Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

(Masum)

Erleuchteter

• »(Masum)« ist weiblich
  • »(Masum)« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

1

Samstag, 1. Mai 2010, 10:36

TR.GG Sitesi Kurmak

Öncelikle herhangi bir hatam varsa simdiden kusura bakmayın, cünki bende fazla bilgiye sahip değilim ama ilk kez deneyerek hazır kodların nasıl eklendiğini öğrenmis oldum. Umarım sizinde işinize yarar..
Bu konuda daha fazla bilgisi olan arkadaşlarda bilgierini paylaşırlarsa sevinirim..

http://www.bedava-sitem.com adresine girdikden sonra Kayda Git seçeneği ile kayıt işlemine başlayın.

Sol taraftaki menüden Sayfalarımı Değiştir seçeneğini seçip Yeni Sayfa Ekle buttonuna basın.

Eklemek istediğimiz sayfa radyo olduğu için üst taraftaki boşluğa Radyo yazıp baska bir değişiklik yapmadan Kaydet buttonuna basın.

Gördüğünüz gibi eklediğimiz Radyo başarılı şekilde kayıt oldu ve menüde görünüyor. Radyonuzun bulunduğu adreside burda bulabilirsiniz.

Şimdi yeni eklediğimiz radyo buttonuna basıp aşağıdaki boşluğa eklemek istediğiniz kodları yapıştırın. ( CRTL + V tuşları ile yapıştırabilirsiniz)

ve sonuç http://masum2010.tr.gg/
şimdi tek yapmanız gereken eklediğiniz kodlarında kendi radyo isminiz, sid numaraniz, dj ismi vs. gibi düzenlemeleri yapın. Diğer özellikleride kurcalayarak deneme yanılma yaparak bulabilirsiniz.

Kodlar için BaBuSH arkadaşımıza tesekkürler..

Registrierungsdatum: 13. April 2010

• Nachricht senden

3

Samstag, 15. Mai 2010, 09:25

Bilgilere teşekkürler,deneyeceğim ;)

maeataoa

Anfänger

Registrierungsdatum: 14. Juni 2010

• Nachricht senden

4

Montag, 14. Juni 2010, 18:30

kodlar

kodlar nerede goremedim

• »****ONUR*****« ist männlich

Registrierungsdatum: 14. Juli 2009

• Nachricht senden

5

Montag, 14. Juni 2010, 23:15

kod?
sadece anlatım(kurulum) yapılmıs burda

6

Mittwoch, 7. Juli 2010, 11:57

Tr.gg Sitesinde indexsin tam yerleşmesi için ilk tasarım ayarlarına ordan Temel tasarımdan CSS-Desing-Genel Pek sevilmeyeni seçiyoruz..1. ekstra kutunun içeriği (sağ): Buraya indeximizi ekliyoruz..Bunları resimli anlatmak isterdim forum konusunda fazla bilgim yok..

• »aranılanadam« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. April 2011

• Nachricht senden

7

Sonntag, 15. Mai 2011, 13:15

çok basit bi açılım yapmışsınız ama kurmak bu kadar kolay değil bi dünya eklenti istiyor

8

Sonntag, 15. Mai 2011, 21:44

çok basit bi açılım yapmışsınız ama kurmak bu kadar kolay değil bi dünya eklenti istiyor

eklentileri kurmanıza gerek yok... aldıgınız indeks kodlarını sitedeki gösterilen bölüme yüklemeniz yeterli olcaktır

diger eklentiler size kalmış seçeneklerdir

9

Dienstag, 5. Juli 2011, 00:34

Bedava Sitem "tr.gg" de Site Açma Ve Sayfa Ekleme

Arkadaşlar İl İş Olarak Bedava Sitem Adresine Gidiyoruz "Buradan"
Üyelik Panelini Doldurmamız Ve Site Sahibi Olmamız Sadece Bir Dakka Sürüyor ;) Resimdeki Gibi Üyelik İşlemlerimizi Yapıyoruz
Minik Bir Hatırlatma Mail Adresimizin Doğru Olması İlk Başlangıçta Mecburi Değil Aktivasyon Gerektirmiyor Gibi Görünsede Olası Bir Şifre Kaybı Durumunda İllaki Mecburi Çünkü Tek İletişim İrtibat Yolu Mail'dir

Forumu Doldurup Okey Dedikten Üyeliğimiz Tamamlanmış Olacaktır

Üyelik İşlemlerimiz Tamamlandıktan Sonra Sitene Giriş Butonundan Sitemize Girip Artık Ayarlarımızı Yapmaya Başlayabiliriz :1gözkirp:

İlk Yapmamız Gereken Şey Tasarım Ayarları Menüsü Seçmek Ve Tasarımlardan Css Hiç Beğenilmeyen Seçeneğini Tıklayıp Kaydet Demek

Bu İşlemi Yaptıktan Sonra Hemen Altta Bulunan Gelişmiş Ayarları Tıklayıp En Altta Bulunan Css Kodu Kutusuna Şu Kodu Eklemeniz Gerekmektedir

Quellcode

1
2
3
4
5
h1#title{display: none;}
h2#title span {display: none;}
div.header{display: none;}
li.nav_element{list-style-type: none;}
li.nav_element{display: none;}

Bu Kodu Ekleyip Kaydet Dedikten Sonra Artık Bembeyaz Bir Sayfaya Sahip Olduk
Şimdide Yapacağımız İşlem Elimizde Varsa Herhangi Bir İndex Kodunu Yoksada "Buradan" Beğendiğiniz Bir İndexi İndirip Sayfamıza Ekliyoruz
Ekleme İşlemi İçin İndirdiğiniz index Eğer Metin Belgesi Halinde ise Kodları Sayfaya Kopyala Yapıştır Yöntemiyle Ekliyoruz
Yok Aldığımız İndex Explorer Biçimli Bir Dosyaysa Eğer Üzerinde Sağ Tıklayıp Birlikte Aç Seçeneklerinden Metin Belgesini Seçip Açıyoruz İçinden Kodları Alıp Sayfamıza Ekliyoruz

