞİM GİBİ TV YAYINI PROGRAMI NDAN DOLAYIYMIŞ.HEPİNİZ ÇOK SAĞOLUN.BİDE UYARIYIM LİVESTREAM.COM DAN TV YAYINI YAPMAK İSTEYENLER YA RADYOYU YA TVYİ SEÇMELERİ LAZIM.WİNAMPTA FALAN YAPMAK İSTEMİYOLARSA.

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 3.08.2011, 15:32

Arkada$alar dvd video softun son sürmünden indirdigim parcalar adini degistirsemde calmiyor.Bu konu hakkinda yardim etmenizi rica ediyorum.Bilgisi olan var mi acaba?

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 3.08.2011, 15:50

bu programmi ?

hangi amacla indirdiniz, bilgisayarin ihtiyaci oldugu icinmi yoksa sirf videolari mp3'e cevirmek icin mi ?
indirdiginiz software ile mp3lerin codecini degistirmis olabilirsiniz
ayarlarini kontrol edin, ve muziklerinizin mp3 formatinda olduklarindan emin olun

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 3.08.2011, 16:20

youtoubeden videolari mp3 ce cevirmek icin inidirdim.daha önce kullaniyodum dj mikseri eski sarkilari caliyo,Fakat yeni sürümle indirdiklerimi calmiyo mp 3 olarak indigi halde .bendeki indirme sayfasida farkli ayrica.free youtoube to MP3 conventer v.3.10.6 build 727 yaziyo .

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 3.08.2011, 16:22

bak resimdede gorunuyor yukardaki sekildemi yada asagidaki resimede bak hangisi gibi gorunuyorsa
indirdigin videonun formatini secmelisin, MP3 olarak sec
eger WAV olarak inerse raryoda calmaz.

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 3.08.2011, 17:01

önce ilgilendigniz icin cok tskler.
size link gönderiyorum http://download.cnet.com/Free-YouTube-to-MP3-Converter/3000-2194_4-10665553.html?part=dl-6290628&subj=dl&tag=button
.mp3 olarak burdan iniyo sarkilar youtoubeden fakat mikser calmiyo. Hayirli Ramazanlar yeniden te$ekkür:_)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (3.08.2011, 17:11)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 3.08.2011, 17:29

Dediginiz program bende hata yapti, kuramadim :pardon:
Tekrar deneyecegim ama sorunu Masum halledene dek bir link vermek istiyorum.
Bu siteye Youtube linkini kopyalayip, MP3 olarak indirebilirsiniz sarkilari. Gayette hizli calisiyor ve sorun cikarmiyor: YouTube zu mp3 Konverter

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 3.08.2011, 17:39

programi kurdum video indirdim ve radyoda calmadi, programin indirdigi mp3 den kaynaklandigini dusunuyorum
ayrica okadar ucretsiz site varken program kullanmaya gerek yok diye dusunuyorum, hemen satin almak icin reklam cikiyor ve ucretsiz olunca kisitli indirme durumu var.

tac-mahal1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 3.08.2011, 17:50

Meral link beni sevindirdi te$ekkür ederim size denedim...$arki indi ve mikser caldi.Ama diger programda olsa sevinicem Masumdan güzel haberler bekliyorum cokkkkk saolun arkada$lar.:_)