Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 2.05.2010, 00:54

Radyo Rulet ve XIBS programı hakkında bilgi

slm degerli dost ve kardeslerim öncelikle yeni görevli kardeslerimi kutlarken sagilarimi sunarken bir kac konuya degeinmek isdedim karinca kararinca degerli dostlarimizinda dikkatini bu yöne ceke bilirsem görevli kardeslerimizde bakarlarsa cok sevinecim .umarim onur bey demez bana :) yine nasil bir soru soracaksiniz diye

:D soru1;,,radyo rulete hergun sit nosu yolanmakmi gerekiyor ki radyolara duzenli sekilde dinleyicimiz misafirlerimiz gelecek ?????? lütfen bakmanizi rica ediyorum soru:::...2 yeni cikmis olan XIBS`sXflaton(BETA)... nasil radyo kayitli misafirlerimiz kulanma imkani var??

soru:..3.. dj ler bu demis oldum tolu kulanirlarmi ???

kurumlari nasil olmali ve nasil bir pc lerde sisdem olmali umarim yardimci olunur ve bu konularda dikat cekmis olurum simdiden cok tsk eder sagilarimi sunaraim sarikayafm66 onur ve degerli form üyeleri emekleriniz icin simdiden tsk ederim :thumbsup: süpersinizzzzzzzzzzzzzzzzzz

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beratcan" (9.10.2010, 22:01)

2

Sunday, 2.05.2010, 01:02

unutmusum(((

radyo ruleten sidn nosu::: yolndigi zaman neden yoluyan kisiyle beraber guest geliyor sebebi ne ola bilir ?????

desik konularsaveya bazi konulardan haberim bilgim yokda hata yapmissam bagislayin bunlarri yazmamdaki sebep bu konularada dikkat cekmek tsk ederim sagilarimi sunarim____________sarikayafm66

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 2.05.2010, 01:12

1 rulete her 15 dakıkada bır kısı sid yollayabılır
radyonuz orda sureklı kalmıyor sanıyeler ıcınde baska radyolar eklenıyor

2 bahsettıgınız programı hıc duymadım googleye sorun kullanımı ve gereklı bılgılerı vardır mutlaka
burası flatcast forumu farklı konularla pek ılgımız yok

3 rulet kalıcı bır sıte degıl lutfen o sekılde dusunmeyın, sid her ekleyıste sayfa guncellenır ve o sıra ya ekledıgınız radyoya dusersınız yada sanıyeler ıcınde eklenmıs baska radyoya dusersınız
rulet sadece radyonuza daha fazla mısafır zıyaretı saglamak ıcın ıyı bır yoldur, kımı mısafırler sureklı dınleyıcınız bıle olabılırler..

4

Saturday, 9.10.2010, 19:21

(Masum) güzel paylasim icn tsk ederim

Seninki1314

Orta Düzey

• "Seninki1314" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 9.10.2010, 21:29

XIBS diye bi programi bende ilk defa duyuyorum ama XFlaton flatcast icin eklentiler hazirlayan bir site ve cesitli eklentileri var misal winamp ile yayindayken Flatcast'in Mixer'i ile yayin yapiyormu$ gibi Yayindaki $arki ve Sanatci adini gösterme imkanini saglayan eklenti.. ve bunlari gerek duyan her yayinci arkada$ kullanabilir..

Zaman bulursam ve ba$ka bi arkada$ benden erken davranmaz ise bu eklentiler hakkinda bir konu hazirlamaya cali$irim icinde kurulumu ve kullanimi hakkinda bilgilerde olur

6

Saturday, 9.10.2010, 22:00

yeni cikmis olan XIBS`sXflaton(BETA)... nasil radyo kayitli misafirlerimiz kulanma imkani var??

Almanca açıklama mevcut sadece
BURDAN FAYDALANABİLRİSİN