Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "!!..poypaz..!!" bir erkek
  • Konuyu başlatan "!!..poypaz..!!"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 27.04.2010, 08:27

radyo kurulumu

arkadaşlar yeni üyeyim ben bir radyo açmak istiyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz bana tşkler şimdiden

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 27.04.2010, 14:57

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

bu linkde yeni radyo nasil acılır gereklı bilgier bulunuyor

• "!!..poypaz..!!" bir erkek
  • Konuyu başlatan "!!..poypaz..!!"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 27.04.2010, 20:06

ilgine tşkler masum kardeşim doğrudur ancak denedim bikaç kez olmadı siz yapabilirmisiniz beni sakın yanlış anlamayın ama siz bana radyo açabilirmisiniz yada bana radyo açabilecek bir tanıdığınız varmı emeğinin karşılığını vermek koşulu ile varsa böyle bir arkadaş telefonla görüşmek isterim yoksa sakıncası

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 27.04.2010, 20:28

konuları okumanızı tavsıye ederım
baskalarından ıstemek kolay basıt hemen acılır nedırkı
ama her daım bırılerıne bagımlı kalmak guzel degıl
yok o kısı ıle aranız acıldı sıtenızı sıler buyrun ayrı bır sorunda oyle yasanır
uzgunum kımse yardım edemez burda yetkılılerden, uyelerde yapmak ısteyen olabılır ama dıyorum ılerısınıde dusunun bu gıbı seylerı sansa bırakmayın kendınız acın
lınkde ayrıntısı ıle anlatılıyor nasıl radyo acabılecegınız, once radyonuzu acın sonra gelın sıte konusunda gereklı bılgılerı verelım ve yıne onuda sız acın..

• "emirican" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 4.09.2010, 14:13

cvp

siz yapabildiğiniz için kolay geliyo,hiç pc den anlamayan için bunlar çok uzak şeyler ve inanın ben 15 gündür uğraşıyorum,olmuyo,zaten radyo kurmayıda kendimiçi değil kız arkadaşım için istiyorum.ama bu gidişle zor olucak gibi :huh:

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 4.09.2010, 15:25

emircan,
takildigin yerler ne ise teker teker yazarsan sana yardimci oluruz
hem kendin yapmis olursun hemde ogrenmis olursun bilmediklerini.