Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "omeraksu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "omeraksu"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 28.04.2010, 09:58

Dinleyiciler Çizik oluyor nasıl acabilirm?

Arkadaşlar ben İZMİR MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNDE çalışıyorum okulumuz için bir online radyo sitesi yaptım ama radyo aktif olduğu zaman dinleyenler gelmeye başladığında dinleyicilerin üstü çizgili şekilde çıkıyor (tıpkı böyle ömer aksu ) ve kimse cheat bölümünü kullanamıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (28.04.2010, 11:28) düzenleme sebepleri: eksik yazmak

Asuman

Stajyer

• "Asuman" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 28.04.2010, 10:22

f5 ve 5.2 nin özelliklerini okuyarak ;)

buyur --> Flatcast F5

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 28.04.2010, 10:29

Sanirim siz baya yenisiniz, Cheat bölümü derken chat bölümü demek istiyorsunuz sanirim degilmi? Yayini sunan dj arkadasimiz isimlerin yanindaki isarete tikladigi zaman cizgi kalkar, eger kayitli ise cizgi ismin altina gecer, kayitsiz yada yanlis girilmisse hic bir cizgi olmaz. Bu sekilde chat kullanilabilinir. Üzeri cizik bir sekilde de chat bölümüne yazabilir yanliz bunu sadece dj okuyabilir.

Buyrun burda aciklanmis

Flatcast F5

• "omeraksu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "omeraksu"

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 28.04.2010, 10:35

arkadaşlar bu kadar çabuk yardım alacağımı sanmıyordum çok sağ olun okulda çalıştım için hiç boş zamanm olmadı flastcast i sağ olun iyi varsınız sizleride okul grubumuzda görmekten mutluluk duyacağımdan emin olabilirsiz