Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

nitem

Acemi

• Konuyu başlatan "nitem"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 27.04.2010, 23:12

onixon dsl x402 modeme port acamadım

Merhabalar ip sabitleyip onixon dsl x402 modeme 40123 port açtığım halde maping ışığım kırmızı radyo açık ama kimse giremiyo yardımcı olursanız çook sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim (onixon dsl x402 modem, avira antivirus, xp ve flatcast f5.2 sürümü kullanıyorum)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (28.04.2010, 11:29)

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 27.04.2010, 23:20

mapping kirmizi ise , bir yerde yanlis veya eksik yapmis olmalisin.

onixon dsl 402 kullanan bir üye bu mesajini okursa, sana belki yardimci olabilir, böyle bir modemi olmayan kisiler verdigin bilgilerle hic bir yardimda bulunamaz.
yaredim istiyorsan, resim ekleki (modem ayarlari, firewall ayarlarivs.) nerde hata yaptigini görebilelim.

nitem

Acemi

• Konuyu başlatan "nitem"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 27.04.2010, 23:36

özür dilerim anlamadım! modemin resminimi istiyosunuz?

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 28.04.2010, 00:16

yaptigin ayarlarin ekran görüntüsü gerekli,
ayni resimli anlatimda yapildigi gibi, sende resimli sormalisin.

belki bu link isini görür
http://portacmak.com/