Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

C@NISI

Stajyer

• Konuyu başlatan "C@NISI"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 7.05.2010, 23:28

Acilis sayfasini degistiremiyorum [edit]

selam nere yazacami bilemedim yolu burda buldum yardim ede bilirmisiniz lütfen internet sayfasina tikladigimda normalde direk google.de cikiyordu simdiyse http://south-web.net/google/ ve türkce bende türkce isdemiyorum almanca isdiyorum internet ayarlarindan degismek isdiyorum ama olmuyor adresse giremiyorum ayarlar aciliyor fakat adres degisemiyorum eyer resimli bi anlatim yapa bilirseniz sevinirim yada simdilik yaziyla bi anlatim yaparsaniz cok sevinirim simdiden cok cok tskler yardimlarinizi bekliyorum

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 8.05.2010, 00:22

@ canisi,

extras >> internetoptionen üzeri degisemiyorsan

star >> ausführen acilan pencereye regedit yaz .windows registery acilir.

HKEYCURRENTUSER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main ac ve StartPage sag tikla icinde yazan adresi www.google.de karsi degis.

DipNot.
bu sorunun bu konuyla ilgisi ne. Burasi Flatcast bölümü

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 8.05.2010, 00:44

C@ANISI

Google <tika sana burda bircok resimli cözüm yollari sunmus.

C@NISI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 8.05.2010, 12:08

Findik cok güzel anlatin ama HKEYCURRENTUSER kadar hersey yollunda gidiyo fakat Software\Microsoft\Internet Explorer\Main ac ve StartPage burayi bulamiyorum biyerde software yaziyo oraya tikliyorum buseferde microsoft internet bulamiyorum tekrar yardimci olursan cok sevinirim

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 8.05.2010, 21:47

ilk olarak ana sayfa yapmak istedigin siteyi giriyorsun (www.google.com.tr) gibi

NOT: explorer 7 ve ustu versiyonlar icin bu yolla yapabilirsin.

C@NISI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 8.05.2010, 23:20

***ONUR*** allah ne muradin varsa versin valla oldu delirmek üzereydim bi türlü yapamamisdim yardim etmeye calisan herkeze tskler állah bin kez razi olsun ...

C@NISI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 8.06.2010, 22:38

arkadaslar bir sorum daha var bi kac gündür pcye acdimda yan tarafda su sekil bise cikiyo http://www.ww64.com/uploads/images/2010-06-08/VQ2MBSxhvQ.jpg umarim resmi göre biliyosunuzdur bu ne anlama geliyo acaba yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tskler....

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 8.06.2010, 22:45

Windows Administrator Haklari ile calisiyor güvenlikten dolayi kisitlanmis ayarlarla kullanmani tavsiye ediyor

bu uyariyi bi daha görmek istemiyorsan"Diese Meldung nicht mehr Anzeigen" yazan yerin yanina kanca takip "OK" yazisina tikla

yazıyor

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 8.06.2010, 22:46

diese meldung nicht mehranzaıgen

bu kutucufu ısaretle ok butonuna bas

C@NISI

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 9.06.2010, 10:33

peki zarar verici bise mi engelemem gereken bise var mi sizce?