Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

hickimsee

Stajyer

• Konuyu başlatan "hickimsee"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 1.05.2010, 17:53

Firewal hatası..

Arkadaşlar port açık, maping yeşil artı ve değişik djlerde bile dünden beri aynı hatayı veriyor..Radyoya girmeye çalışanların hepsinde aynı hata veriyor. Ben kendim güvenlik duvarını ve antivirleri devredışı bıraktım gene aynı..Sorun ne olabilr fikri olan var mı?

''Flatcast uses the protocol UDP Port 40123. At the moment your system does'nt work with that protocol.
Typical reasons:

You are connected to the internet via router/firewall, which blocks UDP.

You are using a "Personal Firewall" like ZoneAlarm, XP Firewall etc. Please open in the corresponding configuration settings UDP Port 40123.

You are connected to the internet via router and there is no default gateway in IP-settings (usually default gateway = internal IP-adress from ''

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 1.05.2010, 18:02

dinlşeyiciyken baktıgınızda port acık gorunuyormu?
bikac gundur radyolarda sorun oldu flatcastta sorun oldugu ıcın girilemiyordu belki girememelerınız bundan dolayıda olabılır
bu cıkan yazılar her sorun yasadıgınızdamı cıkıyor yoksa sadece bıkac kisidemi?

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 1.05.2010, 18:06

freval hatası

windosw tarafından bazı sid ler maalesef ki engellendi o yüzden bu sorun vardır yeni radyo kurarak sid ekleyerek sorunu çözebilirsiniz yoksa girilmesi maalesef zor

hickimsee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 1.05.2010, 18:16

portla ilgili sorun yok masum..Bu hata 2 gündür var ve djler değişse de yapıyor aynısını..Ve dedğim gibi radyoya girmeye çalışan herkesde aynı hatayı veriyor.. Şimdi bile aynı..Muhammetin dediği gibi bişey mi acaba?

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 1.05.2010, 18:25

oyle bir haber duymadık
muhammet eger kesin bir kanıtınız varsa bizimle paylasırsanız sevinirim...

hickimde radyo adresinizi verirmisiniz bakabilmemiz icin

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 1.05.2010, 18:50

biraz once adminimizden aldıgım bilgiye gore flatcast serverlerine olan saldırılar devam ediyormus ve bir server henüz calıstıgı icin bazı radyolara girilebiliyormus
ayrıca almıs oldugunu hata mesajlarıda gercek degil yanlıs bildiriler geliyormus saldırı yuzunden.
simdilik bu sekılde sorunlar devam edecek malesef

birde tam kesin olmamakla birlikde sid numaralarınız eger cift sayılı ise sorun yasanmıyor ornek
242424 bu sayı ikiye bolunebiliyor bunlarda sorun yok
232323 bu ise bolunemıyor ve cogunluk hatalar bu sekildeki sid numaralarında oluyormus..

hickimsee

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 1.05.2010, 18:58

Anladım masum teşekkürler..Az önce başka bir dj yayını almış gibi yayın gitti..Yayında kimse yok ve ben radyoyu açamıyorum şimdi..'Your firewall blocked assess.' hatası veriyor:) tekrar teşekkürler umarım kısa zamanda düzelir sorun..