Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

karum

Acemi

• Konuyu başlatan "karum"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 8.05.2010, 04:13

Vista DJ-Mikser sorun çözümü

Windows vista Ses ayari stereo karistiriciyi acmak icin standart vistada bu secenek kapali)
ben bu yolla sorunumu çözdüm ve şuan yayın yapabiliyorum vistada dj mikser geliyor audio hatası yok

baslat >>> denetim masasi >>> donanim ve ses >>> ses (direkt ses yazisinin üstüne tiklayin) >>> çikan penceresinden de kayit secenegini secin

şöyle bir pencere çıkacak

ama sadece mikrofon gözükecek. siz stereo karişimi ni da görmek için sunları yapin ;

sag tiklayin >>> cikan ufak penceredeki tüm seçenekleri isaretli hale getirin.

böylece resimdeki gibi bir görüntü elde edeceksiniz.

sonra microfon a sag tiklayin ve ''devre disi'' birak deyin.
stereo karisimina sag tyklayip ''etkinlestir'' deyin.

böylece microfonsuz ses ayarini halletmis? olucaksiniz.

bu ses kalitesi ve düzeni hakkinda ince ayar yapmak için ise;

stereo karisimina bir kez tiklayin ve alttan özellikler deyin. çikan pencerede istediginiz ayarlari yapabilirsiniz.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "karum" (8.05.2010, 04:22)