Artık Tamam Sitemizi Oluşturduk "Buyrun Buda Örneği"

Şimdide Ek Bir Sayfa Yapalım Örneğin Dj Sayfasi Önce Sayfalar Başlığının Altında Bulunan Sayfa Ekle Seçeneğini Tıklayıp Sayfamızın İsmini Yazıyoruz

Sonrada Eklemek İstediğimiz Html Kodlarını Sayfanın İçine Ekleyip Kaydediyoruz
Kaydettikten Sonra Hemen Üstte Verilen Link O Sayfanın Çalıştığı Linktir Yani Eklemek İstediğimiz Butona Vereceğimiz Link'tir

Şimdilik Benden Bu Kadar Herkese Kolay Gelsin Umarım İşinize Yarar :thumbup:

KALBEZARAR

Schüler

• »KALBEZARAR« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. Mai 2011

• Nachricht senden

10

Sonntag, 10. Juli 2011, 17:18

Tr.gg mi ? Blogcumu daha az hata verir ?

11

Sonntag, 10. Juli 2011, 17:49

Hata'dan Tam Olarak Kastetdiğiniz Olay Nedir.?

karakaya26

Anfänger

• »karakaya26« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. August 2011

• Nachricht senden

12

Samstag, 20. August 2011, 17:16

ben sayfayı tamammen beyaz yapamıyorum tasarımlara tıklıyorum gelişmiş tasarımlara tıklıyorum en aşşağıya iniyorum bende css kodu yazılıacak bölümü çıkmıyor

çerik bölümünün altındaki bilgi (mesela Copyright): böyle yazıyor

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich
  • »Masum Masum« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

13

Samstag, 20. August 2011, 17:24

karakaya26, anlatmak istediginiz nedir ?
copyright yazisindaki isim silinmemesi gerek

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

14

Mittwoch, 28. September 2011, 17:57

MERHABALAR NEREYE YAZACAGIMI BILEMEDIM KUSURA BAKMAYIN COK ARAMA YAPTIM AMA TAM OLARAK SORUMUN CEVABINI BULAMADIM RADYONUN ADRESINI tg.gg DEN BLOGCUYLA DEGISTIREBILIRMIYIM MUMKUNMU YANI BLOGCUYA GECIS YAPABILIRMIYIM ISMINI DEGISTIRMEDEN RADYONUN TR.GG YERINE BLOGCU OLMASI MUMKUNMU CUNKU KURULU RADYISU VAR ABIMIN tr.gg sitesinden duzenleme yapamiyorum :((( umarim dogru yerde soru sormusumdur simdiden tesekkur ederim

15

Mittwoch, 28. September 2011, 18:01

Malesef Arkadaşım tr.gg Olan Sitenizi Blogcuya Taşımak Diye Birşey Olmuyor
Ama Eğer İsterseniz Radyonuzun İsmiyle Eğer Kullanılmıyorsa Blogcudan Bir Yeni Üyelik Alabilir
tr.gg'de Kullandığınız İndexi Blogcudada Kullanabilirsiniz

SILADA_N

Schüler

Registrierungsdatum: 30. Oktober 2008

• Nachricht senden

16

Donnerstag, 29. September 2011, 08:41

((((((( sorun orda kardesim oranin sitesine nasil girecegimi bilmiyom yani indexinde reklam felan varmis onu kaldiracam ama ben sadece blogcudan yapabiliyorum tr.gg den nasil oluyo nereye girmem gerekiyo bilemedim en iyisi dediginiz gibi blogcudan acmak yeniden tesekkur ederim ilginize babuhs dost

Beyzaaa

Anfänger

Registrierungsdatum: 28. November 2011

• Nachricht senden

17

Dienstag, 29. November 2011, 10:16

css kodu yazılıacak bölümü çıkmıyor

Slm,öncelikle ayrintili anlatiminiz icin tsk ediyorum,ama bir konuyu anlamadim daha dogrusu bulamadim,Css kodu yazilmasi egreken bölum bende yok ne yapmam gerekiyor:( el atta baska bisey yaziyo bende --Navigasyon bölumunun altindaki bilgi (mesela Copyright) bu var bi girseniz tr.gg adresine sanirim degisikliklar olmus ltf yardimci olun indeximi nereden ekliyecegimi bulamiyorum:(

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

18

Dienstag, 29. November 2011, 11:14

@Beyzaaa,

bende ilk defa simdi Babush arkadasimizin anlatimina göre kaydoldum ve resimlerdeki gibi siteyi kurabildim. Hersey aynen resimlerde oldugu gibi ve cok basit. Tekrar resimlere bakarak denemeni tavsiye ediyorum :1gözkirp:

Coeneamy

Schüler

• »Coeneamy« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Januar 2012

• Nachricht senden

19

Mittwoch, 25. Januar 2012, 16:02

Merhaba Arkadaşlar.
Aynı Sorun Bendede Oldu.
Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim.
CSS Kodu Yazılması Gereken Alan Yok :(

20

Mittwoch, 25. Januar 2012, 19:38

Coeneamy
Tasarım Ayarlarını Açtığınızda Aşağıdaki Resme Dikkatlice Bakın Gelişmiş Ayarlar Sekmesi Olacak Orayı Tıklamanız Gerekiyor